Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Ruže
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ruža hokus-pokus
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ruža hokus-pokus

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
Korisnik
Poruka
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2013 u 14:22
Bila jedna jedina među crvenim i roza.
Vidjet ću što će biti, hoće li preživjeti.

Čitam sjetveni kalendar i piše da se tek u ponedjeljak poslije podne radi s cvijećem.
Ne znam da li da čekam ili da ju sadim.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2013 u 16:00
Kod mene je na žalost nije bilo.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2013 u 18:00
ni kod mene....pregledala sam 30-tak kutijica s ruzama u konzumu danas i nema ni jednesmile220
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2013 u 18:15
Jeka,nebih da te razočaram ali takve ruže,od tog proizvođača sam kuovala par puta i niti jednom nije bila ispravna dekleracija.Na kutiji jedno kad procvjeta drugo..Imaju čak i slike negdje na mojoj temi.Kupljena pod caribia ispala neka bezvezna žuta ruža i još par isto tako fula čista..


Lilie odma je posadi.Ja sam svoju posadila čim sam je dobila prije nekog vremena i ne samo nju nego i još 5 novih i već su se super prilagodile novom domu :)

Ne znam zašto ne kontaktirate Dadu sa foruma Dadoxxl,pa pitajte njega dostavlja li za Hr? On ima ogroman rasadnik kod Mostara ali možda ima mogućnost slanja i za Hr.Ja sam kod njega uzela hokus pokus i još jedna forumašica je uzela isto a i prije smo uzimali ruže od njega.Ja sam zadovoljna njegovim ružama.Cijene su jako pristupačne i sve sadnice su kontejnirane i mogu se saditi  uvijek.
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2013 u 21:33
alisa...slati preko granice nije tako jednostavno....da je tako ja bih je vec imala Wink.....
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 00:41
Monna,znam da nije lako,ali za sve postoji način.Pogledaj samo moje ljiljane,većina ih je stigla preko granice.Smile
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 07:18
ove godine je nema kod nas u konzumu, ali lani ih je bilo

gledala sam je, obilazila, ali bilo je 2 sadnice i od svih ponuđenih vrsta - u najgorem izdanju... tek se po par zelenih naznaka znalo da su žive

zato nisam, nekako mi se činilo prerizićno,
a nema mi gore stvari nego kad donesem doma nekog novog zelenog ljubimca pa mi ugine LOL

nadam se da će vaše dobro napredovati i da ćete nam se brzo hvaliti slikama cvjetova Wink
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2013 u 16:36
Evo danas kupljene dvije sadnice u Konzumu, Osijek, Nama

U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2013 u 20:53
u mene će biti jedan cvijet. zanimljivo mi je to šta je taj pup na manjoj, tanjoj grani. na većoj, središnjoj, nema pupa. završava sa listom. neka malo prođe vremena pa ću je skratiti kao da je cvijetala. valjda će u drugoj turi na njoj biti cvijet!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 09:21
Ruza Hokus-Pokus,i prvi cvet ove godine,koji se jos nije sasvim otvorio,zato se zlatnozute sare jedva primecuju.
 
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2013 u 18:51
Krasna je ruža...ja sam svoju kasno posadila, tek su joj krenule grančice...ali krenule su....to je bitno.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 18:49
Wanessa, koliko je stara  tvoja ruža. u moje su latice drugačije posložene.

Sanja, važno da je krenula!

moja ove godine nešto kilavi, ima dvije grane i jedan cvijet. lani je bila bujnija.


nema bež prugice nego jarko crvene.


moram dodati da je skroz pa odcvijetala kad sam je slikala.

sa čime mogu naprskati ove smeđe fleke.


jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2013 u 07:49
To ti je crna pjegavost... trebalo bi skinuti sve zaražene listove (baš ti neće ostati nešto listova poslije izgleda). Trebaš špricati fungicidima (npr. STAR 80 WP ili POLYRAM DF u koncentraciji od 0,25%).  Vjerovatno ćeš morati špricati barem dva puta. Pitaj u poljoprivrednoj apoteci. Oni svaki puta imaju neko drugo sredstvo. Crna pjegavost je dosta teška za iskorjeniti.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 22:37
Divna je Antonija :) Evo i moja dala prvi pup,

Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2013 u 09:40
Pridružujem se tvom "Juppppiiiii". Ja svoje još čekam, kasno sam ih posadila, pa sada malo zafrkavaju....
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2013 u 09:20
Antonija ovo joj je druga godina kako cveta,prosle godine je imala samo par cvetova ,ali sad sam veoma zadovoljna kako je krenula...
 Smile
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2013 u 12:01
Wanesa,divna je!Moja je još u pupu.Moja je mlada, tek jedan pup ima.

Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2013 u 17:48
Wanesa prelepa,generalno neobicna i mislim da ce i moja da bude takva,ovo je druga godina cvetanja i ima samo jednu malenu saruTongue

Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2013 u 08:53
alisa i wanessa, predivne su vam i taaaako fine šarene! alisa brzo ti je procvjetala!
Leona i moja je škrta na šarama!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2013 u 15:21
Antonija i mene je iznenadila kako je brzo procvjetala.Mlada je.Evo  novije slike :)

Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,191 sekundi.