Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OSica-Moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OSica-Moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 20>
Korisnik
Poruka
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 14:09
Ova je tako visoka,cca 1,5m,koju sam ja sredila jer mi je ugušila svjetlo roza hortenziju koja je ostala od mame a koju ću na proljeće pokušati rasaditi.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 14:12
Ova kockavica je mamina i ne širi se a ne znam zašto,svake godine jedna stapka s cvijetom.
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 14:15
Ovaj mini iris je lijep i da Ksan vidi što čuvam za nju.
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 14:17
Sanja,nisam ja baš takav majstor za komp.a predpostavljam da se IvanOS i ja znamo s Ptičice on bi me mogao naučiti.
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 17:02
Prekrasno ne znam što mi je ljepše božuri, hortenzija ili kockavica smile211  Molim te čuvaj mi mi mini još malo smile143
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 17:15
OSica drago mi je što si sa nama i vidim da si već stigla do kavice. Panooramske sličice su predivne ali božuri su me oduševilismile120, jedva čekam nastavak a i proljeće gdje ću pratit razvoj tvog vrta na selu  
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 17:16
Originalno poslano od člana OSica OSica napisao:

Ovaj mini iris je lijep i da Ksan vidi što čuvam za nju.
[IMG]http://i1293.photobucket.com/albums/b587/OSica1/Miniiris_zps7f3f77c5.jpg" />
    osica,krasno si ovo prezentirala.ja ovakav mini iris imam i u žutoj boji.
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 17:26

Sve je jako lijepo i jedva čekam nastavak. Eee, kako je lijepa naša ravnica ...    
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 17:44
Tvoj mali seoski vrt bit će krasan. Vjerujem da ćeš uspjeti uskladiti vrt, mali voćnjak i cvijeće kako si zamislila. Fotke su krasne, a božuri divni, naravno hortenzije, irisi, super....
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 17:46
Hvala svima koji ste posjetili moj vrt.
SlavujVK imaš ti i monarde koje želim,čuvaj ih.
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 17:49
Aralija,božur je moj prvi cvijet.Svatko ima nešto.Posebno me zadivila jedna forumašica iz Sarajeva,ima jaaako puno vrsta i volila bi prošetati njenim vrtom kada su božuri u cvatu.Mislim da je Jasna,ako slučajno navrati u moj vrt neka ovo pročita.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 18:12
Originalno poslano od člana OSica OSica napisao:

Hvala svima koji ste posjetili moj vrt.
SlavujVK imaš ti i monarde koje želim,čuvaj ih.
imam dvije boje a čini mi se da sam u vrtu naše kamilice vidjela još jednu
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 18:23
Krasan uvod OSice,  a obzirom da sam te imala čast i osobno upoznati, sigurna sam da nas očekuje još prekrasnih slika od tebe.

smile113
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Fanika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fanika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 18:29
Jako lijepa prezentacija, lijepi božuri, ali meni hortenzije ipak ljepše, to je tako, netko nešto voli
Let the sunshine, let the sunshine in...
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 18:46
ljubiteljica si božuraBig%20smile pravi izborThumbs%20Up njihovoj raskoši malo tko meže odolitStar
Na vrh
IvanOs View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar
3. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 07 Veljača 2010
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IvanOs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 19:15
Ako treba pomoć tu sam!

Ako te slike imaš na ptičici imaš tamo mogučnost prenosa jednostavno, samo mislim da su umanjene.
Moram isprobati. Photobucket ti je najbolji i najbrži ali ponekad može i izbrisati nake fotke pa ti postovi ostanu prazni.
Koristiš li prenos preko CvijetInfo ovdje unos je nešto sporiji ali i sigurniji da neće nestati fotke.
ako trebaš neke upute za Photobucket javi mi na e-mail.




Bolje biciklom u ribolov nego mercedesom na posao.
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 19:42
Fanika znam da svatko ima svoju ljubav.
Mari božuri su mi prvi.Zbog ovog koji ću dobiti na proljeće a gledam ga već dugo sam jarak preskakala.
IvanOS ma znam da ćeš mi pomoći,svaka čast,javim se ako bude trebalo.
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 19:46
Kada jasmin cvjeta miriši cijelo dvorište.

Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 19:48
Moje ljubice.
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 19:50
I bijele,nešto ih voli papati.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 20>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.