Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik Arwen
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik Arwen

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Dnevnik Arwen
    Objavljeno: 14 Prosinac 2007 u 23:51
što sam ja danas radila?
pa evo, zalila svo cviće kojem je to trebalo, poskidala suvo lišće, maknula sve neuspjele pokuse iz "laboratorija",
malo prograbljala zemlju po površini, stavila šafrane u lipi novi pitarić i na sunčano misto ( sad da još i procvita, a sve mi nešto veli da hoće )
eto.............Embarrassed

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2007 u 01:17
iako nisam bila ode, o bilju sam se redovito brinula.........

Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2008 u 18:25
Arwen, gdje je zapelo? Svaki dan otvorim tvoj dnevnik, a ono ....
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2008 u 23:40
a ko zna............
nemam nešto puno bilja, nastojim mu se svaki dan malo posvetit, ali nemam šta napisat tu
a možda sam samo malo lina smile42
ma kad malo zatopli, i počnem se bavit i balkonom, bit će teksta Cool

Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 17:16
evo sam danas malo očistila pelargonije i begonije na balkonu od suvih grana i lišća, pa me zanima šta vi mislite da ih ostavim ovako ili da ih ipak skratim




Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 17:20
a prije nekoliko dana sam posijala pelargonije
evo kako to izgleda


Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 17:30
Znaš, ja sam na forumu od lipnja 2007, moglo bi se reći da sam bila pasivni član jer nisam napisala niti jednu poruku do siječnja ove godine, a aktivirala me jedna pozitivna kritika i baš mi je drago zbog toga. Nadam se da si ti moje pitanje shvatila isto tako pozitivno...u svakom slučaju, vidim da si bila vrijedna
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 20:24

Arwen balkon izgleda super, nemoj ništa kratit, ja mislim da nema potrebe. Baš me zanima kako će izaći pelargonije, nisam nikada još vidjela kako izlazi iz sjemenke, čak neznam ni kako sjemenka izgleda.

Zato si ti tu -  želim da ti uspiju sve.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 21:18
Krasne pelargonije! Moje buju tak velke tam negdje oko Male Gospe kak mi se čini! Niš nemoj rezati! Ak im paše nek rastu! 
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 21:39
Ovo je predivno!Ja još ne mogu misliti o tome da stavim cvijeće van.Zato guštam u ovim slikama!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 22:25
Baš sam danas čitala da je sad vrijeme da se"dotjeraju" pelargonije a između ostalog i porežu.Ove tvoje tako lijepo izgledaju i iako vele da bi se trebale porezati ja ih isto nebi.Prekrasne su a i nisu prevelike.
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 00:54
hvala smile79

Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 22:38
e ljudi, nestade mi slika na postu gore, a samo sam je tila malo povećat.........
ne kužim u čemu je kvaka

a sad ne mogu ni stavit slike.............Confused

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 22:41
Arwen,editiraj poruku i umijesto x ubaci sliku. Ako seliš sliku ili je preimenuješ ili bilo šta radiš sa njom ona nestane na forumu.Sad napravi šta hoćeš i onda samo vrati sliku tu
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 18:51
Čuj Arwen - kaj su to prošlogodišnje slike pelargonija, pa gdje su bile do sada ta izgledaju tako savršeno. Ja ih ne bi rezala, već treći puta otvaram tvoj dnevnik da ih škicnem. Imam osjećaj da moje lani na jesen nsu tako izgledale.
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 00:06
ps. prošlogodišnje ( od jeseni ) su u slikama mog cvića.......
      i cilo vrime su na tom balkonu, al je on u Splitu......

Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 23:20
danas sam posijala nešto malo sjemena prkosa, vodenike i plamenca ( zadnji red sa ceduljicama )
ovo što je niknulo, to su pelargonije




Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 15:53
evo sam jučer kupila još sjemena



a sad idem štogod radit.....................

Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 23:09
popodne sam malo dotjerivala balkon: presadila jednu pelargoniju, par maćuhica, poskidala požutilo lišće, sve dobro zalila................
joj, kako mi balkon postaje mali, ima toliko pitara da ako stavim još koji, neću imat di sušit robu LOL

Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 23:21
Arwen, imam rješenje! Kupi sušilicu za veš!!! smile96
Ma, samo se šalim, ali vjeruj mi kad bi imala i vrt, već bi nešto te mučilo poput mene. Imam 2 dječice 8 i 6 godina, naravno da se djeca igraju loptom i ona završi u krivom pravcu, ali baš kao za inat... odleti u bakin povrtnjak ili dedinu voćku, nikako mamino cvijeće... smile156
Nastavak priče probaj sama predočiti! smile96 (bakino i dedino žunganje)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,201 sekundi.