Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mimin Dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mimin Dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2008 u 21:40
Bravo mima biti će svi sretni, kao što smo i mi bile s tvojim poklonima na rječkom druženju.
Karanfilčići su se sigurno primili, ono nešto bijelo sitno neznam, a ruža mi je prekrasna.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2008 u 08:21
Mima veličanstvena si, ne samo da nas činiš sretnima svojim fotkicama predivnog primorskog cvjetnjaka nego još i poštom šalješ sreću smile78
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2008 u 08:32
[QUOTE=mima]Danas sam se naradila kao mrav.
Nosila kamenje u ukopala oko palmi i nekih biljaka. U te bazenčiće sam donesla kompost i prekrila zemljom, posadila  nešto sitno biljkica, ostatak slijedi.
Pograbila sam lišće i zapalila na jesnom slobodnom prostoru.
U vrtu sam posadila dalije, dvije žute i jednu crvenu. Žute su mi nekako sumnjive, ne znam hoći li biti što od njih.
Slikice današnjih radova, postavim sutra, danas sam zaboravila fotić.
Ako ne bude kiše, za ponedjeljak sam planirala  pripremiti pošiljke za : maso, tilju, ljubicu i vrtlaricu.
[/QUOTE
 
Kako bi bilo lipo da i ti dojdes va moj PRAZNI vrtic pa mi das  ideje kako ga napunitiDead
Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2008 u 21:50
Dođem, ja u prazan vrtić, ako je pun frižider Wink Mogu jako puno smile41 i

smile135

smile96
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2008 u 21:54
Frižider pun, u škrinji svašta ima, našla se b i koja boca - kad k meni dolaziš?smile219. Nemam kamion zemlje za razvuči, samo veliku želja za upoznavanjemsmile78
Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2008 u 22:30
Evo samo par slikica jučerašnjih radova i koji cvjetić



nekakvi jaglaci

nikli bijeli ljiljani u vrtu i jedan zalutali u betonskoj vazi


lovor višnja u cvatu


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2008 u 23:17
Prekrasno...pravi mali botanički vrtsmile89
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2008 u 08:29
Mima lovor višnja cvate? Pa gdje ja živim, a imam je 20 godina kao živicu- što ja krivo radim  - šišam naravno, vjerojatno je u tome greška. Cvjetovi su prekrasni, dali mirišu.
Ma što su opatijski parkovi prema tvojimasmile141
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2008 u 09:28
Ma Mima je zakon.Krasan vrt imaš.Nas dvije smo se vidjele i u subotu jer mi je Mima velikodušno poklonila jednu našu autohtonu biljku tj.stabalce.Stvarno je prava i velikodušna.
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2008 u 14:57
[QUOTE=mima] Dođem, ja u prazan vrtić, ako je pun frižider Wink Mogu jako puno smile41 i

smile135


smile96
 
 
 
 
 
....ja san za onu navadu staru da ki ni za jelo ni ni za deloWink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2008 u 15:12
E pa rekla bi mima  "ne pozabite name".
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2008 u 16:27
pri delu baš i nisam ali sam svakak prva pri jelu - pa ko me hoće može me dobiti... skoro pa đabe, samo papica a mogu se i vode napiti smile96
Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2008 u 22:43
Danas sam uredila ulaz u vrt, iznijela biljke koje su bile na zimovanju, montirala crijevo za zalijevanje vrta. Posadila sam neku vrstu ruža, možda se prime. Odavno ih želim, a jučer sam dobila grančice koje su potjerale listiće.
Posadila sam jednu daliju i dvije kane.
U vrtu i dvorištu imam još tri dana krvavog rada da bih dovela u red.
Nisam stigla spremiti pošiljke za svih kojima sam obećala. Danas poslala samo Tilji, ali i to je nešto, jer treba kopati, pakirati, odnijeti na poštu....a pred poštom sretneš nekoga, "padne" kava, a ja zaboravim na forum i biljkice Big%20smile
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2008 u 15:36
ne smije se zaboravljat forum a pogotovo ne biljčice (šala mala)
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2008 u 16:15
joj Mima krasan vrt! Eh da je meni takvo kamenje.............
Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2008 u 22:48
Danas nisam bila u vrtu, završila sam s farbanjem dnevnog boravka, sutra ću nešto sitno obaviti u vrtu i nadam se pripremiti još dvije pošiljke.
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2008 u 07:03
Joj Mima jepi ti je taj vrt
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2008 u 11:18
Pa kaj ima nešto što turbo Mima ne radi, sadi, farba, igra se poštarice smile57
Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2008 u 20:43
Danas me kiša omela, nisam bila u vrtu i nisam pripremila pošiljke. Forumašiceeeeeee, nisam vas zaboravilaaaaaaaaaaaa! Sve će biti na vrijeme
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2008 u 22:08
Mimaaaa ne brini znamo da nas nisi zaboravila...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.