Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kaktusi Janka Čordaša
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kaktusi Janka Čordaša

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 20>
Korisnik
Poruka
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 16:08
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

može se kupovati na daleko.
ne mogu vam napisati cijene,to ovisi o veličini, vrsti i starosti kaktusa
uglavnom, od 20 kn pa na više.
važno je da znate ime kaktusa ili da ga pronađete na slikama.
uskoro ću staviti još slika .
vidim da su vas ove oduševile a tek kada dođe svibanj.....


Slavuj Vk je lijepo rekla da dogovori oko prodaje i cijena idu na pp. Ovdje je dala okvirno kako se cijene kreću, a ostali dogovori za to neka budu na pp.Cijene i pitanja možete dogovarati i u temi Oglasi. Ovdje ćemo i nadalje gledati slike kaktusa, pričati o njima i sl.

Nadamo se i nadalje slikama kaktusa baći Janka u svim godišnjim dobima.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
katemu View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katemu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 06:45
ClapClapClap
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 11:06
Super je kod dede Janka. Mi smo prošle godine skočili na 20 min i ostali 3 sata. Najbolji je način doći tamo i o svemu se dogovorit na licu mjesta. Pravi kaktus raj u malom. A tko već misli ići nek pričeka 5 mj kad će kaktusi biti u punoj ljepoti. Tko voli i ne voli kaktuse i sukulente oduševit će se.
Neka se sve zeleni
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 11:51
Klimatis hvala na posjeti, imaš pozdrav od Janka.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 17:35
ajme majko moja,ovo je raj za oci,sad jos da smislimo mi zadrani nacin da skoknemo tamo ..ili cemo narucivat ovako preko neta,al problem je sto neznam imena...slavuj dovedi nam barbu janka ovdje ...
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 19:16
Ajde Zadrani, ne kukajte! Ako mi odavde možemo k vama na more (makar i busom), možete i vi k nama, odnosno k kaktusima... A i posmještat ćemo se nekako!

Zamislite samo kako bi se baća Janko obradovao!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 19:39
Možda se sjećate ovoga, već sam ga negdje ljetos pokazala, to je moja unučica dobila od dida-Čordaša i to je njezin prvi kaktus.
Hoću samo reći kako on pored toliko svog posla ima još vremena da sadi ovAkve minijature koje poklanja klincima.


...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 19:42
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

uskoro ću ga probati registrirati pa ću vidjeti kako će to funkcionirati.



Veoma lijepa kolekcija
Sa radošću ću pratiti tu temu
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
jankić View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jankić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 20:20
Ovo je predivnosmile183
Mogu misliti koliko je strpljenja i rada čovjek godinama uložio u svoje kaktuse.Bravo za suprugu i njenu podršku!smile141
uživaj u mladosti,nikada nećeš biti mlađi nego što si danas
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 20:48
hvala ti jankić što si se sjetila i bake Makrene!

imaju oni još jednog pomagača a to je vučjak Rex.
on prvo sjedi i gleda kako baka presađuje kaktuse a kada skuži sistem ,ustane ode do hrpe kaktusa koju treba presaditi,njuškom sa strane uhvati posudicu-da se ne ubode-i donese baki.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 20:53
Za Rexa vrijednog pomagača
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2013 u 06:46
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

hvala ti jankić što si se sjetila i bake Makrene!

imaju oni još jednog pomagača a to je vučjak Rex.
on prvo sjedi i gleda kako baka presađuje kaktuse a kada skuži sistem ,ustane ode do hrpe kaktusa koju treba presaditi,njuškom sa strane uhvati posudicu-da se ne ubode-i donese baki.


smile71kad bi dosla tamo,al bi rexa izgnjavila....cure drage tko ide uskoro tamo ,stavite nam slikica i od rexa ,molim vas
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
jankić View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jankić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2013 u 10:46
Životinje su pametne,a ovčari posebno kad im daš puno ljubavi,naučiš ih svemu.Imam doma 3 "Rexa"+10 štenaca od jedne ženke pa znam!
Sigurna sam da ih bračni par Čordaš isto mazi i voli,zato i vole saditi kaktusiće s njima
uživaj u mladosti,nikada nećeš biti mlađi nego što si danas
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2013 u 07:29
Bila sam kod njega,krasan čovjek ali treba pomoć,to je očito.Zahvala Pinusu što je identificirao alou za koju gosp.Čordaš nije znao naziv i javila sam mu

Aloe juvenna
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2013 u 07:34
Natalija,kaže čika Janko da će se naučiti i na kompjuter a im 82 god,sviđa mu se što mi tako komuniciramo.
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2013 u 10:33
Nisam baš ljubitelj kaktusa,ali obožavam sukulente.Kada sam došla kod čika Janka izgubila sam se od divljenja.Evo što sam se ponovila

Haworthia margaritifera
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2013 u 10:35
Astrofytum asterias,kalemljen jedan na drugi
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2013 u 10:37
Ovo nisam dobro zapisala pa ako netko zna neka napiše
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2013 u 10:40
I naravno nisam odolila.Asparagus mayeri,uspravan kao svijeća a visine negdje cca 1,2 m
Na vrh
Mezcal View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 24 Siječanj 2013
Lokacija: Bgd
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mezcal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2013 u 11:36
@OSica - to je Mammillaria (Dolichothele) Longimamma.
A taj dvoglavi Astro ima jako interesantnu formu;)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 20>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.