Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - BB
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


BB

 Odgovori Odgovori Stranica  123 19>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: BB
    Objavljeno: 02 Studeni 2013 u 22:23


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2013 u 22:43
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

 

Heeeej draga, vidim da si opet na početku....Ma nema veze, brzo ćeš ti napuniti ovu temu, znam ja to, vjerujem da ti to možeš ! smile79smile86

Hvala ti što veruješ u mene smile78 i u to ime ti,zasad Wink,poklanjam jednu lepu fotkicu smile166



The impossible is often the untried.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2013 u 22:48

smile79

The impossible is often the untried.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2013 u 23:03


The impossible is often the untried.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 00:29
Lijepo te je ponovo vidjeti u novo-staroj temi
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 01:08
Hvala ti,draga moonHug
Mali poklončić za tebe Smile

The impossible is often the untried.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 07:35
Dobrodošlica i od meme draga Betty!!!smile78

Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 08:36
Tikvić,dragaHug Milo mi je da si iz one tvoje lepote svratila i do meneBig smile i ruku dobrodošlice oberučke prihvatamHeart
Pozdravljam te meni predragom biljčicom

The impossible is often the untried.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 10:38
Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

 

Heeeej draga, vidim da si opet na početku....Ma nema veze, brzo ćeš ti napuniti ovu temu, znam ja to, vjerujem da ti to možeš ! smile79smile86

Hvala ti što veruješ u mene smile78 i u to ime ti,zasad Wink,poklanjam jednu lepu fotkicu smile166




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 14:16
 Hej...hej a što je ovo? Di je "stara" betty boop u cviću? 
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 15:56
dobro došla sa novom temomsmile73
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 18:56
Nova tema, vjerujem s još više veličanstvenih sličica nas očekuje u budućnosti.Neznam razlog , ali nebitno, bitno je da si ostala s namasmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 21:55
Dobar ponovni početak smile55
život je more
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 22:23
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

 Hej...hej a što je ovo? Di je "stara" betty boop u cviću? 

Draga moja Anđo Heart vidim da si u čudu,al' to je što je EmbarrassedLOL Betty malo 'pobrkala lončiće' na photobucketu i sličice otišle sa teme...puf EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed 
Znaš šta...već sam prebolela i guram napred,a moći ću valjda i ponovo staviti poneku prisećanja radi Smile
Pozdravljam te jednom letnjom... smile79

   
The impossible is often the untried.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 22:31
Originalno poslano od člana blue sky blue sky napisao:

dobro došla sa novom temomsmile73

Dobro ti meni došla,blue sky Hug
Tema je nova,al' u stvari...ista,jer moja ljubav za biljčice ne jenjava već iz dana u dan raste,eto baš kao ova hrizantema koja me iznenadila i oduševila svojom bujnošću i mnoštvom cvetova

 
Pozdrav smile78

The impossible is often the untried.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 22:40
Vrt u nastajanju je postao pravi cvjetni raj, Betty je postala prava vrtlarica!
Drago mi je Betty zbog ove nove teme, zbog dobrodišlice koju si poželjela na ulazu u tvoj vrt, zbog lijepih sličica još jednog vrta kojem se veselim.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 22:59
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Nova tema, vjerujem s još više veličanstvenih sličica nas očekuje u budućnosti.Neznam razlog , ali nebitno, bitno je da si ostala s namasmile79

Aralija Heart
Ne odlazi se tako lako iz ovog divnog,cvetnog društva Smile jer ono što u svom potpisu kažeš misleći na biljke,cveće,važi i za nas,cvetne prijateljice Big smile
ja bih to ovako rekla...'mogli bismo postojati i bez predivnog druženja na ovom forumu,ali bi naša sreća bez ovih sitnih radosti bila neizmerno umanjena' EmbarrassedSmilesmile78
Poklanjam ti ovaj divan cvetak

  
The impossible is often the untried.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 23:11
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Dobar ponovni početak smile55

Lantana,baš mi je milo što te vidim Heart 
Za tebe...

 
The impossible is often the untried.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 23:31
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

Vrt u nastajanju je postao pravi cvjetni raj, Betty je postala prava vrtlarica!
Drago mi je Betty zbog ove nove teme, zbog dobrodišlice koju si poželjela na ulazu u tvoj vrt, zbog lijepih sličica još jednog vrta kojem se veselim.

Ajoooj,Slavujčice Hug ne znam da l' ti je bila namera da me slatko nasmeješ ovom tvojom prvom rečenicom,al' i ako nije...uspela si LOLLOLLOLsmile80
U deliću sekunde sam te zamislila kao devojčicu koja stoji nasred nekog,što bi moja mama rekla,križanja,udara u doboš iz sve snage svojim majušnim ručicama i uzvikuje tvoje gore navedene reči,a narod se okupio,sluša i uzvikuje 'bravooo...bravooo'LOL 
Stvarno je divno što postojiš ovde i sadasmile84
Razmišljam kojom sličicom da te pozdravim i mislim da bi ova mogla da bude ta Smile



The impossible is often the untried.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 23:35
Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Dobar ponovni početak smile55

Lantana,baš mi je milo što te vidim Heart 
Za tebe...

 


Hvala Betty i meni su procvjetali, tvoji su u lijepom društvu. Clap
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.