Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavujev vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavujev vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 282>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 5 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2013 u 20:47
Predlažem da postaviš stražu kraj toga kaktusa jer koliki je interes moglo bi ti se dogoditi da odjednom dobije noge i utekne po cijelom našem kraju.....( šala)
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2013 u 21:05
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

u kaljićima su kukurijeci. šta pripremam? vidjet ćeš rezultate na slikama.ponekad cu napisati što radim,ali imam jedan problem-kada počnem pisati ili pričati o cvijecu-neznam stati


E sad znam da možda baš i nije u redu da razvlačim temu, ali jesu li te posađene biljčice dobivene dijeljenjem matične biljke ili su iz sjemena. Jako me to zanima. Moji crveni samo što se nisu rascvjetali, a uskoro će i bijeli. Moja susjeda je juče u Mohaču kupila plavo ljubičasti (ako, jer nema cvijet, nego je samo slika). Sljedeću subotu ne radim pa ću se i ja počastiti jednim takvim ljepotanom. Ma nema veze i ako i ne bude te boje.

A ovo što voliš pisati o cvijeću, to me veseli, takvi me ljudi oplemenjuju i volim ih imati blizu sebe. Makar i samo putem cif-a

Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2013 u 21:42
ako ih razmnožavaš sjemenom treba im od3-4 god da procvjetaju.ja sam prošle jeseni razmnožila djeljenjem korjena i neki su vec procvjetali. sjeme kukurijeka je jako teško uhvatiti jer danas čahura izg leda nezrela a sutra vec pukne i sjeme se razleti.kukurijek ima dormantno sjeme što znači da se mora smrznuti da bi proklijalo. kada nikne jako sporo raste,biljčice su jako sitne i vrlo često ih pokopam
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2013 u 22:07
Prekrasno sređen vrt, odlična ideja s malim cvjetnim otocima nasred zelene trave  Clap
život je more
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2013 u 22:14
hvala lantana,dobrodošla u moj vrt!
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2013 u 19:46
prvi puta sam prošetala tvojim vrtom i bas me osvojio predivan je ,vidim i ti voliš potočnice one su baš predivne u svim kombinacijama
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2013 u 20:11
bez suvisnih rijeci....predivno....bravi i za svaku pohvalusmile141
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2013 u 20:14
prekrasan vrt i vrlo inteligentan izbor biljaka, imas jak karakter kad se mozes oduprijeti egzotama,za razliku od puno nas (ukljucujuci mene hahah) :)
velika gorica
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2013 u 21:40
Originalno poslano od člana rosa2 rosa2 napisao:





prvi puta sam prošetala tvojim vrtom i bas me osvojio predivan je ,vidim i ti voliš potočnice one su baš predivne u svim kombinacijama
rosa dobro došla u moj vrt.što se tiče potočnica ,one su malo vrtno blago, nezahtjevne,same se zasiju i što me najviše obraduje to je kada mi se nekim čudom pojave bijele i roza.još sam primjetila da one sebi same pronađu mjesto gdj ce se najbolje uklopiti među ostalo cvijece. i još nešto
    plavu boju cvijeća priroda ne daruje lako!
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2013 u 21:57
Originalno poslano od člana Wolfsbane Wolfsbane napisao:

prekrasan vrt i vrlo inteligentan izbor biljaka, imas jak karakter kad se mozes oduprijeti egzotama,za razliku od puno nas (ukljucujuci mene hahah) :)
    Wolfsbane i tebi dobrodošlica. zahvaljujem na komentaru za izbor biljaka i vrlo me razveselio. uskoro stižu slike lipnja i srpnja pa se nadam da ce pravi znalac imati što analizirati i naravno očekujem komentare
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2013 u 12:05
29.svibanj 2012.


11.lipanj 2012.


13.lipanj 2012.


21.lipanj 2012.


Srpanj 2012.


Kraljevski Ljiljan


Mačak Žučo


Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2013 u 12:50
Prelijepe fotkice vrta,nemogu izdvojiti koja mi je ljepša smile120
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2013 u 12:59
sve je fantastično.molim te što je ovo tako krasno
 
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2013 u 13:00
opet mi se susjedi motaju po vrtu.
meni najljepša- ljiljani u noći, čak im i miris mogu osjetiti,jedino što ti nos požuti ako ih pomirišeš iz blizine.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2013 u 13:03
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

sve je fantastično.molim te što je ovo tako krasno
 

[IMG]http://i49.tinypic.com/35i692f.jpg" />

to je lavanda ali posebna vrsta, tankih iglica,grmasta i izrazito ljubičaste boje.cvjeta tokom cijelog ljeta a zadnj grančice porežem pred mraz.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2013 u 13:04
fantazija.gdje se to kupuje
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2013 u 13:08
Tko će drugi šetati već susjedi,opet sam se vratila i pogledala slikice zbilja ova sa ljiljanila je ptelijepa ali još nigdje nisam vidjela toliko ljiljana procvijetalih na u jednom grmu.Jesu to neki posebni,mislim nisu oni što kažu sv.Ante ili ipak jesu?
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2013 u 13:14
ne, to nije antunov ljiljan to je kraljevski ili lilium regale
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2013 u 13:17
ajama ,može i kod mene samo dok podignem folije sa sadnica i vidim što sve imam.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2013 u 13:24
Baš je interesantno promatrati promjene u vrtu s datumima. I meni se nekako oči zalijepile za ljiljane i baš se čudim kako ti još cvatu 21.06. a meni moji znaju ocvasti čak prije sv. Ante. Sada vidim da to nije ta vrsta.
Volim šetati po tvom rascvjetalom vrtu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 282>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.