Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavujev vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavujev vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 282>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 5 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 20:00
Originalno poslano od člana kikach kikach napisao:





prekrasno, i ja uzivam u pogledu, barem ovako preko neta[IMG]smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" />
draga kikach volim vidjeti mlade i vrijedne vrtlarice, dobro mi došla!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 20:03
Glikice
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 00:38
Opet sam se divila!
Šaljem ti pozdrav!
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 11:51


















Za kraj nešto što ne raste u mom vrtu ali raste 30-ak godina.


Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 11:55
Sve je odjednom krenulo,krasno.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 12:02
Krasno proljeće kod tebe, u cijeloj svojoj paleti boja.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 13:23
oh nemoj više stavljati te savršene slikice,razboljet ću se. - šala samo ti stavljaj uživamo mi
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 13:48
smile227cvijeća ko u priči
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 15:33
prekrasno koliko boja ,obožavam proljeće ,a onaj tulipan žuti izgleda ko rancula
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 16:44
Divno, divno uživam na tvojoj klupici Heart
 
Rijeka

Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 20:47
SURUČICA PRUNIFOLIA    Spiraea prunifolia

Otporan grm koji brzo raste i cvjeta u rano proljeće ,dok zatopli, a listati počinje poslije cvjetanja.
Visok je do 2,5 m i lagan za uzgoj.

Bogato cvjeta bijelim, duplim cvjetićima koji izgledaju kao mali dugmići i rastu u skupinama.

Razmnožava se reznicama koje se lagano zakorjenjuju i korjenovim izdancima koji rastu dalje od matične biljke i lako se odvajaju.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 20:57
prava raskoš! u proljeće me fasciniraju kontinentalni vrtovi, kojom se brzinom sve razbuja i počne cvijetati!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 21:12
Floramye

OSica

Sanja

ajama

Mari

rosa

    moje drage gošće,
               vrijedne vrtlarice,
                            drago mi je vidjeti vas među mojim proljetnim šarenilom
                                    i vjerujem da sam vam prenijela malo ljepote
u kojoj ja iz dana u dan sve više uživam!
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 21:18
Cvijetne gredice u punom sjaju, ali to se i očekuje od majsorice , baš si nas razmazila , pa samo čekamo još i još sličica najljepšeg vrta smile120
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 21:56
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:





Divno, divno uživam na tvojoj klupici [IMG]smileys/smiley27.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Heart" />
 
[IMG]http://i50.tinypic.com/dpvgbp.jpg" />

"Provođenje vremena u prirodi,
promatranje njezinih tajnih
i zanimljivih oblika vitalnosti
izvlači vas iz vas samih
i dovodi u dodir sa životnošču svijeta
u kojem živite.
Ta veza je temelj duhovnog života.
Ne morate ići daleko,
u parku, vrtu ili riječici
možete pronači ono što trebate.


Miro, uživaj!
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 21:58
Posjetih te,a ono sve rascvijetano,a tek boje...preljepe prirodne,sve u najljepšem skladu.
kao što kaže Mirak.na toj klupici ima i za mene mjesta,da
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 22:28
Originalno poslano od člana Belina Belina napisao:

Posjetih te,a ono sve rascvijetano,a tek boje...preljepe prirodne,sve u najljepšem skladu.
kao što kaže Mirak.na toj klupici ima i za mene mjesta,da [IMG]smileys/emot120.gif" align="middle" />

draga moja mića,ima mjesta i za tebe ....uvijek.
...a tek boje,
svaka šalje svoju poruku:

ŽUTA-donosi osjećaj sreće i veselja,
simbolizira prijateljstvo, novi početak i uživanje.

ROZA-veselje i otmjenost

LJUBIČASTA-kraljevska boja
dostojanstvo,uspjeh.

BIJELA-nevinost, humanost,poštovanje.

NARANĐASTA-energija,toplina.

CRVENA-snaga, ljubav,hrabrost, vrelina.

ZELENA-nosi poruku optimizma i obnavljanja.
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 22:37
Šetam,šetam,šetam i uživam,umorih se i sjedoh na klupu odmoriti se.Nadam se da mi se uskoro ostvari maštanje :)
Draga Slavujka a što reći na toliku ljepotu,PREDIVNO.
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 22:39
A šta vi sve mislite da ta klupica ima toliko mjesta ?
Slavuj, ili produži klupicu ili napravi još neku !!! Vidim ja da puno guza ima namjeru da se tu smjeste !!!
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 22:53
Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

prava raskoš! u proljeće me fasciniraju kontinentalni vrtovi, kojom se brzinom sve razbuja i počne cvijetati!

Antonija dobro mi došla!
Primjetila si promjene koje su nastale u zadnjih desetak dana.
Ove godine su puno uočljivije zato što je zima bila duga i dosadna.
Svoj vrt promatram svaki dan i zimi i ljeti.
Zanimljivo je vidjeti koliko cvjetnih i lisnih pupova 'čući',ili u korjenu ili na stabljici biljke, skuplja snagu i čeka da krene.
Naše bijke znaju da moraju sve brzo odraditi jer ih početkom listopada posjećuju prvi mrazevi.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 282>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.