Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvece je ukras baste
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvece je ukras baste

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 18>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2013 u 17:27
Hvala vam , drage moje na poseti, ja sam bila malo u guzvi ovih dana , pa me dugo nije bilo,ali stizu nove fotkice ...
 Moon, bugice jos uvek cvetaju...smile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2013 u 17:30
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Ove tvoje bugice su pravi odmor za oči,nešto posebno.Kod tebe je toliko lijepog cvijeća da uvijek uživam u svakoj slici.
 Camellia, pozdrav i tebi, i veliki smile79
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2013 u 17:33
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Sve ti je prelijepo , sve ti je divno ali meni je ovo , Nijemci to zovu "Drvo zivota" i ako neki tvrde da to nije tocno (i ja sam sa svojom susjedom Nijemicom raspravljala o tome ) , no , kako je da je , meni je ovo najljepse draga Vanessa :

        
Hvala ti draga Gute Fee, na ovoj informaciji,nisam znala da se u Nemackoj stefanotis tako zove,. Ali u pravu si da je krasan i lep, a jos mirise... 
smile79
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2013 u 17:37
Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

Evo,ja stigla da vidim predivan cvet tvoje tibučine...stvarno jesmile227smile64 pa bugice,močvarci,slez,vignaaasmile94 ma,šta ja nabrajam kad je sve fantastično...bolje da begam pre nego se smile39 Unesvestim od lepote...Svaka čast!smile79
Betty, draga nemoj slucajno da padas u nesvest, nego slike na sunce,znam da imas mnogo toga sto nam trebas pokazati...smile79
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2013 u 17:42
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Fino reče Leona - ništa ti ne valja!LOL

Ovo je jedan od vrtova u koji svratim "pariti" očismile71..... a nije mi to baš pametno!!! Uglavnom uvijek završim ovako smile93ili ovakosmile181.
Dadinice, hvala ti od srca, zaista je lepo cuti takve komentare ... smile78Pozdravljam te ovim divnim cvetom tibouchine

Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2013 u 17:46
Originalno poslano od člana kamenika kamenika napisao:

Evo i ja po prvi put zalutala u tvoj vrt.Cvijeće je predivno ali su me tvoje ruže najviše oduševile.Meni nekako ne uspjevaju Cry
Iako si  prvi put svratila u moj vrt, nadam se da nece biti i poslednji... Dobro dosla i veliki pozdrav od mene i mojih ruza smile79
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2013 u 17:51
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

koliko god se ja trudila da pregledam zaostatke po vrtovima , ne uspjeva mi , eto nako duže vremena stigoh i to tvog predivnog carstva. Njegovano vidi se s puno ljubavi a biljčice uzvraćaju svojom ljepotom. ruže, hibići, bugice ma ne želim nabrajati da nešto ne izostavim jer to bi bila uvreda za cvijeće a i za tebe , mogli bi se uvrijediti i ti i cvijeće a to ne želim jer sve mi je PREDIVNO smile55
Aralija,puno hvala! smile78Ne znam sta reci na ovaj tvoj komentar, zaista si me ganula...smile79
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2013 u 17:55
Ovaj hibi sam cekala skoro godinu dana da procveta...
A ovome su stalno opadali pupoljci, ovaj je jedini uspeo procvetati
smile79
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2013 u 18:16
Eh,najzad,Bugica ti je prelepa mislim na bojuConfused,
ruze,tibucina,a ovaj hibi ...pa neka si ga cekala...znaci prelep


Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 16:35
Leona smile79smile79smile79
Od gomile pupoljaka cvetala tek nekoliko,a da li ce biti semena?Ne znam ni sama...
valjda ce biti El Capitolio?smile78
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 18:43
to je ljeto kod tebe toliko je cvjetno i prekrasno, ovaj zadnji cvjetak je elegantan i vrlo lijep
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 00:08
E vala neka si je postavila,i sta ima veze ako ne napravi seme,ma bas je lepaClapClap
Hibi jeste El Capitolo,bravo i za njega uspela si oziliti i da cvea za kratko vreme..ma imas ti zlatne rucicesmile141

Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 00:11
Samo kratko i jasno smile141draga!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2013 u 10:32
Moon. Leona, Dadinice,smile79smile79smile79
Sada sam u potpunosti sigurna da je El Capitolio
hvala ti draga Leona za ovaj divan cvetak!
A procvetao je jos jedan i zaista me bas iznenadio!
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2013 u 17:01
E da ti kazem nesto,odusevila me saksija sa El capitolom,jos da si je malo okrenula da vidimo sta pise i tog smeskaLOL...
ovaj drugi Hibiskus ti nije nista lep,ja bih to bacila cak do mene...LOLLOLLOL
E bas je lepsmile141
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2013 u 08:42
Kako je lepa,cesto odem da je vidim


Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2013 u 09:05
Eh, Leona, ti to meni samo laskasTongue Evo, tebi za ljubav, malo sam zaokrenula ...
jesenja anemona
smile79
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2013 u 09:16
Drugi dan cvetanja...
sarenolisni Lepi Jova
cupave hrizanteme
ova margareta cveta neumorno sve do mrazeva


Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2013 u 09:58
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Kako je lepa,cesto odem da je vidim



Ne znam ja da li to tebi Leona samo laskaLOLLOLLOL, ali ja sam jako ozbiljna i kažem da je prekrasna!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2013 u 18:57
Bogami ne laskam ti,kazem iskreno,kako je lep hibi drugi dan,el capitolo,hvala sto si ga pomerilaWinkLOL
hrizanteme ....sta sad nabrajam ko narikaca zbog Anemona te mrzimsmile156smile81

vrtne hibiskuse cu se praviti da nisam ni videlasmile48
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.