Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Povrće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Krumpir - Solanum tuberosum
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Krumpir - Solanum tuberosum

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Krumpir - Solanum tuberosum
    Objavljeno: 16 Prosinac 2007 u 22:44
 Ja sam u subotu izvadila krumpire iako je bura nemilice puhala, ali spasila sam ih od možebitnog smrzavanja ovih dana..

..

  Imat cu maladih krumpira za Božić smile199


Ažurirao frida - 16 Prosinac 2007 u 22:48
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2007 u 22:56
Kako su lijepi,veliki i zdravismile55
Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2007 u 23:09
Ma gdje to raste ?
Očito je dobra klima, dvije berbe godišnje smile227
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2007 u 10:26
Stvarno svaka cast!!! da se mogu uzgojiti mladi krumpiri za Božić!!
Na vrh
AB100 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 120
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AB100 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2007 u 15:26
ovo je super kad imaš mladi krumpir za božićsmile55
AB100
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2007 u 17:43
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2007 u 17:54
 Kod nas se sade dva puta godišnje...oni proljetni budu manji, ali ih je više po stabljici, a ovi jesenski su ovako veći, ali bude obično jedan na stabljici, možda dva, ne više...
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2007 u 19:55
Postala si prava povrtlarica...smile93 krasni krumpiri....
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2007 u 22:06
Originalno poslano od člana Donata Donata napisao:

Postala si prava povrtlarica...smile93 krasni krumpiri....


ajoj, a da znaš kako još kaskam za ovima ovdje...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2007 u 22:13
ma nigdje ti ne kaskas za nikima
 
Milim da nitko od nas ne uspije odgojiti dva puta godišnje krumpir!!
Još jednom BRAVOsmile55
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2007 u 22:43
 Ma nije to ovdje nikakvo čudo..ovdje se tako sadi jer klima dozvoljava...ali htjela sam reći kako mi susjedi ( boduli) imaju puno više i puno veće plodove sveg drugog povrća...ne znam jel do toga sto sam ja svoj povrtnjak počela tek prošle godine raditi i nije zemlja gnojena, a oni svi ipak imaju povrtnjake već desetljećima...teško je meni jer sam samo vikendima tamo pa ne mogu pratiti sve..događalo mi se da od vikenda do vikenda nađem zelje skroz popapano od puževa i gusjenica...pa dok sam sve to skuzila, prodje sezona...ah, al sam se sad isplakala...
Na vrh
salel View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 44
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salel Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2007 u 19:21
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

 Ma nije to ovdje nikakvo čudo..ovdje se tako sadi jer klima dozvoljava...ali htjela sam reći kako mi susjedi ( boduli) imaju puno više i puno veće plodove sveg drugog povrća...ne znam jel do toga sto sam ja svoj povrtnjak počela tek prošle godine raditi i nije zemlja gnojena, a oni svi ipak imaju povrtnjake već desetljećima...teško je meni jer sam samo vikendima tamo pa ne mogu pratiti sve..događalo mi se da od vikenda do vikenda nađem zelje skroz popapano od puževa i gusjenica...pa dok sam sve to skuzila, prodje sezona...ah, al sam se sad isplakala...
 
svaka čast.samo moram upozoriti da se i na kontinentu može bez problema imati mladi krumpir kasno u jesen pa i za Božić,samo ga treba posaditi krajem šestog ili početkom sedmog mjeseca.
tkošto
Na vrh
osbourne View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 336
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje osbourne Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2008 u 09:36
frida onda je za tebe pravo i jedino rješenje stelja:)))
ja koda je reklamiram hehe.
ja sam ga sijao tako da sam ga pobacao po prošlogodišnjoj stelji i nagrnuo novom. stavio sam pretanak sloj pa sam se mucio sa korovom na tom mjestu ali lekcija je pala. ove godine cu ga ranije posadit jer mu treba nesto vise vremena dok probij stelju. mozda vec krajem drugog, pocetkom treceg!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2008 u 10:34
Kad bi ga ja  stavila u zemlju, kao i obično, ali pokrila sa steljom, dali bi mi ga mrez gore na kontinentu uništio. Ja ga inače sadim tek u maju.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
osbourne View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 336
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje osbourne Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2008 u 10:37
nebi trebalo jer bi ga sijeno cuvalo jedino ako zemlja smrzne neznam sto ce bit od toga?
Na vrh
osbourne View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 336
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje osbourne Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2008 u 15:04
imam mogucnost kupit ove sorte: cijena je malo cini mi se velika 10+kn po kg!
 
adora
m. liza
desiree
 
kenebec (?)
cleopatra
red scarlet
 
koja je najbolja i po čemu
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 17:06

Mona lisa,jel' to onaj žuti krumpir. ako je ,meni je on sup-er za kuhanje ali i za p-eč-enje jer ima nekako okus po kestenju  Taj najviše volimo.

Na vrh
osbourne View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 336
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje osbourne Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 13:44
triša, bolje ti je stavit na zemlju sloj sijena i na to krumpir jer ce mu biti lakse rasti nece morati gurati zemlju kako bude rastao.
ja cu svoje sijeno razgrnuti, bas je lijepo mokro i polutrulo, tu cu zabost sjemenski i gore bacit dodatni sloj sijena!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 15:14
Probat ću i to pa da vidimo što će se događati. Idem ovaj vikend gore, susjed mi je javio da je potanjurano i pofrezano, ali bojim se još mraza, pa ću vidjeti dali ću nešto saditi i sijati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
osbourne View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 336
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje osbourne Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 23:29
mraz nemože doprijeti do sjemena ukoliko je zaštićeno sa svih strana jedino da bude toliko hladno da sve zaledi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.