Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - pustolovkin mali vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


pustolovkin mali vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 10111213>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
zova View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2014
Lokacija: bihrs
Status: Offline
Bodovi: 319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2014 u 21:47
Paprika imam i ja u plasteniku,stavljala prošli put sličice,
ajpj knjižica mi nije ovjerena a slabog sam zdravlja,tako da me nemoj dovoditi u neugodnu situaciju,...Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2014 u 00:44
Dobre moje prijateljice biljkarice SmileWink

Zova operisala sam tumore jajnika,a sad je sve u redu hvala Bogu,samo ove godine ne smijem kopati,sem sto nekad nesto malo oplijevim,pola metra recimo nevena hahaa.
Smrcko jaranice da velikmi je vrt,a nisam mogla sve uslikati po velicini,jos je to vece.ove godine tacnije ovih dana stalno se prospe kisa,a to baste vole,jos ja poprscem enzimom ili koprivinim gnojem,postavim vam kasnije nekad slike baste kad ode u nebo rastom Big smile(salim se Wink)
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
zova View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2014
Lokacija: bihrs
Status: Offline
Bodovi: 319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2014 u 12:22
Važno je da si ti dobro,a i ako se odmoriš ove godine od motike,kopaćeš sledeće,motika neće pobjećiSmile
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2014 u 12:56
Tako je Zova,sta ima prece covjeku od njegoovg zdravlja? Heart
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2014 u 23:23
Originalno poslano od člana Pustolovka Pustolovka napisao:

Dobre moje prijateljice biljkarice SmileWink

Zova operisala sam tumore jajnika,a sad je sve u redu hvala Bogu,samo ove godine ne smijem kopati,sem sto nekad nesto malo oplijevim,pola metra recimo nevena hahaa.
Smrcko jaranice da velikmi je vrt,a nisam mogla sve uslikati po velicini,jos je to vece.ove godine tacnije ovih dana stalno se prospe kisa,a to baste vole,jos ja poprscem enzimom ili koprivinim gnojem,postavim vam kasnije nekad slike baste kad ode u nebo rastom Big smile(salim se Wink)


Ma zašto bi bio šala kopriva-enzimom, to je evolucija enzima. Ja budem napravila i od vrbe, gaveza....
ALi iduću godinu ću napraviti više vrsta tih octenih bućkuriša i pratiti razliku biljaka. Bit će to pravi mali labaratorij. Imam punu livadu raznih biljaka. Napravit ću bomba enzim od kojeg će mrkva biti velika 1 metar. Ja ne volim filozofiju, nego praksu i teški radWink

Napiši mi na PP što su ti radili na operaciji. Pa možda ti kakav savjet mogu dati. Odgovorim čim stignem, imam urnebes sljedećih dana.Embarrassed

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2014 u 23:46
Samo li te vidim s motikom, ovako cu te! Planiraj nekad u zivotu kafu da popijemo, dok nam je jos ovo mladosti ostalo da se moze skitat Smile Nikad se ne zna sta zivot nosi...
A mozda se vec i srecemo?! hahaha...
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2014 u 14:54
Eto, ti na vrtlarskom bolovanju a povrtnjak ti je lijep da ljepši ne može biti! Big smile
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2014 u 06:46
Originalno poslano od člana kacunak kacunak napisao:

Samo li te vidim s motikom, ovako cu te! Planiraj nekad u zivotu kafu da popijemo, dok nam je jos ovo mladosti ostalo da se moze skitat Smile Nikad se ne zna sta zivot nosi...
A mozda se vec i srecemo?! hahaha...

nesto ove godine nisam zeljna motike,pa mi dobrodosla ova op.LOL A ne znma ja jel se srecemo zavisi gdje zivis ti,napisi mi na ppako hoces.

@smrcko napisem ti na pp Wink
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2014 u 06:48
Originalno poslano od člana desert rose desert rose napisao:

Eto, ti na vrtlarskom bolovanju a povrtnjak ti je lijep da ljepši ne može biti! Big smile

tako je i ja se cudim,jer kud su drugi to radili za mene,a kud je bilo sve kao beton od kisa,moguce enzim nemam drugog objasnjenja nego da ta tvorevina od enzima pravi cuda od nasih basta.Wink
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2014 u 11:38
  Baš mi je drago da ti je kiwano uspio, Clap  kod mene ove godine niti jednog....nije niknuo..bilo mu još hladno valjda..Confused


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2014 u 12:56
Nije ni kod mene htjeo niknuti Monstera prvi put jer smo mi svi naucili 'poletiti' posijati sto prije,a ne kad fino sunce sija.Drugi put kad je bilo toplije za 4 dana sve niklo.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2014 u 17:46
Pustolovka samo ti nama ozdravi a nagodinu kopaj svoj vrt
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2014 u 18:48
Tako je bodljikavice draga WinkHeart
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2014 u 11:47
Pustolovka jesi li dobro, dogo te nema? (ukrala sam smalić od kaktus)
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2014 u 11:57
Dobro sam sreco Smrcko,samo ne ulazim na forum nesto.SmileTongue
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2014 u 14:37
I ja se malo motam ovuda...pustolovko, evo malo ti mahnem i ostavljam pozdrav! smile56
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2014 u 18:21
Bugice kiss smile78
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2014 u 23:02
Pa đe si, bona ženo!
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2015 u 23:13
Evo me Kacunak,kako ste mi sve curke moje,bastovanke.Pozdravljav vas sve odmorite jos malo krecu radovi u vrtovima.smile79
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2015 u 23:30
smile79Ulovila te. Jesi li dobro?
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 10111213>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,195 sekundi.