Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt by samiloti
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt by samiloti

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678>
Korisnik
Poruka
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 18:40
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Lijepo je ovako preuređeno,a kućica od kamena je super,sviđa mi se.


Hvala na posjeti!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2014 u 20:11
Današnji zalazak sunca

Nisam stavila niti jednu sliku kamenjara od ove godine





Karanfil

Lani sam uzela od svekrve "štapove" ruža i ove godine vidim da su se skoro sve zakorijenile


vinca je procvijetala


Evo je i maslina...

To je novi dio vrta. Prije je bila samo breskva i nešto jagodica. Ove godine sam imala puno presadnica lanjskih jagoda i dodala sam u prošireni vrt maslinu. Tamo će jednog dana doći suhozid  i mislim unutra posaditi začinsko bilje..

To bi bilo sve za danas....
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2014 u 21:47
sve se lijepo širi a ideje za daljnje uređene mi se jako sviđaju kao i kućice od tvoga mužasmile55
Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2014 u 22:02
Hvala na posjeti blue sky
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2014 u 15:19
smile55 smile161 Baš si vrijedna....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2014 u 17:15
Korijenko, pokušavam napraviti moj vrt iz snova...

HvalaSmile
Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2014 u 14:51
Nešto novo u mom vrtu



Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2014 u 15:01
još novih slika...

Kaktus se sprema procvasti



Saponaria se toliko razrasla da mi je pokrila  dio ako se ne varam aubrietu a oko nje raste nigella

saponaria i allium

jorgovan
[URL=http://s1364.photobucket.com/user/samiloti/media/10042014/P4100014_zps5a606188.jpg.html]

[URL=http://s1364.photobucket.com/user/samiloti/media/10042014/P4100009_zpsd8d70727.jpg.html]


kamenjarka

to je procvalo ali ne znam što je


i to je isto novo bezimeno



i na kraju male vaze

tu sam stavila karanfil niski

ovo su mi rekli da je starinski cvijet






još je sve malo ali se nadam da će  ubrzo biti tako smile99
Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 19:55
Razbila mi se vaza, nije mi se dalo bacit ju pa sam se dala na posao.



Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 22:24
Super ideja
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2014 u 14:57
Ovaj put izdvajam male vaze, a i razbijenu vazu... Ideja za peticu! Koji je ono sedumčić, tamne boje koji raste na kamenu? Embarrassed Na slikici je uz saponariu, ako se ne varam. Smile
Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2014 u 15:19
bugica za 5, sedum semprevivum, a da li ima još koje ime ne bi znala. hvala na posjeti!!!
Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2014 u 15:21
dijana, hvala na posjeti, drago mi je da ti se sviđaSmile
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2014 u 18:45
Evo nisam prvi put u tvom vrtu, ali vidim nisam ostavila traga i zato sam se vratila od početka i što reći?????? da kažem prekrasno to je već otrcano, pa ći ovako, vrt mi je onako pomalo divlji (što volim) a opet pitom i što je sad divlji ili pitom????? i jedno i drugo u jedinstvenoj simbiozi koje je jako teško postići a tebi je to uspjelo i zatosmile141a sad ono što me razoružalo "ptičica savršeno slikana u svim svojim bojama" kamenje koje posvuda je skladno ukonponirano u okoliš, a ova zadnja razbijana vaza ideja za 5+. Kamenčić na kamenčiću MM savršenstvo. Vidim da ću ćešće  dolaziti u posjet. lijepsmile113
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2014 u 22:49
aralija hvala ti na šetnji u mom vrtu, jako je lijepo čuti da se nekome sviđa ono u što ulažeš slobodno vrijeme. Trudim se napraviti vrt koji će bit šaren i ugodan za oko. Još nije sve kako sam si dočarala ali polako idem prema tome.

Najljepši poklon vrtlarici je pohvala od subjektivne osobe, hvala na podršci.smile79
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2014 u 23:04

Predivni kameni uradci i i puno kreativnih ideja u vrtu.smile57

Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2014 u 13:11
Počele su nicati i kale, jupi!!!


Karanfilčeki




Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2014 u 13:13
Hosta je već dosta velika...

Visoki karanfili

Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2014 u 13:14


Zvončika u društvu confettia

Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2014 u 13:16


to bi trebala biti kamenjarka, ali joj ne znam ime jer je na sjemenu pisalo samo mix kamenjarke

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.