Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Rezano cvijeće i aranžiranje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moji cvjetni  aranzmani
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moji cvjetni aranzmani

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 8>
Korisnik
Poruka
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2013 u 05:26
Vrlo kreativno, jako mi se svidja.

A za svaku pohvalu je i to što si tako "u fino" odgajala svoju okolinu da počne prihvaćati lijepe stvari.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2013 u 10:20
nbjelovu -hvala punoHug, drago mi je da ti se svida.
 
Hvala na pohvali "odgoja" - ma cak nekada bude smijesno. Ispocetka su to bila naravno podsmijavanja I izrugivanja a sada mogu uraditi stogod I prihvate kao to je super, cool I vidim puno njih koji onda kopiraju (uspjesno ili ne je nebitno)  ali mi je drago.
 
Joj, moram podijeliti sa vama jednu zgodu:
Imala sam problema sa nogom(uzasan lom, par operacija ....jedva mi stopalo ostalo) pa nisam izlazila vani jer sam morala mirovati. Uglavnom nitko nije dirao u dvoristu  tri ogromne kugle od suhih vrhova korova okolo koje je bura napravila I doguralado mene( bura I vrtlozi su napravili bas perfektne lopte od sijena, suhih grancica). Susjede su setale I komentarisale kako nemogu mirovati I gledaj sta sam napravila sa slomljenom nogom, prisle I probale skuziti kako da one naprave (jer mora da je to "in" sada I tako su ti one to "studirale" kako da kopirajuLOL. kada sam ja prohodala I vidjela to - zamolila sam djecu da pokupe I bace a eto ti njih sutri dan da pitaju gdje su I kako sam pravila one kugle (jer nisu mogle skuziti kako da naprave onako savrseno okruglosmile39
 
Hvala draga I pozdravHug
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2013 u 20:02
HA, HA, nevjerojatno!!!!!!!!!!
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2013 u 20:12
Čekamo nove aranžmane......ljetne, pa ranojesenske......ima li što novoga i isto tako lijepoga ?
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2013 u 22:13
nbjelovu - da, nevjerovatno LOL bilo je jos slicnih primjera ali ovaj mi je najdrazi jer se nasmijem slatko svaki put kad se sjetim kako su im se svidjele I zamisljam ih kako ih "studiraju" da bi probali kopirati.Hug
 
glikica bit ce, bit ce - hvala kad si navratila ovdje Hug
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2013 u 23:11
evo samo za glikicu par slicica (vidim da je nestrpljivaWink)
ovo je sa jednog vjencanja gdje sam napravila 6 malih aranzmana I 2 veca u kuglama. Salvete su isto moj rad (ufff, to je moja posebna opsesija-razni nacini slaganja) zute "kosulje" su od papirnati salveta a plavi "sakoi" od platnenih -napravila sam 75 zutih kosulja I 35 plavih sakoa(jer nemam puno platneninih salveta) tako da je isla jedna sa sakom pa jedna bez
 
 
 
 
a evo I detalj sa svedskog stola ( sve mojih ruku djelo) - ruzice od rajcice
 
 
 
 
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2013 u 09:41
Lijepo! Elegantno, umjereno... baš taman za takvu prigodu! Thumbs Up
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2013 u 09:46
Odlično, svaka ti čast, lijepo si to složila.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2013 u 10:49
desert rose - hvala na lijepim komentarima I drago mi je da ti se svidaHug
glikica -hvala punoHug, veseli me  tvoje odobravanje I pohvale
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2013 u 23:58
Zagodan ti je način slaganja salveta
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 00:23
Krasno si posložila aranžmane, stol, a salvete, ma baš su fora, kako bi moja djeca rekla. Tu je odmah svatko zna gdje sjede gospođe, a gdje gospoda, super. Ideje su ti za +5, a i izvedba također.
Serviranje sira je, ma kako se samo sjetiš, odlično. Moram priznati da bih ga s guštom probala kad je tako lijepo poslužen
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 21:53
anabistrica, hvala draga - volim da se igram sa salvetama I kad nadem malo vremena postavit cu jos slicica. hvala draga kad si povirila kod meneHug
moon, hvala puno na uvijek lijepim rijecima dragaHugbila bi mi cast ugostiti teSmile
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 22:08
smile227prekrasni aranzmani i bravo za umjetnicki dojam u ukrasavanju stola za svatove!
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2013 u 21:38
ajme, ovo je prekrasno, baš imaš ukusa! sve pohvale!Thumbs Up
Lipik
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2013 u 22:54
Prekrasno aranžiran stol!
   Salvete su ti baš fora!
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2013 u 23:32
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

smile227prekrasni aranzmani i bravo za umjetnicki dojam u ukrasavanju stola za svatove!
hvala puno draga Hug, ovih dana sam super busy, kad nadem malo vremena s nedjelje postavit cu jos par slicica - mislim da ce vam se svidjeti
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2013 u 23:33
Originalno poslano od člana ljiljus ljiljus napisao:

ajme, ovo je prekrasno, baš imaš ukusa! sve pohvale!Thumbs Up
hvala, hvala puno Hug
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2013 u 23:34
Originalno poslano od člana ljiljus ljiljus napisao:

ajme, ovo je prekrasno, baš imaš ukusa! sve pohvale!Thumbs Up
hvala, hvala punoHug
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2013 u 23:35
Originalno poslano od člana vijolica vijolica napisao:

Prekrasno aranžiran stol!
   Salvete su ti baš fora!
 
hvala draga Hug
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2013 u 23:50
evo ceprkala sam po slikama I "izvukla" par slicica mog igranja sa salvetama
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.