Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vrt u hercegovini
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vrt u hercegovini

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 31>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2014 u 00:34
Eto me opet kod tebe , predivno si ti to sve aranzirala , dopalo mi se fest !
                                                                                                                                        Klicken öffnet blume-0081.gif in neuem Fenster
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2014 u 12:53
Sada je doista najljepše razdoblje što se cvijeća tiće. Sve je još zdravo zeleno, cvjeta, temperatura je umjerena. Divota. Da ja imam takav vrt postala bih najljenija osoba na svijetu, samo bih sjedila i uživala uz smile121! LOL No, ta ljepota onda ne bi dugo potrajala, sigurno treba dobro zasukati rukave da bi se postiglo to što imaš! smile78
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2014 u 14:46
Predivno, predivno draga, dvorište s reklama...
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2014 u 18:17
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Koji grmovi hortenzije!!! Kamen i crvena pelargonija su neodoljivi. Jako mi se sviđa kako si kombinirala cvijeće koje krase listovi različitih nijansi zelene boje. A o urednosti da i ne govorim. Sve je na svom mjestu i svaki je cvijet posebno istaknut, svaki dolazi do punog izražaja.

lucy draga Heart  hvala, hvala puno na divnim rijecima I posjeti Hug

Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2014 u 18:19
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Eto me opet kod tebe , predivno si ti to sve aranzirala , dopalo mi se fest !
                                                                                                                                        Klicken öffnet blume-0081.gif in neuem Fenster
hvala ti draga na posjeti, drago mi je vidjeti te Hug ------ hvala punoooooooHeart
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2014 u 18:26
Originalno poslano od člana desert rose desert rose napisao:

Sada je doista najljepše razdoblje što se cvijeća tiće. Sve je još zdravo zeleno, cvjeta, temperatura je umjerena. Divota. Da ja imam takav vrt postala bih najljenija osoba na svijetu, samo bih sjedila i uživala uz smile121! LOL No, ta ljepota onda ne bi dugo potrajala, sigurno treba dobro zasukati rukave da bi se postiglo to što imaš! smile78
desert rose - tvoje mi posjete uvijek gode I veselim se tvojim komentarima. ja ne pijem smile121ali kavica bi mi pasala. a upravu si - iako nije veliki vrt ali zove na stalno odrzavanje, zalijevanje..... a temperature su vec kod nas visoke I u ponedjeljak mozda se bude osjecalo kao 40 C
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2014 u 18:27
Originalno poslano od člana Nisa Nisa napisao:

Predivno, predivno draga, dvorište s reklama...
hvala draga smile78provjerit cemo tu cinjenicu u utorak ako prezivimo ove vrucine sto najavljuju
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2014 u 00:34
Ponovo sam se vraćala i pregledavala tvoj vrt. Pažnju mi privuče slika na kojoj su smeđa vrata okružena cvjetnim grmovima. I na um mi padne bajka Trnoružica. Ali naravno, moderna verzija u kojoj dvorac nije obrastao trnjem i visokim raslinjem nego njegovanim cvijećem. Taj prizor i djeluje bajkovito.
Sutra je novi dan.
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2014 u 08:54
samo da se javim da sam navratila.smile120
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2014 u 12:50
Što reći što nije rečeno koja lipota-...božanski vrtsmile120
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2014 u 23:33
Tvoje slike su prekrasne, uživala sam gledajući ih
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2014 u 07:43
Potpisujem jutarnju šetnju
i idem dalje
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2014 u 08:32
neznam zašto nisi zadovoljna sa slikama, kao i uvijek, meni su predivne kao i cvjeće na njima, savršenstvo!
naročito mi je drago vidjeti da ti je šparoga preživila. nego u moje nisu izdanci ovako gusti, nekako su mi rijetki, ne znam je li to što mi je većinu dana u hladu ili što sam je prihranjivala ili je mlada biljka...
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2014 u 23:42
lucyHeart - kako mi je drago da si  ponovno navratila I tako si me razveselila svojim opisom, ajoj a kako mi  mi je tek milo da te moj vrt na to asociraHug
 
dea78Heart hvala draga na posjeti Hug
 
ane6Heart  ajoj Embarrassed hvala puno Hug
 
@kaktusHeart veseli me da ti se svida Hug
 
miska Heart hvala na posjeti , drago mi te vidjeti kod meneHug
 
antonija Heart slike mislim ( znam) da bi trebale biti cistije I ljepse - a I sunce ili przi ii fali da bude dobra slika - ma iskreno voljela bi vidjeti progress na bolje sa slikama a mislim da stagniram * ma nebitno, a tvoj asparagus je extra, odlican jer je mlad, saqmo bi ga ja kad produ ove vrucine (ako su I kod vas paklene vrucine ovaj tjedan - neznam nisam gledala tv) s nedjelje iznijela da bude malo vise na suncu a on ce se s godinama zgusnuti, moj nije ni blizu svoje lanjske raskosi ali sam ja sretna da je prezivioHug
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2014 u 23:52
jedna od danas, jos se uvijek nismo izvukli od ovih uzasnih vrucina - sutra I prekosutra treba preziviti
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2014 u 00:01
Koje božanstvene slike, sve ih gledam u jednom dahu, ni da trepnem okom, toliko savršenih detalja spojenih u još savršeniji dojam! Prelijepo!
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2014 u 00:15
Originalno poslano od člana temzi temzi napisao:

Koje božanstvene slike, sve ih gledam u jednom dahu, ni da trepnem okom, toliko savršenih detalja spojenih u još savršeniji dojam! Prelijepo!
temzi smile79 hvala ti, stvarno sam Embarrassed
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2014 u 07:26
A što meni preostaje reći kad su svi već rekli sve? Neopisivo lijepo je doći prošetati tvojim vrtom i nauživati se u mirisima, bojama i raznolikostima biljaka i cvijeća koje nam nudiš. Predivne, uistinu profesionalne fotke i još ljepše cvijeće. Sve je za čistu desetku. Hug
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2014 u 12:32
Potpisujem Bugicu!!!!
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2014 u 12:56
fantastično smile120
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 31>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.