Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavujev vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavujev vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 169170171172173 282>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 5 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2014 u 23:06
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

Sve ti je prekrasnoThumbs Up zanimljiv je žablji ljiljanTongue
loniceru imam i ja takvu ali moja ove godine slabo cvate, možebit da i nju papaju kukci koji mi većinu biljaka proždiru ovog ljeta, tako da se više ni ne trudim puno, pojelo bi mi živce
draga moja Mari, sve ove godine slabo cvate, sve se zbrkalo, izgubilo volju...valjda kao i ljudi...
Ali ja znam da u tvom vrtu i na balkonu ima cvijetića i da ćemo ih vidjeti.Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2014 u 23:20
Evo i danas nešto novo i nešto staro....gute Hug

a za sve koji "šute, gledaju i uživaju".....catalpa Hug














Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 01:05
I ja često gledam,šutim i uživam.  smile79  
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 07:32
sutimo i uzivamo...nemogu da nisam zavidna....predivan vrt,puno truda,puno ljubavi ulozeno...stvarno imas zlatne ruke...neka te i dalje sluze tvoji spretni prsticismile88
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 07:42
Draga SlavujVk, tvoj vrt uvijek me vraća u moje djetinjstvo koje sam provela sa svojom tetom, a koja je bila istinski zaljubljenik u cvijeće. Imala je veliki vrt kojem se neumorno predavala. Još i sad mogu osjetiti miris đurđica u proljeće, kadifice i nevena u ljeto, a jesen je bila rezervirana za očaravajuće boje zvjezdana. Ja sam kao djevojčica uvijek bila uz nju i odatle mi vjerojatno i ova ljubav prema cvijeću. Puno biljaka vidim u tvojem vrtu a koje je i ona imala. Sorry na sentimentalnosti (takva sam se jutros probudila) i hvala ti što me uvijek usrećiš sa novim slikama. smile170
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 08:08
najljepši sedumi su tvojem vrtu draga, ali vjerujem da će  u senjskom vrtu biti bar upola takviWinkLOL
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 08:57
I ja spadam u ekipu "gledam, šutim i uživam".
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 14:20
smile169
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 15:54
SlavukVk, molim te reci mi kako rješavaš problem korova u svojim cvjetnim gredicama ? Da li je to ona klasika - čučni pa povuci, potegni ili možda koristiš nekakav malč ili nešto treće ? Ova godina je idealna za korove sve vrste, tako da kod mene rastu čak i iz betona.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 22:18
Mojim dragim posjetiteljicamasmile79


Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 22:34
Prekrasno i vrlo dekorativnoSmile
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 22:34
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

najljepši sedumi su tvojem vrtu draga, ali vjerujem da će  u senjskom vrtu biti bar upola takviWinkLOL
Sara smile79






Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 23:00
Aranžman najavljuje jesen bogatu bojama.
Sutra je novi dan.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 23:24
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:

SlavukVk, molim te reci mi kako rješavaš problem korova u svojim cvjetnim gredicama ? Da li je to ona klasika - čučni pa povuci, potegni ili možda koristiš nekakav malč ili nešto treće ? Ova godina je idealna za korove sve vrste, tako da kod mene rastu čak i iz betona.
Dobro došla rajski vrtovi!
Drago mi je da te moj vrt podsjeća na djetinjstvo.
Volim starinske, jednostavne biljke i vjerujem u sve što su naši stari radili stoljećima.
Nađe se u mom vrtu i dvorištu i po koja egzota, ali uvijek su mi draže trajnice koje mogu opstati na ovoj našoj čudljivoj klimi i nekoliko desetaka godina.
Svašta sam sadila u proteklih 10 god.Puno biljaka je uginulo nakon nekoliko godina, puno njih me umorilo jer traže previše pažnje, za neke nisam imala uvjete, pogotovo preko zime...
...i na kraju sam shvatila da najviše volim rujan jer tada cvjetaju asteri i sedumi.

Korova u vrtu nemam puno iako mi je sa dvije strane zapuštena ledina koju pokose dva puta tokom sezone. Kroz vrt prođem puno puta u toku dana i uvijek bude "čučni i povuci", tako da ako koji korov i izviri, nema šanse da opstane.LOL
Ne koristim nikakav malč, osim komposta kojeg u jesen stavim oko biljaka, a to je ujedno i jedino gnojivo koje koristim.

Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 06:45
SlavujVk hvala ti na odgovoru, a onaj jesenski aranžman "ruši s nogu". Predivan je. Ma često se i ja sjetim naših starih i znam reći da iako  nisu bili obrazovani,  njihova "mudrost života"   bila je neizmjerna. Nestrpljivo očekujem "cvjetni bum" astera. smile159
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 17:57
Originalno poslano od člana Karli Karli napisao:

I ja spadam u ekipu "gledam, šutim i uživam".



I ja !   smile79
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 21:45
catalpa
lucy
hvala vam.Heart
nije to neki poseban aranžman, to ja skupim cvijeće koje osušim za neke nove aranžmane.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 21:52
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:

  Nestrpljivo očekujem "cvjetni bum" astera. smile159
prepuni su pupova, i ja jedva čekam da procvjetaju.




Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 22:04
Prekrasno!!!
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 22:13
catalpina ekipa "gledam šutim i uživam" svakim danom ima sve više članova!smile181Smile
Anastazija smile79

















perovskija

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 169170171172173 282>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,813 sekundi.