Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Najljepši vrtovi u 2013
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Najljepši vrtovi u 2013

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 16:26
Također čestitke i Rembrantu i Nisi! Divni su vam vrtovi, uživala sam u svim  vašim slikama!
 
Rijeka

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 16:33
          Cestitke i od mene pobedniku ,a cestitke i svim ucesnicima.

                 
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Djurdjicavk View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 10 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Djurdjicavk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 19:33
Čestitam ti od srca na pobjedi,zaslužila si svaki glas koji si dobila pa i više !!!! Tvoja pobjeda je najbolji primjer, kako zemlja ljubav vraća ljubavlju.Svaka biljka,svaki cvijet je izraz te ljubavi ....Čvrsto vjerujem,da biljke osjećaju kada su istinski voljene.Svoju zahvalnost i veselje pokazuju raskošnim spektrom svojih boja.TVOJ VRT je upravo to -velika obostrana LJUBAV
           Hvala ti .Mogu s veseljem i ponosom naglasiti da je učenik davno nadmašio učitelja!Smile
 
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 19:36
Čestitam ti na pobjedi SlavujVk,ali i svim drugim učesnicima jer su svi vrtovi prekrasni.
Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 21:15
Čestitam pobjednici!!
Također i drugo i treće rangiranima!
Neka vam to bude na vašu radost i nastavite još bolje i više na radost nas ostalih!smile141
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2013 u 09:40
Čestitke Slavice na pobjedi ali i svima koji su učestvovali. Imate predivne vrtove kojima se iskreno divim i rado ih virtualno posjećujem.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2013 u 12:18
Slavice čestitam ti na pobjedi!
Čestitke Rembrantu i Nisi, kao i svima onima koji su učestvovali na natječaju.






Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2013 u 15:43
Ja sam za. A i za zimsku . Cestitka Slavuju i od mene.I hvala svima na cestitkama,mislim da je dobra ideja administratora da ponovimo jesenju varijantu bar da se nesto desava (a i da se hvalimo).A takodje posle i za zimsku varijantu.
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2013 u 15:50
Svima čestitam a najviše pobjednici,mada ja nebih mogla odlučiti koji je ljepši svi mi imaju dušu i ono nešto po čemu je svaki vrt poseban
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2013 u 23:34
Hvala svima koji ste mi čestitali za pobjedu na ovom natjecanju!
Posebno su me oduševile čestitke od Anastazija, Klaudija 8, Nisa, Ante3009 i Rembrant, jer to su dragi ljudi koji su bili na ovom natjecanju.

Adminu bih predložila da umjesto natjecanja i biranja najljepšeg vrta[iako se po broju posjeta vidi koliko je i ovo natjecanje bilo zanimljivo], otvori izložbu najljepših vrtova ali pod uvjetom da se objavljuju slike vrta a ne cvjetova pojedinačno, i da nema biranja pobjednika.
Moje mišljenje je da bi bilo više slika i da bi se više članova odazvalo i pokazalo svoj vrt jer u temi Moj vrt u slikama imamo 17 stranica sa slikama vrta i svakodnevno se divimo slikama koje naši članovi objavljuju u svojim temama.
Mislim da bi svi neopterečeno uživali i bili pošteđeni odluke koji je vrt najljepši.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 07:11
Hvala na savjetu SlavujVK.

Mislim da ovo nije neko preterano natjecanje mislim da je više zabavnog karaktera.
Temu kakvu si predložila mislim da već imamo : Moj vrt u 5 slika (svi vrtovi na okupu)
U njoj se samo hvalimo i pokazujemo svoj vrt i stavljamo link na "svoju" temu.

znam da nije bilo puno zahvala, svega 50 ljudi je odlučilo se zahvaliti za pobjednički vrt, ali tema je u kratkom roku pregledana  skoro 60.000 puta. svaki početak sporo ide i mali je odaziv pa tako i na ovo, možda zaživi a možda i ne. 

ali ne treba davati neku preveliku važnost, jer onaj vrt sa najmanje "glasova" ne znači da je ružan a niti da nije dobar. a opet ne treba uzimat ni preveliku važnost da je "pobjednikov" vrt iznad svih i da su ostali ružni....

