Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nisini gušti
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nisini gušti

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 90>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 01:08
Nisa, dobrodošla!
Uživala sam šećući tvojim cvjetnim šarenilom. Božur me oduševio i lijepo uređena okućnica.
Biti će mi zadovoljstvo posjetiti tvoj vrt. smile169
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 06:51
Floramye, terasa mi je omiljeno mjesto, mala džungla, ali ja volim guste gredice.
Hvala Betty,navrati opet.
Carol, hvala na dobrodošlici.
Silvy, hvala, drag si gost.
 
 
 
 
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 08:55
kao prvo dobro došla na forum među nas cvjetoljupce, odmah mi je za oko zapeo dio sa pakujcima prelijepi su , kao i sve ostalo vrt ti je prelijep biljke lijepo njegovane i sa ukusom raspoređene, sad ću ćešće svraćati na ovu stranicu lijep pozdrav i čekamo nove slike tvog vrta smile141
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 10:58

Hvala Fany54, evo za tebe jedna nova sličica

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slike_moga_vrta/58562.aspx -
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 11:03
amarilisi
 
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/amarilis/58638.aspx -
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 20:11
Srdačna dobrodošlica i od mene sa sjeverozapada lijepe naše Hrvatske !!

Sve su vidjele pakujce, al meni je prvo za oko zapela crvena zemljica ! I time sam kupila redovnu kartu za šetnju tvojim vrtom !!




A kada sam vidjela ovu prekrasnu kamenicu oduševila sam se !! Kamenje sada neću spominjati ali mislim da imamo iste gene ! Vidim da ćemo još jako puno uživati u tvom vrtu jer imaš ti još kojeg asa u rukavu !!

A klematisi ....zanosni !!   smile169
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 20:16
Dobro došla Nisa, krasan vrt i okućnica i lijepo njegovano, posloženo Clap.....bit ću ti česti gost 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 20:38
Dobrodošlica i od mene. Drago mi je da imamo još jedan lijepi vrt za šetnje i uživanje.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 21:04
Hvala Free i bez karte ste drag gost. A što se tiče gena, nema nas puno, ali smo dobro raspoređeni  Wink
 
Korijenko hvala, i ja sam uživala na vašoj hacijendi, drugi put ću mahnuti barem.smile78
Anabistrica, jedan veliki pozdrav lijepom ZagorjuHeart
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 21:07
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/dio_travnjaka/58674.aspx -
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 21:09
draga Nisa,
čekala sam tvoju temu i drago mi je da si nas provea kroz ovu ljepotu a ovako nešto sam i očekivala od tebe.
drago mi je da si s nama i radujem se svakoj novoj šetnji po tvojim cvjetnim i kamenitim stazicama i znam da imaš još puno za pokazati!
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 21:10
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/rododendron/58671.aspx -
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 21:11
Originalno poslano od člana Nisa Nisa napisao:

Hvala Fany54, evo za tebe jedna nova sličica

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slike_moga_vrta/58562.aspx -

hvala nisa slika je prelijepa a i ostale u tvom vrtu
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 22:59
Prekrasna okućnica a terasa me je oduševila, sigurno uživaš na njoj.Želim ti dobrodošlicu i naravno samo ti stavljaj slike,ljepote nikad dostasmile73
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 23:19
Hvala SlavujVk, drago mi je da vas nisam razočarala, a cvjetat će još ponešto naravno, pa čak i djelić ravnice.
 
Jaca123, terasa mi je baš gušt, kad klinci zaspu moj komad mira.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 23:31
Ponovo sam prošetala i, stvarno, na onoj krasnoj terasi samo je nedostajala kavica
Na vrh
rose girl View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 26 Travanj 2012
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose girl Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2013 u 20:46
Draga, malo novih slika?!
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2013 u 21:10
Prekrasne su ti nove slikice!
ClapClapClap
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2013 u 22:49

Preljepi  vrt u Drinovcima (sram me bilo tek sad sam primjetila) Miljevački plato , prolazim blizu do  kumova u Mratovu, ja jesam otočanka ali taj kraj me oduševljava, kanjon Čikole, plato, vidikovac na Visovac,  ma znaš o čemu pričam, samo se nadam da možda nekad i uživo vidim tvoje carstvosmile79 

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2013 u 17:30
Rose girl, draga moja, bit će novih slika, malo kiša zeza;
Floramye, hvala na posjetu;
Aralija, Drinovci u Hercegovini, na putu za Međugorje, zašto ne i uživo, čudni su putovi Gospodnjismile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 90>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.