Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zimski vrt Željka Baljkasa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zimski vrt Željka Baljkasa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2013 u 15:22
hvala što si doživljaj podijelila s nama

čula sam za njega, samo po dobru
sad kad sam vidjela dio njegovog raja, vidim da su pohvale bile opravdane
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2013 u 15:57
Originalno poslano od člana Miss M. Miss M. napisao:

Camelia jel se kod njega može doći bilo kad ili se treba najaviti ako imaš daj broj telefona to je stvarno blizu bilo bi dobro otići pogledati.


Miss M ja sam gospodina upoznala na ovogodišnjoj Flori i oduševila se.Ja sam se najavila dan ranije i to je stvarno za odmorit oči.Broj ću ti dati na pp.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2013 u 16:04
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

hvala što si doživljaj podijelila s nama

čula sam za njega, samo po dobru
sad kad sam vidjela dio njegovog raja, vidim da su pohvale bile opravdane


natalija kad sam ušla u taj zimski vrt,ostala bez teksta.Toliko sve uredno,biljke velike i zdrave.Puno savjeta mi je dao,ma prekrasno.Pošto su njegovi kaktusi i sukulenti posađeni direktno u zemlju,on vrlo rano prestaje sa zalijevanjem.Poslije ih zalijeva kišnicom i to svakih 20 dana,malo po malo.Na slikama se ne može vidjeti prava veličina,ali vjeruj mi,sve su biljke velike.Aeoniumi i crassule koje su vani u teglama zalijeva povremeno kiša,a izgledaju kao iz časopisa.Sam uzgaja sve biljke iz sjemena i onda prodaje viškove.Litopsa i kaktusa su pune police.I što je najvažnije,imaju dobro razvijen korijen.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2013 u 16:32
vjerujem da si uživala,ovo je prelijepo,hvala ti što si podijelila slike s nama
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2013 u 16:59
bez teksta sam.nisam neki ljubitelj kaktusa,ali ovo me ostavilo bez daha.sa sukulentima bih se malo pozabavila.njih obožavam.vidi se da gosp. to radi s velikom ljubavlju.čestitam.i tebi naravno hvala na trudu da nama dočaraš tu ljepotu
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2013 u 20:31

mammillaria guelzowiana - sijanci  Željka Baljkasa  (klikni)

Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2013 u 20:45

turbinicarpus  schwarzii,   sijanac  Željka Baljkasa
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2013 u 22:29
mali kaktus baš sam uživala i zaključila da je zimski vrt ovakav nešto što bi trebali imati svi mi koji volimo cvijeće.

ajama ni ja nisam ljubitelj kaktusa,ubodem se na njih i pri samom pogledu,ali volim ih pogledati kod drugih.

Pinus ne znam zašto nisam iznenađena tvojim slikama,kao da sam znala da imaš nešto od gosp.Baljkasa.Tvoja zbirka je za svaku pohvalu.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2013 u 22:58
vidjela sam već njegove kaktuse, ukucajte u google "kaktusi tihi sustanari", jako lijepo. Camellia, zavidim ti što si bila kod njega, i sama bih rado tamo zavirila. Lijepe si nam slike podarila.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2013 u 23:53
Lijepo, neke slike stvarno ostavljaju bez daha. Sve pohvale gospodinu za vrt, a i tebi što si tu ljepotu podijelila s nama.
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Dini55 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2013
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 151
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dini55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2013 u 00:20
Lijepo bome, treba vremena samo za zaliti ove biljke!
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2013 u 06:07
ovo je super,zapoceti novi dan sa ovakvim slikama ..hvala ti camelia
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2013 u 08:22

Draga Camellia, vjerujem da si provela predivno vrijeme u ovom kaktus carstvu. Doista nešto posebno, Čovjek doista mora voljeti kaktuse da stvori ovakvo carstvo. Hvala ti što si sa nama podijelila ovu ljepotu.smile79

Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2013 u 16:04
raj za okice
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2013 u 22:17
Camellia,
hvala ti na prekrasnim sličicama vrta g. Željka. Koliko je samo godina ljubavi, truda, volje i strpljenja uloženo u ovako nešto. smile211Ujedno mu se zahvaljujem na dopuštenju da nam preneseš ovu ljepotu kaktusa i sukulenata.

Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2013 u 00:43
Draga Camellia, tražim nešto drugo, i naletim na ovaj tvoj posjet gospodinovom zimskom vrtu. Koja ljepota, koji primjerci, koja ljubav odiše njegovim biljkama! Istina, zimski vrt je vjerojatno san svih nas ljubitelja cvijeća, barem moj je, jer to je neka posebna energija- prostor u koji ulaziš samo zbog mira i ljepote, bez kalkulacija, bez predrasuda... Hvala i tebi i njemu što je dopustio podijeliti svoj raj sa nama.
...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2013 u 10:45
Lithopsi. Evo nekoliko LOL slika lithopsa iz Željkove osobne zbirke Smile :



Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2013 u 10:46


Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2013 u 10:47


Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2014 u 18:29
Prekrasno,san snova,oči mi ispalesmile227
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.