Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja mala kolekcija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja mala kolekcija

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moja mala kolekcija
    Objavljeno: 16 Rujan 2013 u 17:52
Pozdrav svim cvjetoljupcima
Toliko sam se našetala po vašim temama, prekrasno uređenim vrtovima i božanstvenom cvijeću da mi se sve vrti u glavi, srećom pa ne moram birati što mi se najviše sviđa. I tako gledajući svu tu ljepotu prirode i svu raznolikost koju imate, pomislim si kak bi to bilo kad bi se svi okupili i svak svoje donio na jednu veliku livadu...ljudi koja bi to bila izložba Heart

Pa eto odlučih i ja staviti koju svoju fotkicu, ma bi ja i prije, ali iskreno toliko sam lijena i netalentirana za skidanje,prebacivanje,smanjivanje fotki da sam stalno to odgađala
E sad, zabavila sam se photobucketom, no nemojte mi zamjeriti ako fotke budu s brda s dola svakakve
Također, ne znam jesam li u dobrom dijelu foruma, pa ako sam krivo vičite 

Ovakva je situacija kod nas.. imamo plac od oko 600m2, pa kad se oduzmu građevine, ne ostaje nam puno prostora, ali ipak trudimo se to što imamo urediti što bolje, kroz godine nakupilo se toga ivragu, ono što je fantastično u ovom hobiju što vrstama biljki nema kraja, uvijek se nađe nešto novo, uvijek se traga za nečim što nedostaje.. 
Naravno kao i svi cvjetoljupci stalno nešto radimo, kombiniramo, dizajniramo i nanašamo tegle s biljem ko mačka mlade, ali što se može to nam pričinjava veliku radost 

[/URL]

[/URL]

[/URL]

[/URL]

[/URL]

[/URL]

[/URL]

[/URL]






Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2013 u 17:54
ajoj jesu ovo prevelike fotke?
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2013 u 17:57
Sabi fotke su odlične, veličinom, a još bolje sadržajem! Samo tako nastavi!  smile95
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2013 u 18:05






Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2013 u 18:10
još malo





Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2013 u 19:23
Sabi,dobro nam došla sa svojim prekrasnim svačim nečim!smile106
Drago mi je da si odlučila svoj komad raja podijeliti s nama.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2013 u 19:37
lijepo i ugodno za poćetaksmile57a dugo si se premišljalaWink
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2013 u 19:42
Dobro nam došla Sabi i dugo se družila sa nama.Slike su ti krasne i želim i dalje uživati u njima.
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2013 u 20:05
hvala puno, bude još fotkica, samo da ih smanjim

Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2013 u 20:18
Sabi, dobro došla!
Drago mi je vidjeti još jedan lijepi vrt i krasne biljke.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2013 u 20:26

Dobrodošlica i od mene, predivne sličice i s nestrpljenjem čekam još, po ovome vidim da ću imati još jedn vrt za uživanjesmile55

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2013 u 20:35
dobrodošlica i od mene,divan ti je vrt a i biljkice,radujem se što si nam se pridružilasmile79
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2013 u 21:17
Dobro došla Sabi smile75
Lijep ti je vrt s puno zanimljivih biljčica
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2013 u 12:16
Dobro došla! Jako lijep vrtek
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2013 u 14:33
vodeni svijet krase potenderije,lopoči,cyperus,šaševi,vodoljub... 




ovo malo jezero služi kao spremnik za kišnicu


i kad wok za ništa više ne služi, može i pod adama

Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2013 u 16:41
Dobro nam došla!
Još jedan lijep vrt u kojem ću uživati!  Posebno mi je interesantan ciglarnik na kat.Smile
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2013 u 17:53
Sabi, dobro nam došla
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2013 u 18:57
ciglenik na kat?

Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2013 u 19:01
dobrodošla Sabi, lijepi vrt imaš!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2013 u 19:58
drago mi je sabi da si krenula s vrtom.nadam se da nećeš ponovo odustati već nas redovito uveseljavati svojim biljkama
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.