Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt by samiloti
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt by samiloti

 Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
Korisnik
Poruka
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Vrt by samiloti
    Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 22:53
Ja sam nova na forumu. Počela sam s uređenjem vrta lani pa da vam pokažem kako je izgledalo lani i danas. Ako ima netko još kojih ideja slobodno mi se javite. Volim čuti druga mišljenja. 

Ove godine sam malo proširila vrt pa mi je puno cvijeća još malo, mislim da će pravu sliku imati tek drugu godinu.






























Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 22:54
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 00:19
Dobro nam došla
Lijepo si osmislila svoj vrt.
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 07:00
Dobrodošlica i od mene, lijepih detalja imaš, lavande su moj favorit.  Sa zadovoljstvom ću pratiti razvoj tvog vrta.smile73
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 07:26
Dobr došla! Bit će zanimljivo pratiti nastajanje tvog vrta.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 07:56
Boga mi lep pocetak,slika sa Lavandama pored kuce je No1,Igredice na prvoj slici smile55
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 08:04
Dobro došla na forum.Kuća ti je na prekrasnom mjestu,u zelenilu,baš mi se sviđa.A cvijeća ti nikad neće biti dovoljno.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 08:13
želim ti dobrodošlicu!
imaš krasnu okučnicu i mjesta za puno biljaka.
početak ti je zanimljiv a vidim da imaš veliku volju i puno ljubavi prema cvijeću.
očekujem lijepu cvjetnu priču o nastajanju još jedne cvjetne oaze.
Na vrh
agava1504 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Siječanj 2013
Lokacija: Moslavina
Status: Offline
Bodovi: 204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje agava1504 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 08:34

dobrodošlica i od mene...smile99

Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 08:35
Dobro nam došla!
Krasan početak, obilje prostora, dobra volja, ljubav prema cvijeću.... sve predispozicije za stvaranje prekrasnog cvjetnog carstva imaš.
A za naučiti puno o biljkama je ovo pravo mjesto. I vidjet ćeš, za kratko vrijeme će se vrt popuniti i sve nas oduševljavati!
smile169
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 08:58

Draga Samiloti, dobrodošlica i od mene na forum, prvo kada sam pogledala tvoje slike bila je reakcija smile227 kako će to biti prekrasan vrt, sve ti je jako lijepo, kuća i vrt, koliko prostora ima za cvijeće, osmislila si stvarno prekrasno svoj vrt, bit će ugodno pratiti razvoj tvog vrta i cvijeća. Na kojoj lokaciji živiš, naravno ako nije neki poseban razlog da se to nezna, ja bih te po nagađanju smjestila u Dugo Selo.smile211

Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 10:14
Dobro nam došla Hug
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 10:20
Baš lijepo. Imamo priliku uživati u još jednom lijepom vrtu. Dobrodošla.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 21:29
Hvala svima koji su komentirali moj vrt. Trudim se puno i imam volje, samo mi fali još više vremena da se posvetim samo vrtu.

Drago mi je da vam se sviđa i nadam se da ćete mi dati još koje ideje da mi bude još lijepši vrt.

Sutra ću poslikati još neke novo cvjieće koje mi je procvijetalo!!!


Hvala još jedanput svima na podršci i komentarima. puno mi znače vaša mišljenja.

Pozdrav iz IstreTongue
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 21:44
dobro nam došla i neka ti bude lijepo s namasmile73
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 22:07
Pozdrav iz IstreTongue
[/QUOTE]

Cry.

Ma nema veze, lijepa ti je Istra, a imaš i puno više sunca, mi evo skoro svi plivamo u vodi. Vrt ti je doista prekrasan, teško je ovako u početku dati tako dobrom vrtu savjet.Smile
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
kamenika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2013
Lokacija: Umetići
Status: Offline
Bodovi: 68
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2013 u 11:04
Dobro došla smile73 Lijep početak a koliko vidim ima tu dosta prostora za još puno toga,sretno.
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2013 u 11:50
dobro nam došla smile57uživanje je bilo šetati tvojim vrtom....i moj je lani tako bio  - a sada je več prava đungla Wink
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2013 u 21:34
http://s1364.photobucket.com/user/samiloti/media/P6080134_zps2a505ca7.jpg. -

http://s1364.photobucket.com/user/samiloti/media/P6080130_zps37a1313c.jpg. -

http://s1364.photobucket.com/user/samiloti/media/P6080126_zpscdca2656.jpg. -

http://s1364.photobucket.com/user/samiloti/media/P6080124_zps4d76f2a8.jpg. -
http://s1364.photobucket.com/user/samiloti/media/P6080123_zps8012b721.jpg. -
http://s1364.photobucket.com/user/samiloti/media/P6080120_zps8a3c5bcc.jpg. -
http://s1364.photobucket.com/user/samiloti/media/P6080118_zps528244ea.jpg. -
http://s1364.photobucket.com/user/samiloti/media/P6020113_zps0164c786.jpg. -

Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2013 u 21:39
meni još nije prava đungla ali mislim da će ubrzo postati. Ne mogu niti očistit jer sam toliko toga ove godine stavila da više ne znam gdje se što nalazi. tako da se bojim da bi počupala što ne treba. ove godie će biti vrt neuredan. još imam neke male sadnice za presaditi.

Danas sam dobila Lijepe kate.

Nisan napisala da mi kamenjar izgleda tako




jer sam lani stavila par sadnica nigelle koja se je zasijala po cijelom kamenjaru i sada kamenjar nije kamenjar.
Bilo mi je žao baciti kada je nigella tako lijep cvijet. planiram pustitti da ocvate pa onda se dat u veliki posao čupanja pa sađenja novog cvijeća i to niskih kamenjarki.


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.