Početna stranica Početna stranica > mojcvijet.com - cvijet.info > Za GOSTE Foruma
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Problemi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Problemi

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Dani13 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 10
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dani13 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Problemi
    Objavljeno: 06 Kolovoz 2013 u 14:26
zašto ja ne mogu u okviru neke teme postavljati pitanje ili citirati ili odgovoriti javlja mi se stalno greška crvenim slovima napisana????
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Ivana-Mia View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 30 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivana-Mia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2013 u 15:53
u kojoj temi i koja greška?
Na vrh
Dani13 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 10
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dani13 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2013 u 07:48
primjerice u temi: Poklanjam,nudim,darujem,dijelim cvijeće
kada kliknem na odgovori ili citiraj bili što pojavi mi se obavijest

Greška
Nemate ovlasti za odgovaranje na temu

isto tako kada sam htjela u temi problemi...
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2013 u 10:04
Dani13, nemaš još dovoljan broj bodova pa zbog toga ne možeš pisati u pojedinim temama. Predlažem da pročitaš pravila foruma...Wink
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2013 u 16:07
Upravo tako, moraš napisati koju poruku i podjeliti svoj vrt ili biljke sa drugima a tek onda možeš tražiti biljke i sjemenje od nas
Na vrh
Dani13 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 10
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dani13 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2013 u 13:57
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

Upravo tako, moraš napisati koju poruku i podjeliti svoj vrt ili biljke sa drugima a tek onda možeš tražiti biljke i sjemenje od nas


Hvala!Embarrassed
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.