Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vrt u hercegovini
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vrt u hercegovini

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 31>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 00:41
Boze dragi Koje su to ljepote ! Sjedam na avion i dolazim k tebi !       
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 08:29
Predivne proljetne slike!
murva je kao neka skulpturaMig isto ukras u tvom vrtu
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 17:26
Kako si lijepo ulovila ovaj prekrasan dan, s divnim proljetnim slikama, u tvoj objektiv 
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 22:07
Kod tebe je lijepo u svako doba!
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 22:23
Sta reci? Divota! Clap
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2014 u 08:47
Cure drage
anabistrica - uvijek mi je drago kada navratis smile79
guta fee - ma, ja bih bila presretna kad bi te mogla ugostitismile79
 
miska - hvala draga, da -murva ima svoje cari u svakom godisnjem dobu; mi je zovemo"suma" - nick name koje ju je dala jedna mala susjeda jer se voli sakriti unutra kada joj se grane spuste do zemlje I kaze odoh ja u klaudijinu sumu smile79
moon - hvala ti od srca na uvijek toplim I lijepim rijecimasmile79
dijana7566- hvala puno draga, veseli me da ti se svidasmile79
kacunak-hvala, hvala puno. drago mi je da ti se svida smile79
 
 
hvala na posjeti smile79
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 17:14
dosadna kisa pada I pada - par slicica sukulenata
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 18:52
prekrasne boje sukulenata, svaki na svoj način lijep
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 19:31
Izgleda da imaš jako dobar fotić ali to ne znači mnogo ako nemaš dobro oko (a to ti definitivno imaš)... dakle, divim se samim biljkama ali i načinu na kojem su ovjekovječene! smile211
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 19:49
Prekrasni sukulenti
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 22:24
smile227prekrasni sukulenti divno posloženi
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2014 u 18:51
Sukulenti za deset kao i uvijek. Koje boje i način na koji ih poslikaš. Ja kažem tko zna zna a ti znaš. Hug
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2014 u 19:10
Preljepo Klaudija!!!! Svaka tvoja slika je pravo umjetvičko djelo i ne znam čemu više da se divim, ljepoti cvijeća ili kvaliteti fotografije.smile141
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2014 u 20:53
Nisa draga -hvala ti puno Hug
 
desert rose - hvala puno draga Huga kamera mi nije nesto posebno, samo uslikam X puta pa onda mora koja uspjeti
 
miska - hvala, drago mi je da ti se svidaju Hug
 
moon draga - ako ti, koja si nam svima inspiracija, kazes onda sam presretna. Danas sam se nasal sa Antonijom I od nje dobila sukulenata, kupila jos jeda I jednu cool posudu - sutra cu uslikati I bas me zanima da li ce ti se svidjeti aranzman Hug
 
karli draga - hvala puno na uvijek lijepim rjecima za mene Hug
 
tikvic - hvala puno, volim kada mi slike uspiju a ove su mi bas po gustu, veseli me kada se I vama dopadnu. p.s. ako ti se danas stucalo - to smo ja I Antonija hvalile tvoj raskosni vrt I s odusevljenjem pricale o njemu. morat cemo se naci - Nisa je spominjala da mozda organizujemo mostarsku ili hercegovacku kavicu Hug
 
 
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2014 u 21:53
Boje tvojih sukulenata me fasciniraju i vec sad znam ,
eto me skoro opet kod tebe samo da vidim novosti !    
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2014 u 16:16
gute Fee veseli me da poviris kod mene cestoHug, evo za tebe par slicica cu staviti Hug
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2014 u 16:25
Juce sam kupila euforbiu trigone crvenu I jednu divnu siroku posudu(koja na slikama I nije tako cool I efektna kao u prirodi - saksija bas za sukulente) koju sam popunila sa svojim sukulentima I onim sto sam dobila od antonije. Meni se svida, a vama????
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2014 u 18:12
Prelipo!Posuda i njen sadržaj
super!
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2014 u 18:51
Lijepooooo! smile94
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2014 u 20:25
miska HeartI desert rose Heart - hvala cure Hug
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 31>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.