Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavujev vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavujev vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 172173174175176 282>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 5 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2014 u 09:12
Nisa, ti svakom svojom porukom i slikom uljepšaš ne samo dan ili večer, nego i ovaj svijet!Heart
Josipa moja, drago mi je da si tu, i sretna sam što se u mom vrt zametnuo cvijetak poput tebe.
Želim ti svu sreću ovog svijeta i da se nikada više ne ponove jutra koja smo provele na jednoj ružnoj klupici u još ružnijem okruženju.Heart

Jutros tumaram svojim pokislim vrtom, noge "šljapkaju" po travi i propadaju u blatu.
Osjećam se kao kišni čovjek jer mi ovo vrijeme baš nikako ne odgovara,tražim zraku sunca a sa neba vise samo tmurni, prijeteći oblaci, debeli od kiše koju vuku sa sobom.
Zrnce radosti pronalazim u bojama cvijetova koji još nisu izgubili borbu sa vlagom i danima bez sunca...







Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2014 u 10:08
"Duševnih vampira" je i previše među nama,  a mrežu u koju su se upleli, sami su stvorili. I nisu svjesni da je tako malo potrebno da se okovi mreže slome - ljubav. To je ono što nam je svima dano da ne bi  postali mrzitelji sebe i svega oko nas. Ako djeluješ s ljubavlju sve postaje baš onako kako treba biti. Nemaš potrebe biti bijesan, zavidan, ljubomoran, ogorčen.
A kad jednoga dana napustimo sve ovo,  jer jedine dvije sigurne  stvari u životu su rođenje i smrt, iskreno vjerujem da ću se probuditi na mjestu koje će barem malo ličiti na slike iz tvoga vrta. Tako zamišljam raj.
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2014 u 10:14
ovaj crveni odozdo dole u selu kod nas..sokro sam ga neki dan isla iscupati..suzdrzala sam se jedva...haaWink.....neznam,ali da nije bilo klupice i naseg zajednickog smjeha i suza...danas bi bilo isprazno...meni bar...ovako sam u svoj toj muci nasla dio sebe koji je cucao dugo u meni anisam ga bila svjesna....sretna sam sto smo se nasle a jos sretnija sto postojis...smile88
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2014 u 21:22
Počela cvjetati i falopija, konačno!





cvjetna ogrlica



Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2014 u 21:46
Ova čuvarkuća mi je posebno zanimljiva, iako sam ponekad na nju i ljuta jer je jedina koja ne drži svoju djecu uz sebe nego ih razbaca na sve strane, pa kako se tko snađe.
Ako vidim da je neka malecka pala na kamen, pokupim ju i stavim na zemlju gdje se vrlo brzo ukorijeni, isto tako okrećem i one koje su pale naglavačke.Big smile
















Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2014 u 00:01
Unatoč crnim oblacima koji se vuku nebom, tvoj vrt djeluje osunčano. Svi žuti grmovi doprinose tom osjećaju, a u tvom ih vrtu ima pa se lijepo žuti, lijepo zlati i kad oblaci zarobe sunce.
Sutra je novi dan.
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2014 u 08:43
Uživala sam u šetnji uz jutarnju kavu,
u prekrasnim bojama i oblicima cvjetnih latica
Čuvarkuća je krasna i bez obzira na to da svoje bebe tretira ko maćeha,
ima tebe da bebice postaviš na noge kad popadaju naglavačke
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2014 u 12:10
Najdraža Slavujčice, prekrasno je opet šetati tvojim vrtom... Malo mi je duže trebalo da pregledam sve zaostatke jer se kod svake druge slike valja malo duže zadržati i potiho uživati... Unatoč svoj kiši i vremenskim ( ne ) prilikama, tvoj vrt i dalje blista... Predivan je svaki kutak, ali anemone me uvijek osupnu svojom ljepotom, pa izdvajam ovaj put ovu predivnu sliku...



