Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik Arwen
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik Arwen

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 23:26
e da je imat vrt.............
moji starci imaju predivnu okućnicu, ali skoro ništa nije iskorišteno
tata bi samo sadija ruže i hortenzije, a mama bi svašta pa se njih dvoje nikako dogovorit LOL
a ja neman vrimena da umišan svoje prstiće...............

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 23:29
Požuri da se biljke stignu razrasti... smile126
Iskoristi priliku! (pogotovo ako ti nisu predaleko) Wink
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 23:25
iako je danas nedilja, to je jedini dan u tjednu kad se mogu lipo posvetit biljkama
pa sam danas posijala šlajer, lobeliju i daliju...........nadam se da će bar nešto niknuti

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2008 u 09:32
Super Arwen, ma i janedjeljom radim ono što volim, pa je to baš oko cvijeća i dvorišta, a ove godine mi izgleda klijavost 90 %, osim prkosa, koji ću morati ponovo posaditi, jer nije niklo baš ništa.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2008 u 16:15
Slažem se s vama, i ja radim nedjeljom na vrtu. Vele da je to dan za odmor, a mene  rad u vrtu odmara. Arven (a i Triša), malo sam ljubomorna kad čitam vaše dnevnike i vidim sve te sadnice, tu kod mene na kontinentu je prehladno da počinjem s time...
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 22:32
danas se je zalijevalo cvijeće, balkonsko je bilo jako žedno...................
i uslikala sam par šafranića, ovaj put bijelih, u društvu ljubičastog



Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 12:56
evo što sam si jutros kupila......
većina ide kod staraca Wink imaju veliko dvorište koje triba malo uredit



Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 14:52
Šafrani su preslatki, kombinacija lila i bijelo uvjek prolazi dobro, a vjerojem da će roditelji biti veseli s novim izgledom dvorišta.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 19:10
preslatki su šafraničići.Šta ti je u prvom redu to od sjemenja? Lobelije i cinije???
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 23:17
modro su lobelije, a crveno-bilo je aster niski ( lijepa kata merveille)

Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 00:28
još kupljenog materijala



a danas sam primijetila da su mi počele nicat dalije, YEESSSS!! smile126

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 21:46
smile141ma koliko sve to maziš i paziš mora niknuti.Ako zbog ničeg drugog onda puste znatiželje,da vide ko ih toliko tetošiTongue
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2008 u 01:02
posijala nekoliko sjemenki dragoljuba...

Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2008 u 21:43
e danas sam vam bila jako vridna
svo cviće na balkonu je dobilo svu potrebnu njegu: skidanje suvih grana, novu zemlju i obilno zalijevanje
ipak sam morala malo podrezati pelargonije, neke grane su bile baš ružne
i begonijama sam makla sve prošlogodišnje grane, i one su nekako bile čudne, grbave i bez lišća
uskoro bi trebao balkon bit rascvjetan, jer je sve puno pupova....jedva čekam
a sutra me čeka sađenje gomolja kane i begonija, sijanje petunije, dragoljuba i ....... ma sigurno će bit još štogod LOL

Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 17:41
evo sam konačno posadila kanu i begonije
tražila sam svugdje bilo kakve upute, ali nisam našla ništa posebno pa se nadam da nisam falila što sam ih skroz stavila u zemlju, zasad su u malim posudicama, u koje su mogle stat, a posli ću prisađivat

dalija lijepo napreduje, evo slikica. da ju počnem presađivat?



a evo i slikica dotjeranog balkona





Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 19:33
Prekrasno Arwensmile79 Kad će ja bez straha iznjet ostatak biljaka van!!?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 22:12
Arven super ti je balkon, a dalija sam ja presadila kad su bile tolike, pa mislim da možeš i ti. Dragoljub će brzo narasti  jer je sad ipak toplije.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2008 u 16:25
danas se opet radilo.....
presadila sam spatifilum i odvojila jednu mladicu za mamu
odvojila jednu mladicu klorofituma, isto za mamu
evo što ide njoj... (nisam se opljačkala LOL )



dalje....
-na listićima afričke ljubičice ( zapiknute još u listopadu ) se vide mali listići od par mm, baš sam HAPPY! Cool
-jedan dragoljub je provirio
-sve pelargonije su se sasušile Cry - OSIM jedne smile224...... nadam se da će bar ona opstat

eto toliko.....



Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2008 u 17:45
Ove na terasi su se osušile??? Pa kako,od zime,sunca,od čega???
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2008 u 19:25
Spatifil je sladak i u cvatu, nisi ga valjda dirala dok cvate.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.