Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Rezano cvijeće i aranžiranje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moji cvjetni  aranzmani
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moji cvjetni aranzmani

 Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Mary85 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 15 Lipanj 2016
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mary85 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: moji cvjetni aranzmani
    Objavljeno: 17 Lipanj 2016 u 11:13
Žao mi je što ranije nisam naišla na ovaj forum. Tvoji radovi su predivni. Onaj stol za mladence je prekrasan. A o vijencu za vrata da i ne pričam. 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2014 u 21:37
Vijenac je prekrasan, jednostavan, prirodan, a opet bogat. Volim ovu crveno - zelenu kombinaciju. Clap Po uređenju stola ti si stvarno profesionalac, svaka čast.
život je more
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2014 u 13:01
jako mi se sviđa tvoj vjenac na vratima!
po ovom stolu za mladence ja ne bi pomislila da ga je dekorio neko ko nije profesionalac, predivan je! Vjerujem da je mladenka bila prezadovoljna poklonom!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2014 u 12:34
Lijepo si aranžirala stol za mladence Thumbs Up
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2014 u 08:11
anastazija-hvala draga Hug
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2014 u 23:32

Dobar posao si odradila, svaka čast  Clap.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2014 u 23:13
I bome si se lijepo snašla, bez obzira što ne voliš umjetno cvijeće. Umijeće je snaći se u nepredviđenim situacijama, a ti si tu pokazala svoju snalažljivost.
Sad nestrpljivo čekam nove slike.
Sutra je novi dan.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2014 u 23:07
hvala lucyHug, bas tako - s obzirom na nepostojeci budzet vecina cvijeca je bila plasticnaUnhappy (nisam ljubitelj ali sta ces - snadi se) da to je plasticni buxus Unhappy
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2014 u 22:59
Svijeće, svijećnjaci i lanterne daju poseban ugođaj stolu svečano dekoriranom. S obzirom na budžet koji si imala na raspolaganju (bolje rečeno nisi imala na raspolaganju) odradila si odličan posao. Pretpostavljam da su cvjetni aranžmani načinjeni od cvijeća iz tvoga vrta. Gledam ove kugle od buxusa. Oni su umjetni, zar ne?
Sutra je novi dan.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2014 u 22:37
poslije Bozica cu probati dodati par slika sa cateringa koje sam radila ovo ljeto
a sada par slicica sa jednog vjencanja gdje sam uredila mladenacki stol koji je bio ogroman (5.6 metara) I kojega je bilo ne samo zahtjevno  popuniti I aranzirati, nego I uslikati jer je dug I zaobljen pa nemoze cijel da stane u kadar a da se ne izgubi + slike mi nisu ni uspjela nesto. mladenka je htjela ljubicasto, I sve je bilo moj poklon - nije mi bilo svejedno jer ovdje ima tako dobrih cvjecara koje odlicno dekoriraju ali kako sam imala budzet od 0.00KM nisam se htjela prosuti a niti bas istrositi a stol je bio ogroman. slike, kao sto sam rekla nisu nesto ali je uzivo bilo super.
 
 
pogled na dio stola -- ravno ispred 
 
 
na lijevoj I desnoj strani bilo je jos I ovo  sto nije uslo u kadar na gornjoj slici
 
 
 
 
par slicica iz raznih kutova
 
 
 
 
 
 
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2014 u 22:05
drage moje
moon Hug
rajski vrtovi Hug
anastazija Hug
lucy Hug
hvala vam na posjeti I  lijepim rijecima punoooooooosmile79
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2014 u 22:57
Vijenac na vratima je upravo u svojoj jednostavnosti izvedbe i odabiru boja posebno elegantan i profinjen.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2014 u 18:33

Baš sam se pitala gdje si ti nestala i zašto nema niti jedne slike tvojih prelijepih aranžmana  smile79.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2014 u 16:09
Za razliku od tvog ludog tempa ove jeseni, vjenčić djeluje jako spokojno i smirujuće. Vrlo je lijep i elegantan, u tvom stilu. Tongue
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2014 u 15:05
Krasan je, zeleno crveni - ne može bit nego lijep smile94
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2014 u 14:51
Originalno poslano od člana Nisa Nisa napisao:

Kao i Klaudija Heart
Embarrassed ajoj - hvala ti draga Heart Hug
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2014 u 14:50
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

Prekrasan je !!!!Hug
Hvala draga Hug
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2014 u 12:09
Kao i Klaudija Heart
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2014 u 11:24
Prekrasan je !!!!Hug
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2014 u 08:29
malo sam zapostavila ove stranice a razlog je u nekom ludom tempu ove jeseni. 
evo samo jedna slicica da vas sve pozdravim i zazelim mirno i veselo ovo predbozicno vrijeme Hug- moj vijenac na vratima
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.