Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Ruže
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ruža hokus-pokus
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ruža hokus-pokus

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
Korisnik
Poruka
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2013 u 08:34
alisa, divna ti je. moja već ima nove pupove.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2013 u 03:04
Zanimljiva ruža. Nisam je još nigdje vidijela u prodaji. U Konzumu nisam gledala, ali se nadam da ću je negdje pronaći....WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2013 u 08:47
prelijepa je, ja je od lani vrebam, ali ove godine ih nigdje nisam vidjela
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2013 u 11:24
Nju je teško naći u prodaji po garden centrima jer slovi za jako tešku ružu.Uzgajivači izbjegavaju da je  uzgajaju jer je navodno teška za uzgoj,osjetljiva na sve i svašta.Ja sam ovu kupila u rasadniku u Mostaru,kod Dadoxxl(člana foruma).Ni kod njega ih nije bilo puno,kada sam ja naručila ostale su bile  4,ja sam uzela 3(jednu sebi dvije prijateljicama),a jednu je uzela Magnolia sa foruma.Ona veli njena je već  propala.Koliko znam ove dvije koje sam ja poslala u Hr.prijateljicama još su žive.Meni se desio peh sa njom juče.Djeca,društvo moje starije kćeri,igralo se odbojke i neko je upao u cvjetnjak i nagazio mi ovu ružu.Jako je mala pa je baš dobro skršena.Vidjet ćemo  šta će biti .Nadam se da će ojačati  preostali kalem,  ako ne ojača ja ću je opet naručiti.Predivna je i baš me oduševljava..

Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2013 u 11:36
hejj pozz draga alisa...nadam se da će se oporavit....i moja nije nešto bajna mirovala je cijelo vrijeme i sada mi se nekako poklopila ...bojim se što će biti Cry ali se još uvijek nadam najboljem

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2013 u 22:18
Jagoda je nekim kanalima uspjela nabaviti za mene i nju... Vidim da je osjetljiva  i da sporo raste.
Dali da je zasadim odmah  u vrt ili najprije u teglu? Što mislite?
Rijeka

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2013 u 22:23
Ako mene pitaš,ja bi je odmah u zemlju ne u teglu,bez obzira što je osjetljiva,ruže puno,puno bolje rastu posađene dikertno u zemlji.To je samo moje mišljenje.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2013 u 09:56
Mira, slažem se malim kaktusom, odmah s njom van u zemlju, to i Virag preporuča. Ja sam ruže isto sadila u 11. mj, samo ih treba malo zagrnuti zemljom, a na proljeće to razgrnuti. Drago mi je da ste uspjele doći do ove lijepe ruže.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2014 u 13:00
cure, kako vam se drže hokusice!!!
moja je živa, nisam je još rezala mada je počela raditi, pušta mlade grančice.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2014 u 15:20
Moja nije živa još od ljeta. Cry
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2014 u 15:24
jedna mi nije preživila, druga se lijepo drži, ali je i dalje mala
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2014 u 15:36
Možda i ja negdje naletim na nju ,jer stvarno super izgleda uz sve nedostatke što se tiče rasta teško je odoljeti tako lijepom izgleduSmile

Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2014 u 02:21
Evo danas stigle ruže Hokus pokus za mene i MiruK. Trebale su stići i ranije ali izjalovilo se je. U drugom pokušaju je uspjelo, baš sam happy...Ruže su od Topalovića i nadam se da će biti ok. Ja sam usput dobila još 5 njegovih ruža i to ASHRAM, MELLODY PARFUMEE( jako mirišljiva ruža), EDDY MITCHELL, GLORIA DEI i PULMAN ORIENT EKSPRES. Dugo sam birala što naručiti i odlučila sam se na ove malo posebne ruže. Sad im još moram nači pravo mjesto, jer moj ružičnjak je već pun...smile160
sutra je novi dan
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2014 u 00:58
Jagoda hvala na trudu ti si Heart
Rijeka

Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2014 u 23:36
Jagoda, Mira, želim vam puno uspjeha s novim ružicama, da što prije procvatu, da ih slikate pa da ih i mi vidimo.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2014 u 15:05
evo, ja sam je danas nasla u konzumu....konacnosmile46.....sutra ide u zemlju, pa kako joj bude....
necu se previse opterecivati s tim kako je teska za uzgoj jer do sada su mi se sve ruze lijepo primile...potrebno je samo pravilno posaditi i to je sve....ako je sadnica dobra, trebala bi i napredovati...vidjet cemo, drzite mi figeWink
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
DrownedWorld View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Ožujak 2014
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DrownedWorld Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 15:15
Imam dvije Hokus pokus posađene u vrtu, ali kako mi je plan sadnje ''kakomepuknekojitren'' tako moram čekat cvatnju da otkrijem gdje sam ih posadio :).
 
Nadam se da ću uspjeti odvojiti više vremena za cvijet info forum i uveseliti vas fotkama ruža kada procvatu (i kada ih nađem u vrtu :D )

Dio poruke je izbrisan. Takvu obavijest možeš ostaviti ovdje 
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2014 u 19:40
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Evo danas stigle ruže Hokus pokus za mene i MiruK. Trebale su stići i ranije ali izjalovilo se je. U drugom pokušaju je uspjelo, baš sam happy...Ruže su od Topalovića i nadam se da će biti ok. Ja sam usput dobila još 5 njegovih ruža i to ASHRAM, MELLODY PARFUMEE( jako mirišljiva ruža), EDDY MITCHELL, GLORIA DEI i PULMAN ORIENT EKSPRES. Dugo sam birala što naručiti i odlučila sam se na ove malo posebne ruže. Sad im još moram nači pravo mjesto, jer moj ružičnjak je već pun...smile160


Jagoda,odličan izbor ruža!!Ashram i Hokus pokus su malo osjetljivije od ovih ostalih koje si nabavila pa njima treba malo više pažnje nego drugima..Moja Hokus pokus nije živa,jednostavno  je uginula do korijena.Izgleda nisam joj pogodila mjesto,stoga ću ponoviti narudžbu i ovog puta uzet ću ih više :D


Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2014 u 19:41
Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

cure, kako vam se drže hokusice!!!
moja je živa, nisam je još rezala mada je počela raditi, pušta mlade grančice.

Moja nije živaCry,radujem se što je tvoja opstala.Ja ću naručiti više komada za jesen,pa nadam se da će bar neka opstatiSmile
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2014 u 21:20
Danas sam malo pregledala kako se drže moje ruže...Pala je kišica i ruže su super, listića ima sve više...Nadam se da će biti i cvijetova...Smile
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.