Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dadinicin kreativni kutak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dadinicin kreativni kutak

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 32>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2013 u 19:14
Hvala Miška! 
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2013 u 19:21
Savršen poklon za nećakinje!I meni je bilo važno da lutka ima gaćice i čarapice iako nisam imala puno posla s njima, a bile su i celave..gumeni Bambi i Pinokio su mi bili ok a mogli su se i kupat
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2013 u 19:57
smile126 ima ih joooooš! smile55
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2013 u 20:29
Ima, ima draga Rosi!
U planu je još nekoliko, različitih.smile78

Miška, nadam se da će se i moje curice radovaati.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2013 u 21:15
Zaista su posebne ove bebe. Djeca se više vesele takvima izrađenim kod kuće.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2013 u 22:24
Draga dadinice, pa ovo ti je preslatko!!!!!
Baš imaš umjetničkog dara i vrijedne ruke.

Lipik
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2013 u 08:34
Uh,Dadinice ,sve sam sigurnija u moju ponudu

i bas se vidi sa koliko ljubavi i pedantnosti ti ovo radis,uostalom videlo se to i po tortama ukrasima za tortu i tad sam takav utisak stekla,da si vrlo vrlo pedantna osoba...zato znas sta sam ponudila
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2013 u 20:23
Otvaraš nam svoje srce,
otkrivaš tajne u dnu duše skrivene,
devojčica ti si što odrasla nije,
devojčica u telu žene!

Ostani takva za sva vremena,
curica spretna prstića vrednih,
"kroj" nam od torti umetnička dela,
skroj nam još puno Katica čednih!

Nadarena ženo,divljenja si vredna,
sve što dodirneš zasija,zablista,
za tebe samo reči hvale imam,
ostani zauvek k'o curica...ista!Heart
The impossible is often the untried.
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2013 u 22:56
pa ovo je fenomenalno katica je preslatka, baš si darovita ,ove lutkice su mnogo bolje za djećicu od ovih sada kineskih,vidjela sam što ti treba ,pa ču pokušati pronaćismile55
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 20:26
Milice smile78Nadam se da će takve, rukom izrađene igračke doći do izražaja kraj svih onih silnih igračaka na baterije kojih ima na svakom ćošku.

Ljiljus, draga , pa tebe baš dugo nije bilo! smile78Hvala ti!

Leonasmile78A šta da ti kažem.... kad nešto voliš raditi, tome se onda zaista predaš i težiš to što bolje i ljepše napraviti.

Betty...smile78Hvala ti na ovim stihovima... i u pravu si! Ja nikada neću posve odrasti.

Fany, draga smile78Hvala na komplimentu!  I....hvala ti unaprijed!!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2013 u 20:34
Prekrasne lutkice, odišu toplinom, vraćaju u djetinjstvo. Neka ih bude još puno i mi da ih vidimo!        
I u pravu si, nemoj nikad posve odrasti. Neću ni ja! Ovako je puuuuuno bolje! http://smayliki.ru/smilie-221764551. -
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2013 u 20:46
Dadinice;  pozitivnih komentara, pohvala, podrške - ima koliko ti Heart želi! Sigurna sam da će ti inače mnogima duga zima biti na kraju i prekratka, koliko te samo posla čeka! Samo naprijed! Thumbs Up
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2013 u 15:23
Miranda,
Desert rose,
                             Hvala vam cure, divne ste!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2013 u 17:14
Beba Slatkica




Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2013 u 17:21
Heidi



[URL=http://imageshack.com/i/17hy6zj]
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2013 u 17:30
Jooooooj evo nove! Hvala na ovim slatkicama! Poželim ih zagrlit. Imaš nevjerovatan smisao za detalje!smile55
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2013 u 17:32
Heidi i Slatkica su preslatke!Prava si umjetnica Dadinice
Da li su lutke na prodaju?
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2013 u 17:33
Draga Miranda smile78Hvala ti!
Slatkice i jesu namijenjene curicama za grljenje, za nositi ih svuda sa sobom i za napraviti dreku u kući kad se zagube...Big smile


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2013 u 17:36
Miška, draga moja, sad ću EmbarrassedEmbarrassed.... hvala ti!

Jesu draga, na prodaju su.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2013 u 17:38
Dadinice, tvoje lutkice su preslatke!!!Uh, sto nisam malo mladja,tako bih se volela igrati sa njima!
smile141 za ideju i kreativnost! 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 32>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.