Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - tražim,tražim
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


tražim,tražim

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
sanja30 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: tražim,tražim
    Objavljeno: 04 Lipanj 2013 u 15:30
evo me natrag nakon dvije godine (ne baš lijepih događaja ali eto Cry)....u mom vrtu su ostale ruže, podosta pakujaca, neven i u principu, praznina velika. s obzirom da bi se vratila sada svojoj velikoj ljubavi-cvijeću, lijepo bih molila dobre duše za neke pelcere biljkica, bilo vrtnih, bilo kućnih.  Embarrassed od kućnih mi je ostao samo neki puzavac i drvo života. 

pa ako netko želi otrgnuti koji listić,pelcer i udijeliti mi da ponovno oživim svoje dvorište, bila bi jako zahvalna. na mene možete računati na sjeme pakujca kad se posuši i možda još nešto iskopam, jer svaki dan gledam i nadam se da će nešto iz zemlje ipak proviriti ali kako me dvije godine nije bilo doma, bilo je za očekivati . 

hvala unaprijed svima Clap


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2013 u 16:50
promjeni lokaciju u profiliu, lakše će biti nači ljude dobre volje koji su željni pomoći
Na vrh
sanja30 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2013 u 18:20
aha..nisam znala da se to može,dugo me nije bilo. hvala vam na savjetu :)
Na vrh
sanja30 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2013 u 18:22
usput,ako netko želi imati šumske jagodice u vrtu, uskoro ih moram malo razdijeliti. pa se javite. prefine su ;)
Na vrh
sanjalica4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjalica4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2013 u 18:42
ja se javljam ako moze LOL
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2013 u 21:37
Javljam se i ja Embarrassed !
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
sanja30 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 01:06
pošaljite mi adrese u inbox ,cure ;) 
Na vrh
sanja30 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje sanja30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 15:05
evo, da se javno zahvalim sanjalici koja mi je poslala sjemenkice pa se sada bacam na posao. Smile curke, jagodice šaljem slijedeći tjedan, adrese imam i bit' ćete obavještene kad pošaljem. puse! Tongue
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2013 u 11:22
sanja30, imam jednu gazaniju  žute boje u visećoj tegli mogu ti to dati, vidim da si iz zgba, ako si za dođi na našu zgb kavicu (klik), da ti to predam jer nije baš za slanje, prevelika je ili da se nekako drugačije nađemo, javi ako si zainteresirana
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
sanja30 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2013 u 12:15
Nadam se da sam sad svima poslala poruke, slavuj vk i vijolica su mi poslale predivne pakete pa se još i ovdje javno zahvaljujem i šaljem bezbroj poljubaca smile76 i cure, stvarno ako ikad budete u blizini, adresu imate i dolazite na kavu i kolače.. 
jagodice šaljem sutra, danas su tek nam sjeli novčeki i ipak neće putovati do vas u koverticama zbog ovih vručina i terora na pošti (jedan paket kao da su doslovno gazili :( )

večeras kad uvaljam juniora mužu idem u pregled pakujaca pa javljam da li je sjeme spremno ako je netko zainteresiran... 

pčelice, hvala ti od srca ali ja sam sa juniorima do 7-8 navećer sama i nisam na kavi bila mjesecima hehehe ali drugi put možda uvaljam djecu pa pobjegnem... 
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.