Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvjetna zbivanja u Donjoj Stubici
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvjetna zbivanja u Donjoj Stubici

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Cvjetna zbivanja u Donjoj Stubici
    Objavljeno: 04 Travanj 2013 u 01:02
Donja Stubica priprema u svibnju dva cvjetna događanja na lokaciji Terme Jezerčica
PROLJETNI SAJAM CVIJEĆA IZ BAKINA VRTA
datum održavanja: 05. svibanj 2013.
Naglasak je na tradicijskom cvijeću , tradicijskom uresnom grmlju i sadnicama zelene živice. Na sajmu će biti prodaja i ostalih sadnica cvijeća i začinskog i ljekovitog bilja.
Uz radionice i predavanja o tradicijskom cvijeću bit će i izbor najautentičnijeg zagorskog pušleka - kitice cvijeća iz bakina vrta.

 

SVEČANOST PERUNIKA
datum održavanja: 18. svibanj 2013.
Uživajte u koncertima klasične glazbe, romantičnim cvjetnim plesovima, okusima tradicijskih jela i prirodnih sokova. U sklopu manifestacije održat će se i svečano otvorenje preseljenog Hrvatskog vrta perunika.

Vjerujem da će biti zainteresiranih pa bi se mogli dogovoriti za druženje u lijepom ambijentu.


Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2013 u 07:06
Hvala na obavijesti!!!!!
 
Ako budeš išla na koja od tih događanja obavezno ponesi fotic pa nam sve prenesi !!!!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2013 u 10:04
vjerujem da ću navratitiSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2013 u 23:27
Naravno da se tam nejde bez fotića. Evo par slikica od prije 2 godine kad je vrt bil kod Majsecovog mlina. Lani je preseljen kod Jezerčice pa bude drugačiji ambijent. Jako me zanima kak bu na novoj lokaciji.
 
 
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2013 u 23:29
U programu ima uvijek malo plesa
 
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2013 u 23:30
malo svirke
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2013 u 23:31
i malo folklora
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2013 u 00:17
anabistrica lijepo si na dočarala
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2013 u 09:56
...baš mi je drago  Anči kaj si stavila ovih par starih fotki...jel znaš kaj je sada kod Majsecovog mlina? To mi je bilo super mjesto...Pokušavam zamisliti gdje su to u Jezerčici smjestili, na onoj strani gdje je bazen ili?

Ovo sam upravo pronašla na netu, ne znam gdje je taj potok:

Nova lokacija preseljenog Vrta perunika (4500m2) je sjeverna obala potoka Topličina u neporsrednoj blizini Termi Jezerčica. U 2011.g godini napravljeni su zemljani radovi, posebnom metodom izgrađena je sipinjena staza po kojoj će se moći voziti dječja kolica i kolica za ljude s posebnim potrebama, postavljena je ograda, parkovni rubnjaci uz stazu, iskop za vodenu baru te sadnja bilja. U 2012. g. planira se sadnja perunika u oblku duge te postavljanje vrtne urban opreme. Vrt će biti otvoren za javnost od svibnja 2013.g.

 

...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2013 u 21:14
zanimljivo :)
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2013 u 23:37
Sara, baš si dobro to našla, sad znam više. Kad gledaš od bazena prema bregu (iza leđa ti je željeznička pruga), u podnožju je taj potok. Vjerujem da novi vrt bude lijepo uređen, a zanima me jel su preselili i drvenu sjenicu koja je kod Majsecovog mlina podignuta umjesto pozornice. Morala bum si to pogledati makar sekire padale.
Dado, mogo bi nam se pridružiti, isplati se.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2013 u 22:01
ana kako ova 2 događanja dobro zvuče...
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2013 u 23:34
Natalija, vjerujem da će i izgledati dobro kao i uvijek, a nadam se da će perunike procvasti do sredine svibnja. Ove godine sva vegetacija jako kasni.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 22:48
Obzirom na to da je to nama kao u susjedstvu , znam vec danas da cu biti tamo ! Samo me neka visa sila moze sprijeciti !            smiley6706.gif
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2013 u 10:47
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Natalija, vjerujem da će i izgledati dobro kao i uvijek, a nadam se da će perunike procvasti do sredine svibnja. Ove godine sva vegetacija jako kasni.


ma par dana sunca i budu one procvijetale - kod mene neke vec pocele :)
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 23:17
Nadam se Dado, a znaš kako se kaže - iz tvojih usta u božje uši. Hoćeš nam se pridružiti na Svečanosti perunika? Možda dođe i riječka ekipa.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 10:50
Ako budem putovao u zg na rasprodaju onda necu dolaziti, mada bi jako volio viditi taj vrt ali nikad se nezna. Kad bi benz stajao 4 kn kao nekad onda bi me bilo svugdje ;)
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 23:49
Dado, u botaničkom nisi bio, znači da dolaziš u Stubicu gledati perunike. E, da je benzin ko u Venezueli, svi bi sve sajmove obišli.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2013 u 22:27
Draga Ana i u Sv. Filip i jakovu su Stubicu dobro prezentirali a kako će tek biti na domaćem terenu , baš Vam zavidim Thumbs%20Up
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 23:07
Aralija draga, sutra zovem Turistički ured u Donjoj Stubici jer je u Zagorskom listu objavljeno da je Sajam cvijeća iz bakinog vrta održam 28. travnja, a ja sam na web stranicama pročitala da će biti 5. svibnja i jako sam se veselila. Ako je to stvarno tak, znači da nitko ne ažurira web stranice. Šteta. Da se ista situacija ne dogodi i sa Svećanosti perunika, moram provjeriti datum.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.