Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavujev vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavujev vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 282>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 5 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2013 u 23:18
Uvijek rado svratim do tebe, uživam i nešto naučim
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2013 u 09:17
...jedno je od najljepših užitaka svaki dan po nekoliko puta prošetati ranoproljetnim vrtom...promjene se pokazuju velikom brzinom, listanje, pupanje...za sada u tvojem lijepom vrtu draga Slavujka kraljuju Helleborusi, ali već se nazire bujni život svuda uokoloSmile...
lijepi pozdravSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 12:18
ima li snijega u tvojem prekrasnom vrtu
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2013 u 20:00
uskoro ću otvoriti podtemu kaktusi janka čordaša pa će biti slikica da grijete dušu
vidjeti ćete slike bebica koje su nešto novo kod njega mislim da je rekao iz Japana.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2013 u 22:16
gioiaa drago mi je da si me posjetila,hvala ti na komentarima.
a patkice? jesu i one bile s tobom?
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2013 u 21:54
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2013 u 23:10
Pregledala sam još jednom od početka do kraja, predivan  vrt, a ti si puna ideja i znanja Clap. Lijepo je što si opisala neke biljke, i ja sam nešto naučila.
Nisam gledala emisiju o tvom vrtu, ima li možda negdje snimljeno na internetu?
Zainteresirala me bijela forzicija, gledala sam na netu, baš mi se sviđa.

život je more
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2013 u 08:35
Rano proljeće 2013.




















Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 10:05
Pregledala sam tvoj prekrasan vrt od početka do kraja. Baš sam uživala. Ne bi izdvajala niti jednu biljku jer je ljepota tvog vrta upravo u tome kako su biljke posložene u prekrasnu cjelinu.
Jedva čekam svježe slike, kako vrt sada izgleda.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2013 u 23:41
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Uvijek rado svratim do tebe, uživam i nešto naučim [IMG]smileys/smiley20.gif" align="middle" />
eh moon, mi kao da smo se dogovorile-ja sam u isto vrijeme šetala tvojim vrtom i pregledala malo prošlo proljeće.sve lijepo,uredno,zdravo-super.
čekam nove slikice i vrt koji će sigurno biti još ljepši.
mogu zamisliti kakve će one šarenolisne ljepotice vajgele biti ove godine.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2013 u 14:31
osice,pozdrav
helleborus je kukurijek.
drago mi je da si često u mom vrtu a nadam se da ćeš ga vidjeti i uživo.
od sada ću stalno stavljati slike onoga što trenutno cvjeta.
moram opet nešto reći o kukurijeku-počeo je cvjetati u veljači i još uvijek stvara nove cvjetne pupove. cvjetovi mu se održe,ako nisu previše visoke temperature, i do 6. mjeseca.predivna biljka koja uvijek lijepo izgleda na gredici.

ono drvce koje je puno pupova je lonicera caprifolium odgojena kao stabalce.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2013 u 00:01
svega ima prekrasnog, ali i po zimi da toliko cvate kod tebe to je nešta posebnoClap ovu sliku moram ponoviti
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2013 u 19:21
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...jedno je od najljepših užitaka svaki dan po nekoliko puta prošetati ranoproljetnim vrtom...promjene se pokazuju velikom brzinom, listanje, pupanje...za sada u tvojem lijepom vrtu draga Slavujka kraljuju Helleborusi, ali već se nazire bujni život svuda uokolo[IMG]smileys/smiley1.gif" align="absmiddle" alt="Smile" />...lijepi pozdrav[IMG]smileys/smiley1.gif" align="absmiddle" alt="Smile" />
e Sara, baš tako, sve je krenulo i za vrlo kratko vrijeme će nestati ovo sivilo.
helleborusi kraljuju a to su i zaslužili!
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2013 u 23:26
Lantana drago mi je vidjeti da si prošetala mojim vrtom.

link za emisiju "zlatna dolina" imaš na 8. stranici.
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2013 u 13:46
Ja bih ipak volila da nas neuke uputite u domaće nazive biljaka.Helleborus je krasan a naš naziv? SlavujVK svaki dan sam u tvom vrtu ali neću biti dosadna i stalno se javljati,lijep pozdrav
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2013 u 19:32
Hej, daj nam koju slikicu od čika Janka! Onako, 2-3, da malo grijemo dušu dok ne odemo tamo osobno.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2013 u 20:14
Predivna setnja,odusevio me je tvoj vrtThumbs%20Up
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2013 u 21:42
ovo se već zove proljetna čarolija
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2013 u 13:26
Mari, pozdrav!
zimski jasmin imam posađen ispred kuće koja nema ogradu. jedan dan sam slučajno izašla na ulicu a jedna žena stoji pokraj njega i kaže: evo već treči puta prolazim i gledam ga i sada sam morala doći popipati-da nije umjetni!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2013 u 21:26
Helleborus je zaista prekrasan.... na onoj noćnoj slici djeluje kao da mu cvjetovi svijetle.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 282>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.