Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Flora by Floramye
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Flora by Floramye

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5152535455>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2019 u 12:58




Epimediumi su preslatki u ovo doba godine!



Jutros me među listovima ukrasnog luka dočekala beba Bartolomeo. Uvijek se razveselim kada ga vidim u vrtu. Bilo je malo prohladno pa se sav skupio. Tako je malen! Nadam se da će još dugo biti moj gost!

Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2019 u 18:42
Srca za današnju Cvjetnicu...





Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2019 u 18:54
Malo boje na ovaj tmuran i hladan dan...



Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
kosjenkaSB View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2015
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 150
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kosjenkaSB Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2019 u 05:58
Bas mi je to trebalo da me razveseli,carobno srdasce okupano kapima kise
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2019 u 20:33
KosjenkaSB
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2019 u 20:39


Simbol dostojanstva, hrabrosti i slave

Kažu da perunike rastu tamo gdje je grom udario u zemlju, ili gdje bi duga dodirnula zemlju.
Kako god, svaka je lijepa na svoj način. I njihovo vrijeme upravo dolazi...
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2019 u 21:20
predivnoTongue puno toga cvjeta istovremenoClap
Na vrh
limun View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje limun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2019 u 07:10
Raskošni vrt i preslatki Bartolomeo Hug
Na vrh
kosjenkaSB View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2015
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 150
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kosjenkaSB Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2019 u 07:30
Vrt je uistinu raskosan a ja se iznova divim raznolikoscu tvojih biljaka i kako si ih majstorski poslozila da je svaka dosla,do izrazaja na svoj nacin.
Uzivaj
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2019 u 19:54
Mari,5510, Limun, KosjenkaSB
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2019 u 19:56






Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2019 u 21:39
Ova travica h.m. je iz godine u godinu sve ljepša. Ne znam kako je moja nestala. Šarenolisni S. pečat mi se čini viši od običnog, ili je samo kut slikanja?
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
limun View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje limun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2019 u 06:16
Lijepe perunike. Kako se zovu?
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2019 u 10:12
Nisa, mislim da je, imam i obični ali ovaj šarenolisni mi se čini malo višlji.

Limun, peruniki ne znam ime. Dobila sam je od susjede, svidjela mi se ta nježna boja a i mirisna je.
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2019 u 20:26
Convallaria majalis Rosea (đurđica)

Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2019 u 20:29


...desno


lijevo...
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2019 u 20:33
I dok sam ja cijeli četvrtak provela radno u vrtu...

...neki su se sladili nektarom


...a neki sunčali cijelo prijepodne


Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
limun View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje limun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2019 u 06:43
  I lijevo i desno je za naslovnicu  Smile  Clap
Na vrh
kosjenkaSB View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2015
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 150
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kosjenkaSB Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2019 u 07:41
Originalno poslano od člana limun limun napisao:

  I lijevo i desno je za naslovnicu  Smile  Clap
a

A i ono izmedju
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2019 u 23:42
Limun, KosjenkaSB
zahvaljujem na lijepim riječima
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5152535455>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.