Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Predavanje za ljubitelje ruža
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Predavanje za ljubitelje ruža

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Predavanje za ljubitelje ruža
    Objavljeno: 10 Travanj 2013 u 08:35
Danas 13. 4. 2013. u 18 sati u prostorijama Društvu prijatelja cvijeća i zelenila Zagreb, Habdelićeva 2 (pokraj Klovićevih dvora) održat će predavanje predsjednica Društva ljubiteljev vrtnic Slovenije univ. dipl. ing. agr. Breda Bavdaž Čopi. Ulaz slobodan.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2013 u 08:51
hvala na ovoj divnoj informaciji.
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2013 u 11:17
Šteta admine da nisi bliže. Eto, dolaze nam pomalo i stručnjaci iako još nismo EU.
Na vrh
Ivana-Mia View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 30 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivana-Mia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2013 u 12:51
Ipak će biti neke koristi od EU....
Wink
 
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2013 u 14:23
Šteta što mi nije bliže.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2013 u 14:29
Eh,i ja žalim što nisam bliže :(
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2013 u 20:25
Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Danas 13. 4. 2013. u 18 sati u prostorijama Društvu prijatelja cvijeća i zelenila Zagreb, Habdelićeva 2 (pokraj Klovićevih dvora) održat će predavanje predsjednica Društva ljubiteljev vrtnic Slovenije univ. dipl. ing. agr. Breda Bavdaž Čopi. Ulaz slobodan.

Baka Bea, koji je danas datum    , bez ljutnje....
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2013 u 21:40
Originalno poslano od člana alisa alisa napisao:

Eh,i ja žalim što nisam bliže :(


upravo to...

Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 07:39
Originalno poslano od člana makk makk napisao:

Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Danas 13. 4. 2013. u 18 sati u prostorijama Društvu prijatelja cvijeća i zelenila Zagreb, Habdelićeva 2 (pokraj Klovićevih dvora) održat će predavanje predsjednica Društva ljubiteljev vrtnic Slovenije univ. dipl. ing. agr. Breda Bavdaž Čopi. Ulaz slobodan.

Baka Bea, koji je danas datum   [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" /> , bez ljutnje....


Hvala makk, a mene lude žene. Ja se 13. spreman na jedno prekrasno putovanje, pa sam pobrkala. No, jučer 10. 4. održano je najavljeno predavanje uz neke logističke poteškoće (predavateljica nije donijela komp), sve je na vrijeme riješeno. Predavanje stručno, poučno, popraćeno prekrasnim fotografijama.
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 09:47
Važno je da je predavanje bilo poučno Ja sam bila malo nesigurna, jer mi se to nije slagalo s mojim terminima.
Pretpostavljam da je i putovanje 13. vezano za biljke. U svakom slučaju želim ti lijepo putovanje.
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.