Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Flora by Floramye
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Flora by Floramye

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839 55>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
rea View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 29 Siječanj 2014
Lokacija: hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 11:59
sory, malo sam fulala sa umetanjem tvoje slike .
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 12:10
I meni kao I anibistrici tesko izdvojiti koji mi je dio ljepsi suncani ili sjenoviti - predivno sve Hug
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2014 u 16:50
Originalno poslano od člana FLORAMYE FLORAMYE napisao:

Samo da vas izvjestim da je moj ljubičasti oxalis preživio zimu na kontinentu. Izašao je puno kasnije od ostalih biljaka ali sada je tu. Isti slučaj i sa oxalisom iron cross, on je izišao još kasnije.
Jako su mi simpa te jednostavne biljčice, cijelo ljeto neumorno cvjetaju!


Divan je! smile55
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2014 u 11:27
Miska, Temzi, Moon, Fany54, Anabistrica, Retriver Sara, Rea, Klaudija8, Bugicaza5
Hvala drage moje na šetnji i na svakoj vašoj lijepoj riječi......


Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2014 u 11:57
Subota je, negdje oko 6 sati ujutro. Namazana sam sa svim i svačim da me leteći napasnici živu ne izgrizu. Šeširić na glavu i......počinje kiša!! Pa zar baš danas? Dolazim u vrt, još uvijek pada! On i ja sami u vrtu. Odmah smo se prepoznali!



Kiša ne prestaje. Lagano rominja ali ipak PADA! Ja ne odustajem! Nešto počinjem čačkati ali ne ide. Sva sam mokra a i postaje mi hladno. Sad sam već i ljuta. Odlazim pa se vratim. Uzimam kanticu i kidam uvenule cvjetove na graničicama. Da bar nešto radim....
Još uvijek rominja. U mislima pričam sama sa sobom. Dosta mi više svega. Možda bi trebala odustati. Od svega! Godina za godinom sve lošija. Prvo strašna vlaga, biljke stradale. Zatim nesnosne vrućine, biljke i opet stradale. Zbrajam gubitke...
Samo je jedno sigurno! Svake godine sve više i više letećih krvopija! Sjesti u vrt je nemoguća misija! Čemu sve to?
Kiša stala. Ipak! Sjednem dolje na travu, pogledam vrt oko sebe i ugledam ovo...



I najednom mi je sve jasno! Zar sam ja to htjela odustati? Ma nema šanse!!
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2014 u 12:09
Drago mi je da si podijelila sa nama svoje iskreno razmišljanje u tom trenutku.To mi je itekako poznato, no najvažnije je da se ne pokolebamo, ustanemo i nastavimo dalje! Sigurna sam da ćeš nadoknaditi gubitke, njih nažalost uvijek ima, i meni teško padaju, ali kad pogledaš ostalo cvijeće, te mile cvijetne glavice i ovo bujno lišće na slici, sve zaboraviš! Vrt ti je prepreprekrasan, jako ga volim razgledavati i diviti mu se!
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2014 u 12:12
Floramye
Kakvo odustajanje?Ovakvi kadrovi nam daju polet i snagu za borbe
sa krvopijama i drugim napastima,sušama,kišama itd
Cvijeće zna način kako nas razveseliti!
Sve ti je prekrasno!
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2014 u 12:13

kad neki vrt često posjećujem, čini mi se kao da tu osobu dijelom poznajem; je li uredna ili neuredna, brižna, pa izbor biljaka govori nešto o osobi, pa detalji u vrtu (tipa kantice, puževa, živih i onih drugih)... nisam nikad pomislila da bi Floramye odustala od svog krasnog vrta... to je bio jedan loš dan ili još manje dio dana

uživaj u svom divnom vrtu, a i nas razveseli sličicama da i mi sebi dočaramo ljepotu koja te okružuje Heart
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2014 u 15:03
Temzi, Miska, Nisa
cure DIVNE ste!!!!!!



Hosta Toy Soldier

Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2014 u 15:09
Hemerocallis Minstrel Boy

Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2014 u 00:19
Ljepota tvoga vrta je neupitna unatoč svim napasnicima i gubitcima. Kad je čovjeku teško, barem je kod mene tako, dovoljno je da uđem u svoj vrt u kojem rastu biljke pune pozitivne energije koju prenose na mene. Nakon toga osjećam se puno bolje. A kad ne mogu otići do svoga vrta, ja posjećujem tvoj vrt i vrtove drugih forumaša. Uživam u tvom vrtu kao i u svom.
Sutra je novi dan.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2014 u 15:19
Lucy - hvala ti , znam točno o čemu govoriš...








Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2014 u 16:04
Prekrasna cvjetna džunglica kod tebe
Hoste su savršene kao i prvi cvjetići lavande,ljiljani
i panjevi
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2014 u 22:07
Draga moja, razumijem te kako ti je kad ti dođe "žuta minuta" pa bi odustala, ali sva sreća da pogledaš svu tu ljepotu oko sebe i na vrijeme shvatiš da si cijepljena i ne možeš odustati i da hoćeš. Ne samo na svoju, nego i na našu sreću.
Makar je ova godina idealna za komarce, puževe i ostale napasnike, ipak vrt ostaje nama na korištenje preko dana dok oni odmaraju.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2014 u 12:59
Miska, Anabistrica


Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2014 u 13:01
Zgodni duo...







Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2014 u 13:03
I prvi cvjetak Geraniuma sanguineum striatum

Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2014 u 13:38
Prekrasne slike!Duo delosperma-kadulja je
savršen
Geraniumov cvjetak je krasan
Na vrh
rose girl View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 26 Travanj 2012
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose girl Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2014 u 13:49
Prekrasne slike, prekrasno cvijeće Heart 
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2014 u 18:46
Originalno poslano od člana FLORAMYE FLORAMYE napisao:

Samo da vas izvjestim da je moj ljubičasti oxalis preživio zimu na kontinentu. Izašao je puno kasnije od ostalih biljaka ali sada je tu. Isti slučaj i sa oxalisom iron cross, on je izišao još kasnije.
Jako su mi simpa te jednostavne biljčice, cijelo ljeto neumorno cvjetaju!



jesenas sam ovaj tvoj vidjela u zemlji i posadila svoj u zemlju , proljetos nikako da krene i kad je krenuo moja nova maca se navadila na njega kao blesava tako da sam ga opet posadila u saksiju da ga spasim od nje a dok mu ne nađem novo mjesto smile160
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.