Svaki put kad prošetam kroz svoj vrt, pomislim na tebe i uživam u novom ruhu koje su mu dale biljčice koje si mi poklonila Heart
Ljubičasti visoki Aster su mi nažalost pojeli puževi, ali se crveni zato razbokorio i prepun je cvijetnih pupova! Ostaje mi samo da i ja osmislim kakvu klupicu jer od težine cvjetova liježe po zemlji... Niski plavi se poprilično raširio, za koju godinu će to bili prava cvjetna ogradica Star Već je otvorio nekoliko cvjetića, a čim uhvatim vremena priložit ću koju sliku na svojoj temi... Geum i iglice su također prekrasno napredovali, a ostale se nadam još uvijek da ću pronaći kad do kraja počupam korov...
Ostavljam ti veliki Hug
Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2014 u 15:50
slavujka da li ona zelena djetelina prezimi vani kod nas na kontinentu
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2014 u 18:55
Nocas sam do pola 4 gledala slike ovog vrta. Uspjela sam vidjet 135 stranica
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2014 u 21:47
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:


A kad jednoga dana napustimo sve ovo,  jer jedine dvije sigurne  stvari u životu su rođenje i smrt, iskreno vjerujem da ću se probuditi na mjestu koje će barem malo ličiti na slike iz tvoga vrta. Tako zamišljam raj.

rajski vrtovismile84
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2014 u 22:00
JosipaNu



lucy



miska


Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2014 u 22:02
vila2



Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2014 u 22:09
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

slavujka da li ona zelena djetelina prezimi vani kod nas na kontinentu
djetelina sa zelenim listovima i roza cvjetićima prezimi a šarenolisna može podnijeti temperaturu do -7, zato je dobro jedan dio biljke, za svaki slučaj, posaditi u posudu i spremiti negdje gdje nema minusa.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2014 u 22:16
Originalno poslano od člana rubensica rubensica napisao:

Nocas sam do pola 4 gledala slike ovog vrta. Uspjela sam vidjet 135 stranica
draga moja, da si ostala budna još malo, vidjela bi sunčano i prekrasno jutro!   Big smile Heart






Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2014 u 22:59
Doista prekrasno jutro u tvom vrtu okupanom Suncem.
Sutra je novi dan.
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2014 u 07:47
Samo da ostavim trag.Često sam u zvom vrtu samo gledam i uživam.Prekrasne su fotografije.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2014 u 09:41
ma ko se to mene sjetio...hvala na prekrasnoj slicici...vjerujem da su i drge kolegice odusevljene....pusa iz nustra..Clownsmile138
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 07:49
Draga, pitanje sam postavila na za to odgovarajuće mjesto, ali nisam dobila odgovor. I kako prirodi ne mogu narediti da stane pritiskom na tipku "stop", moram upotrijebiti "jocker zovi".
Naručila sam prije 2 mjeseca sjeme potočnica (one što u proljeće rano cvjetaju) sada mi je tek stiglo. Je li sada malo kasno za sjetvu ? Tongue
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 08:48
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:

"Duševnih vampira" je i previše među nama,  a mrežu u koju su se upleli, sami su stvorili. I nisu svjesni da je tako malo potrebno da se okovi mreže slome - ljubav. To je ono što nam je svima dano da ne bi  postali mrzitelji sebe i svega oko nas. Ako djeluješ s ljubavlju sve postaje baš onako kako treba biti. Nemaš potrebe biti bijesan, zavidan, ljubomoran, ogorčen.
A kad jednoga dana napustimo sve ovo,  jer jedine dvije sigurne  stvari u životu su rođenje i smrt, iskreno vjerujem da ću se probuditi na mjestu koje će barem malo ličiti na slike iz tvoga vrta. Tako zamišljam raj.


...Slavice, neopisivo mi je drago  da sam u šetnji tvojim vrtom naišla na ove misli rajskih vrtova...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 172173174175176 282>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,516 sekundi.