Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Uređenje i planiranje vrta
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt u vinogradu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt u vinogradu

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Aidazg View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 151
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aidazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Vrt u vinogradu
    Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 08:25
Iamam priliku povoljno kupiti vikendicu u vinogradima pa me zanima da li je to dobar položaj za cvijeće i povrće koje bi bilo okruženo lozom sa svih strana ? Ja bih iskrčila pola vinograda i zasadila biljke ali se bojim pepelnice jer nisam sigurna koliko dobro susjedi održavaju svoju lozu...što vi savjetujete, kakva su vaša iskustva?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2013 u 18:03
ako susjedi imaju vinograde vjerojatno se i brinu o njima, pa tako ni bolesti ne bih bio problem.
vinograd je vjerojatno na južnoj strani tako ne bih trebalo biti problema sa biljkama.

za svaki bolji i detaljniji savjet bi trebalo malo više podataka i naravno koja slika bi jako puno riječi dala
Na vrh
Aidazg View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 151
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aidazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2013 u 10:03
Sutra ću poslikati da vidite o čemu govorim, jedino ne znam postaviti slike....neće mi sa imageshack kako ide na ostalim forumima, davno bih postavila da vidite i moje cvijeće!
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.