Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nisini gušti
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nisini gušti

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8485868788 90>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2017 u 07:57
Tvoje cvijeće i vrt stvarno prkosi ovoj suši predivno.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2017 u 08:07
Lijep pogled s terase...taman za opuštanje uz kavu Smile
     
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2017 u 15:28
Pa ti imaš i travu zelenu Thumbs Up, kod mene još uvijek pola spaljena od sunca i suše. Ali pomalo se oporavlja, nadamo se dobroj kiši za ovaj vikend smile92, tako kažu...
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2017 u 09:46
hvala vam drage moje Hug
nakon beskrajne suše, kiša pada i pada, e sad opet vapim za suncem LOL 

žuto za popraviti kišni dan


Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2017 u 09:51







Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2017 u 10:48
Gledajući tvoje cvijeće imam dojam kao da nisi u Hercegovini jer apsolutno ne vidim tragove zvizdana. Žicat ću te savjet Big smile što može podnijeti sunce cijeli dan a da nije jednogodišnje ? Nešto tipa bugice, lantane, dipladenije i  slično posađeno u cvijetnjak. Dosadile su mi već begonije, a sve ostalo izgori. smile143
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2017 u 12:48
Suncokret i rudbekije na početku kao da je zasjalo sunce u ovim tmurnim danima...krasne anemone, dipladenije...ma kod tebe uvijek lijepo cvijeće Smile
     
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2017 u 21:38
Surfinije i dipladenije me oboriše s nogu, ma sve je divno!
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2017 u 22:29
Da, žutilo suncokreta i rudbekija definitivno unese malo veselja u sivilo kišnoga dana. Mani je zanimljiva i ova tegla s čuvarkućama i sedumom koja lijepo osvježava svojim zelenilom. Jesi li sama izradila tu teglu?
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2017 u 19:29
... vidi se draga Nisa koliko pažnje i ljubavi pružaš svojim biljkama, sve su lijepe, zdrave i zato te i nagrađuju obilnom cvatnjom :)

Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2017 u 14:38
Rudbekije i surfinije su za čistu peticu!
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2017 u 22:22




veliki pozdrav draga ........vrt ti je extra 
povirit ću ćešče 
obećala sam 
pozzz
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2017 u 00:15
Prosetala sam malo i stvarno je lijepo !    smilie_denk_53.gif
Volim ljude koji su kroz slucaj usli u moj zivot i odlucili u njemu ostati !
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2017 u 11:37
rajski vrtovi, hvala draga Hug sunčani položaj, a da su trajnice? dobro ti ide, jedino bih makla dipladeniu, ljepša je kad nema cjelodnevno sunce, svakako ruselija, lantane, polygala, bugica, sedumi, dalije pogledaj malo kod Klaudije8, ima puno pitara trajnica, a i sunca 

aurelia Hug hvala
kaćunak Hug hvala na šetnji

Andina, hvala, posudu s "aranžmanom" sam dobila od prijateljica za rođendan Hug

bucka123 Heart lijepo te sresti nakon dužeg vremena
miska, hvala draga
Klaudija8, drago mi je da si se vratila Heart

gute Fee, hvala na šetnji Hug


Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2017 u 11:45
stefanotis, još uvijek lijepo cvijeta


drži se i ekipa ispod zidića


zvijezda jesenje cvatnje, loša slika, ali zmajček sve ljepši

Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2017 u 11:48
"pomoćnici" u zalijevanju LOL

Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2017 u 20:01
Stefanotis ti je krasan i dalje drzi cvijet Clap
Ovih dana maštam da ga kupim, je li tezak za uzgoj? Kako podnosi zimske mjesece?
Mačići su medeni!!
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2017 u 20:34
Hvala kaćunak, lijep je cvijet i krasno miriše. Zimi treba hladnu, svijetlu prostoriju, a ljeti nekoliko sati sunca, i to je to.  Kažu da je ženama mjerilo vjernosti muževa; ako cvijeta, muž je vjeran; moj se izvukao LOL
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2017 u 07:08
Hvala ti draga na savjetima. Voljela bih vidjeti Klaudijin vrt kako trenutno izgleda jer je stvarno predivan. 
Pod zidićem ti je još uvijek krasno. Meni su jutarnje magle već dosta toga sredile. Zmajček je neuništiv i nenadmašan. Thumbs Up Heart
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2017 u 09:26
Ekipa pod zidićem dobra i ona ispred i iza a pomagači su me jutros nasmijali toppp.TongueTongueTongue
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8485868788 90>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.