Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Veliko jesensko uređenje vrtova u SOS selu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Veliko jesensko uređenje vrtova u SOS selu

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (17) Hvala(17)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Veliko jesensko uređenje vrtova u SOS selu
    Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 21:47

Kao i svake godine, tako i ove jeseni organiziramo sadnju jesenskoga vrtnog cvijeća u SOS dječjem selu Ladimirevci. Za uređenje vrtova i okućnica u SOS dječjem selu potrebno je oko 1000 maćuhica.

Stoga pozivamo sve zainteresirana na odaziv i pomoć pri prikupljanju cvijeća i ukrasnih biljki za uređenje vrtova. Ili ukoliko niste u mogućnosti ponuditi i pokloniti barem jedna cvijet, kliknite na dugme hvala da znamo da ste uz nas ili nam napišite koju riječ potpore.

Želja nam je da ove tmurne jesenske dane, i duge i hladne zimske dane uljepšamo djeci sa prekrasnim šarenilom boja što ih pruža maćuhica.

 

Banner-SOS-jesen---.jpg

 

IDEMO U SOS SELO 3.11.2013 GODINE I POZIVAMO SVE DA NAM SE PRIDRUŽE!!!!!!!!

NE MORATE DONIJETI NIŠTA MATERIJALNO, SAMO VESELI OSMJEH I ŠIROM OTVORENO SRCE !!!!!!!

 
 

PRODAJA%20%20cvijeća%20macuhica.jpg

 
 
 
UKOLIKO IMATE KAKVIH PITANJA SLOBODNO PITAJTE....
 
UKOLIKO ŽELITE SUDJELOVATI JAVITE SE.....
 
ULJEPŠAJMO I U ŠARENIMO DOMOVE U SOS SELU LADIMIREVCI
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (5) Hvala(5)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 21:48
ps. ovako je to izgledalo u proljeće!!!!!!!!!1


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (25) Hvala(25)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 21:51
Ukoliko ste daleko i niste u mogućnosti doći i sudjelovati u akciji, podržite nas sa kojom riječi podrške... ili jednim klikom na "Hvala"  čisto da djeca znaju da smo tu uz njih!!!!!


smile57
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2013 u 20:08
Obaveze i udaljenost sprječavaju me da osobno sudjelujem u vašoj akciji, no želim vam da svoje SOS selo uredite na najljepši mogući naćin. Neka vam svaki kutak bude ispunjen cvijećem i veseljem!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (3) Hvala(3)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2013 u 22:08
Jednom možda ne bude tako daleko pa nam se ipak priključite :o), a do tada i riječi podrške nam jako puno znače, jer tako znamo da ipak radimo nešto dobro i da ste tu uz nas!!!!!!!!!!!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (3) Hvala(3)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2013 u 11:31

Ups, zaboravih napomeniti.....


COFFE-TIME je uvijek dobrodošao za vrijeme akcije... jer uz dobru volju druženje, sve ide lakpe uz coffe-time.... smile142


NAđemo se prije, poslije doniranja cvijeća u selu na jednoj kavici... ovog puta sve ja častimsmile57


Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2013 u 08:00
Mogu ja,blizu sam,trebam li sama kupiti cvijeće ili skupljamo novčiće.Možda malo više podataka o akciji.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2013 u 21:01
Treba samo dobra volja.... naravno ako imate koji cvijetić viška ponesite ga slobodno da ga posadimo u selu.
 
Ovogo puta ne želim skupljati novce, nego samo dobru volju i sudionike koji će ići u sos selo sa nama, da mi da im malo ušarenimo dom.
 
Plan je ovakav. nađemo se u bizovcu, na raskršću, gdje uglavnom prije ili poslje akcije popijemo jednu kavu, te se uputimo u sos selo.
 
Dođemo u sos selo, podjelimo cvijetiće svakom domu, nakon toga se družimo sa njima jedno kratko ili duže vrijeme i idemo doma sretni i veseli....
 
 
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 12:54
Dobro,ja sam za.S obzirom da sam vozač iz osječke ekipe ako netko želi ići može samnom.
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2013 u 09:52

Velikodušno, ljudski, toplo i za svaku pohvalu je vaša akcija. ,Žao mi je što nisam bliže da vam se pridružim ali sam nešto smislila Wink (Admine imate pp Smile).

Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2013 u 20:30
Također je i meni žao što nisam bliže da vam se i ja pridružim. Akcija za svaku pohvalu i hvale vrijedna. Nadam se da će vrijeme biti lijepo i da će te uspjeti uljepšati SOS selo. Veliki pozdrav iz Like.
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2013 u 23:08
ekipa dobio sam par pp da bi više odgovaralo i da bi bili u mogučnosti doći ako bude 10.11, zato jer je ovo vikend odmah kada su Svi sveti pa onda još obilaze grobove svojih najmiljijh pa da odgodimo za drugi tjedan.
 
pa osice ako nije problem da se dogovorimo onda i organiziramo za 10.???
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2013 u 12:56
EEEE,opet će me obići onda. 7.11. sam u Zagrebu i idem za Liku poslije toga i nema me do 12.11.Pratim što se događa pa sretno ako me ne bude zu.
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2013 u 13:14
Admine ostavi 3.11. možda stignem i ja. Question
Tko zna kakvo će vrijeme biti tjedan dana kasnije.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2013 u 20:24
ok. jesmo spremi za polazak....

da zovem ravnatelja i da kažem da ćemo doći???
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2013 u 08:02

super ideja sve čestitke organizatoru,šteta što nisam bliže rado bi se odazvala ovoj akciji,ali bar da ostavim komentar i pohvale

Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2013 u 09:05

 Žao mi je što nisam bliže i ne mogu doći, ali pratim vas dragi moji i podražavam u ovoj akciji...Vjerujem da će tako lijepa gesta izmamiti djeci osmjeh na lice i radost u srcu!   Svimasmile79smile84
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2013 u 11:21
Admine, 3.11. nedjelja, a u koliko sati?

Ne znam za OSicu,  meni odgovara poslije podne (oko 14,00 sati). 
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (3) Hvala(3)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2013 u 20:31
Hvala fani i monstera na podršci !!!!!!!!!!!!!!!!
Nema veze što ne možete doći, bitno a ste tu uz nas.
idemo na proljeće nanovo ili nagodinu opet.

tako da će jednom se potrefiti da možete doći.

lili možemo sačekati Osicu da se izjasni pa onda se nađemo kada svima odgovara.
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2013 u 09:09
Zna li se sada kada se ide.Ako je sutra samo napišite u koliko sati.Čitam i ne vidim kada se ide????
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,143 sekundi.