Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Rezano cvijeće i aranžiranje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moji cvjetni  aranzmani
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moji cvjetni aranzmani

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2013 u 08:37
Hvala smail Hug moja su djeca velika I vec su naucili, sklonim I ja sa stola ako smeta za jelo - ali ako su neke prigode svi su vec naucili pa niko nista neprigovara. Prije je bilo (narocito od starijih-svekar, svekrva, strine....) a sta ce ti to, ali sa vremenom se nitko nebuniWink.Recimo ova zadnja slika je sa jednog davnog Bozica I kad su usli - smijuckaju se, em gasi svjetla na stolu..... a kasnije sam cula kako su se hvalili da im je bilo posebno I predivno.
hvala dragaHug
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2013 u 08:21
Draga Klaudija, stvarno si umjetnička duša, lijepi su ti aranžmani i skladni, tvoji ukučani sigurno vole tvoje aranžmane, moja bi djeca rekla mama makni to sa stola da ne smeta pa se niti ne trudim previše, samo adventski vjenčić i pšenicu za Božić.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2013 u 17:01
Draga moon hvala ti kad si zavirila I ovdje - drago mi je da ti se svida.
Hvala punosmile79
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2013 u 15:12
krasnih ideja imaš, a vidi se da ih znaš i ostvariti
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2013 u 10:10
Super se osjecam u vasem drustvu i evo zeljela bi podjeliti dio mojih cvjetnih aranzmana.Volim koristii sto imam u vrtu ili dodam samo malo kupovnih detalja. Cesto znam staviti saksije cvijeca na stol a volim i postaviti svecano stol za neke prigode i obiteljska okupljanja. 
Evo par slicica:









Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.