Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Vrt ispod folije i stakla
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slike  staklenika, plastenika
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slike staklenika, plastenika

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Slike staklenika, plastenika
    Objavljeno: 16 Prosinac 2007 u 14:05
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2007 u 14:07
Predivno!!! Napokon da je fotoaparat proradio!!! smile96

Admin, kakva je ono muškatla na prvoj slici, ima tako lijepo šatirano lišće?
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2007 u 15:48
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2007 u 17:16
Ajme hoću li ja ikada imati stakleniksmile43
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2007 u 22:12
predivno
Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2007 u 22:13
Admine, to je tvoj staklenik? Ajme, nije ti dosadno, mislim da ti je dan prekratak smile75
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2007 u 22:52

Prvo je predivna prelargonija s dekorativnim listom i nježno crvenim cvijetom, prekrasna u cvijetnjacima, gredicama ili balkonima. Stručan naziv te vrste ne znem, možda nađem negdje u katalogu, pa javim!!! (pelcera i sadnica ce se naci)

 
A sto se tice staklenika, to je moj mali staklenik cca 100 m2 i kao sto je receno dan je kratak, jer skroz se nađe nakakog, posla. a vec je i on pun tako da cu polako poceti grijati i drugi plastenik, pa ce biti jos više cvijeća...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2007 u 14:54
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

Prvo je predivna prelargonija s dekorativnim listom i nježno crvenim cvijetom, prekrasna u cvijetnjacima, gredicama ili balkonima.  (pelcera i sadnica ce se naci)

 


imala sam ih jedne godine i stvarno su prekrasne, ali ih nikada više nisam uspjela naći, a na žalost tu godinu ih nisam uspjela preko zime sačuvati.
Stvarno su smile93
Na vrh
AB100 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 120
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AB100 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2007 u 15:29
ovo je melem za oći u ovo zimsko vrijeme.
AB100
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2007 u 20:43
Originalno poslano od člana TeaK TeaK napisao:

imala sam ih jedne godine i stvarno su prekrasne, ali ih nikada više nisam uspjela naći, a na žalost tu godinu ih nisam uspjela preko zime sačuvati.
Stvarno su smile93
 
Nažalost te pelargonije su slabo prodajne te ih ljudi ne žele uzgajati za prodaju, isto tako je i sa mirišljavim pelargonijama.
No meni ih je nekako žao da izumru pa ih uvijek imam par komada, neka se nađu, jer uvijek nekome budu simpa i zapadnu za oko.
 
A i ja sam jedan od onih koje vole neobićne i neuobicajene stvari pa jednostavno ih moram imati...
 
Ps. biti će pelcera i sadnica ako trebaWink
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2007 u 20:47
Isto tako i na ovoj predzadnjoj slici. Ovaj ljubicasti puzavac ili ginura, predivan sobni civjet koji su uzgajale naše bake. Gotovo ga je nemoguče pronaci za prodaju. ali da vidite osmijeh i rados kada ga ljudi vide i kada se sjete toga cvijeta!!!!
 
Onda mi je drago sto se bavim cvijece i sto stvarno mogu usreciti ljude!!
 
jucer mi je dosao jedan isto uzgajivac cvijeća iz kutine, i issto je rekao da mu zapelcam nekoliko komada toga da posadi u ured, jer je to imao još davo davno prije i prirasto mu je srcu!!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2007 u 20:50
evo jos jedna biljka iznimno neobicna i meni draga.
Domaci naziv je kucna krunica, jedna vrsta kaktusa je. Bilo je pitanja par clanova sa kave iz zagreba kakav je to cvijet pa evo da ga pokazem kako izgleda kada naraste!!!
 
 
 
Na vrh
Matko View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 181
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Matko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2007 u 22:52
Ako Bog da i ja ću jednog dana imati svoj staklenik!!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2007 u 23:00
smile227kakva je!!!! Ja mislila da to manje naraste,ta kućna krunica.Pa ova tvoje je barem metar velika!!!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2007 u 23:05
Ova kućna srećica je stvarno smile227
Na vrh
Matko View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 181
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Matko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2007 u 23:46
Cvijeće ti je predivno i vrlo neobićno, neko cvijeće prvi put tek vidim!!! Clap

Ažurirao Matko - 17 Prosinac 2007 u 23:47
Na vrh
Jelena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jelena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2007 u 21:17
ovo je prekrasno a posebno nepentes!!!!smile55
svaka čast!
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2008 u 18:00
Cvijeće ti je predivno samo mi ovaj kaktus zadnji  nije jasan... Imaš kakvu bolju sliku, da se bolje vidi...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2008 u 19:20
Moram provjeriti!! Mislim da imam jednu u krupnijem planu uslikanu
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2008 u 22:37
To je Senecio. Admine, imaš vrhunski primjerak!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.