Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Floraart 2013.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Floraart 2013.

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Floraart 2013.
    Objavljeno: 04 Travanj 2013 u 10:50
ovogodišnja će se izložba održati na starom mjestu, okolica jezera Bundeka,  u vremenu od 29. svibnja do 2. lipnja 2013.

Eto,  dovoljno je vremena da svi koji to žele mogu isplanirati posjet ovom uvijek zanimljivom događanju.
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2013 u 16:36
Sara draga, ove godine ću svakako doći pogledati, nisam nikada bila. Hvala na informaciji smile78
Rijeka

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 22:53
A kaj da velim ? I to bi trebalo vidjeti !     smiley3652.gif
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2013 u 04:27
Bile smo danas Camellia, belica i ja...Medo nas je preduhitrio, taman sam se mimoišla s njime...s obzirom da mi je zbilja blizu idem i sutra...Ima svega, vjerujem da bi se za svakoga ponešto pronašlo!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2013 u 08:26
Bile sta jako lijepe i obavile dobru kupovinu,gledala sam vas na TV Clap
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2013 u 15:44
I ja sam prepoznala Saru, iako je znam samo s fotografije!!!
Na vrh
melisa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2010
Lokacija: Vrbovec
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje melisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2013 u 22:37
ja sam bila danas..kupila par ljepotana, pokisla cijela, ali vrijedilo je...uhh...još kad bih mogla i sutra malo skoknuti...ali....teško...teško... smile43
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2013 u 23:17
bila sam opet danas s Kontesom...pokisle smo do gaća, ali smo kupile puno lijepih biljakaWink .
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
sagare22 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 185
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sagare22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2013 u 22:07
Meni je Floraart svake godine sve lošiji i lošiji...a organizacija je lani i ove godine potpuno zakazala.
Lani sam htjela ići na Kornelijino predavanje i kad sam došla tamo u 15h kad je kao trebalo početi rekli su: "A pa ona je to već održala."
A ove godine, ja bila u petak i planirala sam ići na Bešlićevo predavanje o Aranžiranju kaktusa. Naravno da nije održano. Zapravo, Bešlića nisam nigdje vidjela, ni na njegovom štandu.

Tako da stvarno ne znam čemu slažu nekakve programe događaja na Floraartu ako ih se uopće ne pridržavaju.

A sad malo fotki za one koji nisu u mogućnosti dokoturat se do Zagreba.





Ovo je nekakvo glazbeno brdašce, gore na vrhu je klavir, nisam ga mogla bolje uslikat pa evo dve slike...




Na vrh
sagare22 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 185
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje sagare22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2013 u 22:13


Ovo je u šatoru



Kako iskoristiti stare palete





Kako iskoristiti stare cipele


Na vrh
sagare22 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 185
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje sagare22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2013 u 22:25







Na vrh
sagare22 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 185
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje sagare22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2013 u 22:28







Na vrh
sagare22 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 185
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje sagare22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2013 u 22:32







Na vrh
sagare22 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 185
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje sagare22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2013 u 22:35
A najbolje sam sačuvala za kraj Wink
Ova škrinja me oduševila






Na vrh
sagare22 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 185
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje sagare22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2013 u 22:44
Ovdje sam se muvala najviše...













A ovi pajdaši su išli sa mnom doma smile183

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2013 u 23:58
Kako god ti nisi zadovoljna , tvoje slikice su jako lijepe i svaka za sebe govori ! Mislim da se samo jos sutra moze vidjeti a ja imam druge neodgodive obaveze ! Time su tvoje slikice ispunile svoju svrhu i pokazale nama , koji do sada iz najrazlicitijih razloga nismo nikad bili tamo , da to ipak vrijedi vidjeti !
Na vrh
sagare22 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 185
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sagare22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2013 u 11:06

Za one koji to još nisu čuli:

Organizacijski odbor 48. međunarodne vrtne izložbe "Floraart" izvijestio je kako je trajanje te izložbe zbog lošeg vremena produženo do srijede, 5. lipnja, sa zatvaranjem u 21 sat.

Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2013 u 18:27

Sagare22 smile79 nisam čula, a ovaj tjedan sam u Zagrebu.

Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2013 u 20:47
sagare prekrasne su ti slike.Belica i ja smo išle ponovo danas,a kiša nas je pratila cijelo vrijeme.Cijene nisu pale osim nekim sedumima,bar što sam ja primjetila.Ponuda je bila puno slabija nego prvi dan jer je vjerojatno puno cvijeća prodano.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2013 u 21:22
sagare22 hvala za slikeClap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.