ovdje nemamo profesionalnih sudaca niti pravila po kojima ocjenjujemo

ne vidim razlog zašto bi trebali biti opterećeni odlukom. I nadam se da nitko nije bio i da nikoga nije povrijedio rezultat glasanja..

mislim da vrijedi probati još koji put pa vidjeti, ako stvarno nekog smeta ili misli da će ovakav način izbora nekog povrijediti i da nije dobar, javite pa da vidimo šta da napravimo.
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 07:13
Slazem se sa Slavujem, samo slike vrta,bez slika cvetova pojedinacno.Sto se tice biranja pobednika,nije to lose bar da se nesto desava,, a mislim i, da na CIF-u ima jos dosta forumasa koji imaju sta da pokazu,jer netakmicimo se valjda za zlatnu medalju  u nekom sportu,bice i veca posecenost,ali ipak postoji mala doza takmicarskog duha.Uostalom to ce biti ljudima i razlog da jos vise rade na svom lepom hobiju -sredjivanje svog vrta da bude jos lepsi.I po meni su ostala jos 3 godisnja doba ,jesen, zima, i prolece, za takmicenje.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (3) Hvala(3)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 07:26
Ekipa ajmo se malo pohvaliti i odabrati najljepše vrtove na forumu, ali ovog puta neka bude obojan vrt jesenskim bojama i pokažimo kako priroda je lijepa i kad odumire :o)))

Pravila su ovakva, svatko neka stavi jednu ili više  slika svoga vrta( maksimalno 3)
a onda slijedi ocjenjivanje i izbor za najljepši vrt.

Glasujemo tako da za sliku koja vas se sviđa, stisnete "hvala" i slika koja bude imala najviše zahvala
do 20.12.2013. će biti pobjednik.

ps. ako padne ranije snijeg i vrt bude pokriven snježnim pokrivačem, tada takve slike nemojte stavljati, nego ih ostavite za natjecanje za najljepše vrtove u zimi.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 07:47
Sigurno je da 'pobjednikov vrt' nije iznad svih i da ima puno ljepših vrtova na forumu čije slike njihovi vlasnici nisu stavili na natjecanje.
Nije u pitanju što sam ja dobila 50 bodova, nego što su ostali vrtovi dobili puno manje i što se cijelo natjecanje pretvorilo u natjecanje mog i Rembrantovog vrta.
Bilo bi zanimljivije da nas je po približnom broju bodova bilo više i tada bi ovo natjecanje imalo više natjecateljskog duha, ali to je nažalost nezainteresiranost koja se uvukla u ljude što se vidi i po porukama koje se pišu po temama i po slikama koje se objavljuju.
Žao mi je što se mnogi koji imaju prekrasne vrtove više ne javljaju.
Admine, u pravu si, možda je ovo početak i treba pokušati ponovo.
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 17:07
čESTITKE sVIMA.Posebno POBJEDNICI,zaista ima prekrasan vrt.
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 07:17
ČESTITAM,
Draga Slavujčiče vratio ti se sav tvoj trub i znanje,sretna sam da se i ja mogu veseliti sa tobom!
I ovoga je puta ljepota pobijedila!smile57
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 18:14
Pobijedila je ljubav prema svakoj biljci koju SlavijVK ima u svom vrtu ! Uzvračena ljubav najviše raduje, pa je naša pobjednica s razlogom ponosna ! A ja sam ponosna što sam je upoznala i prošetala ovim vrtom uživo u njezinom društvu !!

Čestitke  naravno i svima koji su sudjelovali u izboru za "najljepši vrt" ! 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 19:30
Čestitam Slavujki na pobjedi, i sama sam ponosna što je Slavonski vrt odnio pobjedu ! Također čestitke drugo i treće plasiranima, i na kraju svim učesnicima.
Šteta je samo što nije bilo više prijavljenih na natjecanju, jer ima još toliko prekrasnih vrtova ovdje.
Nadam se da će jesen biti plodnija, kao što jesen inače jest !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2013 u 23:00
Čestitam pobjednici i drugo i treće rangiranim vlasnicima lijepih vrtova.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2013 u 19:14
iskrene čestitke i divljenje svima,a najviše pobjedniciClap
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.