Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Ruže
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ruža hokus-pokus
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ruža hokus-pokus

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
Korisnik
Poruka
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2014 u 08:17


Evo je -stigla i u moj ružičnjak
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2014 u 19:26
kakav će tek sad biti ružoredsmile211
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2014 u 17:22
Anđelkad...ne želim te plašiti...ali evo što je meni procvjetalo od istog uzgajivača, a isto tako je prošla i Maso, sa svojom Hokus-pokus


U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2014 u 06:44
Draga moja da je meni procvitala takva ja bismile213 od sriće,moja jesmile85  CryCry
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2014 u 08:33
Ajoj Anđelkad.....ja sam kupila dvije...prva je istoDead ispustila dušu......a druga je tek procvjetala druge godine, ali ne kao Hokus pokus.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2014 u 09:26
i ja se moram požaliti, moja definitivno nije hokus-pokus, možda je abrakadabra...


Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2014 u 09:56
Jesmo mi to sve kupile od istog proizvođača u  Konzumu? Mislim da je taj "podvalio" sve viškove koje je imao.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2014 u 12:31
jap

Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2014 u 15:40
Iako nisu hokus-pokus, predivne su vam ružice. smile71 A kad smo kod tog proizvođača... dobila sam kao rođendanski dar ružicu bijelu penjačicu (isti proizvođač, ista trgovina). Prvu godinu dobila jednu grančicu i jedan cvijet. Drugu godinu kilavila, ni milimetar nije porasla, muku sam mučila s njom. Geek Sad joj je treća godina, konačno je živnula, počela rasti i čak je imala tri cvjeteka, a ima još par pupoljaka. 
Možda ovaj moj post nije za ovu temu, ali samo sam htjela ukazati na neke stvari. Wink
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2014 u 22:37
Ja sam isto kupila u Konzumu i zaista je takva kakva je bila na slici
i baš sam sretna

Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2014 u 22:57
Natalija,abrakadabra i hokus pokus su  iste ruže.

Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
dada70 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2013
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 10
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada70 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2014 u 15:14
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/ruze_/hokus_pokus/72100.aspx -
Na vrh
antonela30 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2014
Lokacija: međimurje
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonela30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2014 u 11:35
postovanje svim članovima ovoga foruma
ja sam nova ovdje
vidim da nisam sama koja ima problem s pakiranjimai krivim bojama ruža kada cvateju
ovaj tjedan cu ici u jedan rasadnik ruža vidjeti izbor i pitati za garanciju boje i da ce se primiti ako  želite mogu slikati  kako izgleda
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2014 u 12:44
Antonela30, dobro došla i nadam se da ćeš ovdje dobiti odgovore na sva svoja pitanja.
Osobno, biljke shvaćam kao živa bića a što one i jesu. U svom vrtu imam ružu koja u tri godine nikada nije procvjetala istom bojom. Razlike u nijansi idu od blijedo ružičaste do boje fuksije. I zato ju obožavam jer nikad ne znam šta će se iz pupa izroditi. Primjetila sam da na to utječe količina oborina i jačina sunca, a na meteorologiju ne mogu utjecat. Čak je jedne godine bilo i dvobojnih cvjetova.
Isto tako i garancija da će se nešto primiti ili ne ! Kod svakoga od nas je tlo različito, klimatski uvjeti različiti, a sve to utječe na zakorijenjivanje biljke. Nisam nikad reklamirala sadnice (osim ako vidljivo nisu bile u lošem stanju) i naravno sa se desi da se nešto primi a nešto ne. Ali nikad to nisam shvaćala kao "zlu namjeru" prodavača, nego jednostavno, desi se.
Ovo je moje osobno iskustvo, a tebi želim od srca puno sreće u stvaranju svog cvjetnog carstva.
Na vrh
Sunlight View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Lipanj 2014
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 147
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sunlight Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2015 u 23:32
Vidjela sam jucer ovu ruzu, prodaje je se u jednom agrocentru ovdje. I to prodaje se u formi stablasice.Na slici izgleda fantasticno....ali vidim da niste bas imali neka pozitivna iskustva sa njom smile180
Inace, mislim da je to jedna od najljepsih i nazanimljivijih  ruza koje sam ikad vidjela, ali vasa iskustva su me totalno razoruzala u namjeri da je kupim jer kosta nekih 10 eura a zao mi da je kupim pa da mi ispadne neka sasvim druga boja 
Da li je ikome ispala bas ovako šatirana kao na slici?
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2015 u 16:12
Ja sam nabavila sjeme ove ruže. Nisam ga još sijala i ne znam zapravo kako  treba da mi dobro nikne. Možda na ovim stranicama i piše pa moram pažljivo pročitati od početka. Trebalo bi da imam 5 boja, odnosno 5 nijansi.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2015 u 17:48
Ovako bi trebale izgledati ove ruže koje imama sjeme....

Rose flower seeds 5 Different Colored Striped Rose Seeds-200 of ...

Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Sunlight View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Lipanj 2014
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 147
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sunlight Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2015 u 23:59
Jao jao jao kako su lijepe i nevjerovatno zanimljive kombinacije boja...bas bih voljela da ti uspije da bar jednu uspijes uzgojiti  smile57
Na vrh
dadoxxl View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadoxxl Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2015 u 19:30
Kod mene ima sadnica ruze hokus-pokus.Ona nema trnja,ali je veoma osjetljiva za uzgajanje.
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2015 u 10:19
znam dado da ih ti imas.....samo nemam mogucnosti doci do njih .....
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.