Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dadinicin kreativni kutak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dadinicin kreativni kutak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 29303132>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2016 u 21:58
Nekoliko slika.....




Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2016 u 22:00
Izludit će me ova moja slikalica (baš me ne voli!)Censored
Ova zadnja slika je na bordo pozadini, a ne na crnoj!!!!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2016 u 22:33

Drago mi je da nas nisi zaboravila i da opet možemo uživati u djelima tvojih vrijednih ruku
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2016 u 22:56
Veseli me tvoj povratak na ove stranice i što nam opet pokazuješ svoja umjetnička djela..... Prelijepo.....smile55
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2016 u 07:54
Tek sam sad otkrila ovu tvoju stranicu i moram priznati da sam oduševljena... Dadinice, svaka čast na kreativnosti i trudu, radovi su ti prekrasni Heart
Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2016 u 18:27
Ovo je fenomenalno!!!! Koliko strpljenja ti za ovo treba. Skidam kapusmile141
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2016 u 23:14
Prekrasno. Tvoje kreacije me ostavljaju bez daha. smile55
Osijek prelijepi grad na Dravi
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2016 u 14:03
Vez sa satenskim trakama daje pravom majstoru priliku da stvori takve slike koje svojom trodimenzijalnošću oduševljavaju.

Uvijek sam se divila kreativnošću pojedinaca koji umiju od običnih traka stvoriti vrlo vjerne i dekorativne slike. Nevjerovatno umijeće se krije u sposobnosti zamišljanja i izvedbi pojedinih cvijetova i ostanem zadivljena i bez riječi koliko vjerno se to može napraviti. 
Nisam nikada pokušala raditi tom tehnikom, ali sam pogledala neke tutorijale i mogu reći da zaista treba volje, vremena i umijeća da se tako nešto napravi.

Dadinice, svaka pohvala tvojoj volji, strpljenju i kreativnosti!

 
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2016 u 18:28
Svaka čast!Ovo je prekrasno!
Prekrivač za malu Enu mi je najlipši!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2016 u 21:18
Hvala vam drage moje!!! smile79
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2016 u 21:19
Da ispravim/popravim....
evo malo bolje fotke posljednje "slike"

Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2016 u 21:21
Ovo neće valjati..... slike će izgleda biti prevelike, žao mi je zbog toga, slikala je djevojka moga sina.
Pa ću zamoliti nekoga tko to zna ili može da ih smanji.

Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2016 u 21:49
Jedna nova

Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2016 u 21:51
Bliži se Uskrs, pa u to ime...



Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2016 u 21:57
U nedjelju, 06. 03. je u Batini održana 13. izložba ručnih radova. Sudjelovalo je 10 udruga, među kojima i moja.


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2016 u 21:59
U Batini je 06. 03. (nedjelja) bila održana 13. (sada već međunarodna) izložba ručnih radova.
Sudjelovalo je 10 udruga žena, među kojima i moja.

Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2016 u 22:04
Za tu su, meni posebnu priliku, nastale i ove nove tri gracije.




Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2016 u 06:18
Gledam, uživam i divim se ! Thumbs Up Heart
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2016 u 07:30
ovi radovi ostavljaju bez daha sve koji cijene rucni rad.....ja sam odusevljena svakom i najmanjom sitnicom jer je veliki trud ulozen....sve je jednostavno savrseno..bravo bravo....smile79
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
zvjezdica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Srpanj 2015
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvjezdica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2016 u 14:34
Prekrasne stvari proizlaze iz vaših ruku, sve je tako lijepo napravljeno, lutkice su krasne. Smile Cijenim ovakve stvari i divim vam se.
"Sreća - to je biti s prirodom, gledati je i s njom govoriti." - L.N.Tolstoj -
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 29303132>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.