Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Flora by Floramye
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Flora by Floramye

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4748495051 55>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 21:52
Danas cijelo dvorište miriše...

Calychantus

Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2013 u 21:12
SlavujVk, Dadinica...hvala vam...

Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2013 u 20:51
I za kraj danas, kraljice sjene...

Hosta Halcyon



Hosta Frances Williams



jučer su bile prekrasne poslije kiše...
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2013 u 20:41
Iglice...



Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2013 u 20:38
Lijepo li je....
Pakujci kao da plešu, perunike su mi jako lijepe.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2013 u 20:37
Bravo Floramye!
Lijepo i rascvjetano proljeće je u tvom vrtu.
Perunika i bijela iglica su me oduševile.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2013 u 20:32
Još malo novog procvjetalog cvijeća...







Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2013 u 20:21
Lovro, Camellia
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 22:27
Uživala sam u tvom prekrasnom cvijeću i još ljepšim slikama.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 22:24
...nemojmeeee!
...kod tebe sama čudesa!


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 22:22
I za kraj danas, dugo očekivani cvijet...
Paeonia tenuifolia
Skroman i jednostavan naspram svojih bogatih i otmjenih srodnika ali svejedno meni ima neki šarm...

Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 22:18
Jedna hosta koju mama ima odavno u vrtu (ne znam joj ime)

Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 22:16
Malo ću vas još izgnjaviti sa slikicama. Znam da ima i dosta slika običnijeg cvijeća ali kako sam ja tek ovog proljeća otvorila svoju temu, ovo mi je svojevrsni podsjetnik što sve imam u vrtu. Lako se zaboravi...

Tulip sp. Shirley (po drugi put)



Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 22:12
Smail, Tikvić

Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 12:21
 Sve je tako lijepo smile71, ali ona mala perunika je definitivno moj favorit!!!
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 12:01
Iris Japonica mi je prekrasan, naravno i sve drugo.smile211
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 11:28
Lilie, Ajama, Lantana, Karmen, Enrikova nona
 
smile76
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 09:05
predivno smile227
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2013 u 22:38
Floramye zaista s ukusom birano cvijeće. Jedno ljepše od drugoga. Idem ispočetkaThumbs%20Up
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2013 u 22:23
Stvarno prekrasne perunike Clap
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4748495051 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,781 sekundi.