Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vrt u hercegovini
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vrt u hercegovini

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 28293031>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2014 u 00:55
Vraćamo se tamo gdje nam je lijepo, u vrtove koji nas svojom ljepotom opuštaju. Ima nas više koji čekamo nove slike
Sutra je novi dan.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 17:22
Ne nalazim riječi za ovu ljepotu!Bila sam tu i prije registracije na forum, onda jedno vrijeme nisam stizala pa sam i zaboravila kud sam sve šetala, ali ove ljepote se dobro sjećam.Lp
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 21:40
ova odusevljava....bez teksta sam....bravo...smile106
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 21:43
ja ovako sta nikad nisam vidjela......bome ima se sta vidjeti...Clap
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2014 u 17:10
divno, divno Clap
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2014 u 20:26
Ne ispričavaj se što ponavljaš slikice, meni su sve divne i volim ih ponovo vidjeti. Predivnu okućnicu imaš kao i cvijeće, toliko raznoliko, zdravo i bujno. smile64
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2014 u 09:56
cure drage hvala na posjeti I komplimentima Hug
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2014 u 12:14
Nađoh vremena i za tvoj vrt,zbilja sam uživala sve savršeno uređeno...

“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2014 u 12:20
Vec sam rekla , tvoje slikice docaravaju raj ! Neke bih ja poslala postom
dragim osobama kao cestitku za rodjendan ! Ljepse su od onih koje nam
ponekad stoje na izbor kad ih kupujemo !
                                                                                smile79
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2014 u 19:59
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Vraćamo se tamo gdje nam je lijepo, u vrtove koji nas svojom ljepotom opuštaju. Ima nas više koji čekamo nove slike
 
potpisujemSmile
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2014 u 21:30
prijava šetnjice
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2014 u 22:34
Cure drage  punoooooooooo hvala na posjeti Hug I na lijepim rijecima Hug
Evo par slicica
 
 
\
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2014 u 23:07

I opet kažem PREKRASNO !!!
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2014 u 23:13
Divni prizori jednoga vrta u kojem kompozicije biljaka osvajaju, i svaka pojedinačno, i kao cjelina. Sve složeno po mjeri, sve odmjereno, sve na svom mjestu, a opet ležerno. Osvojila me agava moćnih bodlji meko ušuškana u meke vlati, a za poseban doživljaj malo crvene boje pelargonija.
Reci mi kako je postignuta forma bršljana. Oko čega se on ovija?
Sutra je novi dan.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2014 u 23:18
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


I opet kažem PREKRASNO !!!
Hvala draga Anastazija - pohvala od takvog cvjetnog gurua sa divnim vrtom godi, hvala puno Embarrassed
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2014 u 23:24
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Divni prizori jednoga vrta u kojem kompozicije biljaka osvajaju, i svaka pojedinačno, i kao cjelina. Sve složeno po mjeri, sve odmjereno, sve na svom mjestu, a opet ležerno. Osvojila me agava moćnih bodlji meko ušuškana u meke vlati, a za poseban doživljaj malo crvene boje pelargonija.
Reci mi kako je postignuta forma bršljana. Oko čega se on ovija?
Sto reci poslije ovih rijeci a da ne zvuci preskromo - hvala ti draga lucy od srca smile79
 
a brsljan raste oko panja jednog starog sipka I sada kako je zastario se moze slobodno rezati jer je on poprimio oblik - na drugoj strain sam ga pustila oko jedne stare kajsije ( za koju smo se nadali da ce se omladiti ali nista od toga) I toga cu nastojati da napravim oblik stable u nadolazecim godinama (mozda ga sutra uslikam)  hvala ti
 
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2014 u 11:30
Lijepo, elegantno, podsjeća me na povijesne aristokratske perivoje. Posebno vrtne figure koje daju jednu dozu starih, minulih vremena uokvirenih predivnim zelenilom svih nijanski i boja.

"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2014 u 21:12
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:

Lijepo, elegantno, podsjeća me na povijesne aristokratske perivoje. Posebno vrtne figure koje daju jednu dozu starih, minulih vremena uokvirenih predivnim zelenilom svih nijanski i boja.

OMG - kako se zahvaliti na ovim divnim rijecimaEmbarrassed, mislim da je moj vrt daleko od aristokratskih perivoja jer je mali. ali godi cuti da je tebi bio asocijacija na to. Hvala ti draga na toplim slovcima srocenim tako pjesnickismile79
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2014 u 21:26
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:

Lijepo, elegantno, podsjeća me na povijesne aristokratske perivoje. Posebno vrtne figure koje daju jednu dozu starih, minulih vremena uokvirenih predivnim zelenilom svih nijanski i boja.



Ljepse se to nemoze izreci , RV je to predivno formulirala !
                                                                                      
                  Blumen bilder
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2014 u 21:36
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:

Lijepo, elegantno, podsjeća me na povijesne aristokratske perivoje. Posebno vrtne figure koje daju jednu dozu starih, minulih vremena uokvirenih predivnim zelenilom svih nijanski i boja.



Ljepse se to nemoze izreci , RV je to predivno formulirala !
                                                                                      
                  Blumen bilder



Moram se složiti sa rečenim
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 28293031>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.