Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Nevezano za cvijeće > Sve najbolje želimo...
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rodio mi se unuk !!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Rodio mi se unuk !!!

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2013 u 22:34
Dijete ne znači ni puno , ni mnogo , ono znači SVE zato draga bako uživaj u sreći na daru kojeg ti podariše, znam da će rasti okružen ljubavlju, a ta ljubav bit će dovoljna da bude sretan cijeli život, što od srca želim!
FILIPE dobrodošao, a cijeloj familiji iskrene čestitke
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2013 u 10:30
Čestitke cijeloj familiji !!!!
Dobro došao mali Filipe Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2013 u 13:11
Od srca čestitam cijeloj obitelji, a malom Filipu želim dug i sretan život!!!
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2013 u 13:44
Obitelji čestitke a malom Filipu dug i sretan život želim!
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2013 u 21:49
Dragi moji, svima  veliko hvala na čestitkama i lijepim željama povodom rođenja našega unuka Filipa. Još nam nije došao kući, ostaje još nekoliko dana  ( carski rez ) a onda ćemo ga dočekati raširenih ruku i otvorena srca..... Roditelji, sestrica Nika , dida i baka.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2014 u 16:47
Draga milice7, i ja se preidružujem čistitki za rođenje tvog malo Filipa, želim da raste bezbrižno i sretno u krugu svoje obitelji.
 
    Hug
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2014 u 19:16
čestitam milice.puno sreće cijeloj obitelji,a malom filipu dug i bezbrižan život
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Aidazg View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 151
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Aidazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2014 u 13:01
čestitke i od mene!
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2014 u 11:52
Draga milice7, sa zakašnjenjem, šaljem iskrene čestitke za rođenje unuka.
Čestitke roditeljima, mami brz oboravak, Filipu dug i sretan život, i da svi zajedno uživate u dječjoj igri i veselju.
 
                                     smile80
       
 
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2014 u 21:45
Dragi moji, hvala vam,na čestitkama i lijepim željama za rođenje našega Filipa.  Došao nam je kući i sada samo gledamo kako raste, a raste, sada je 12 dana, počeo je da se okreće za zvukom  kad mu se nešto priča. Danas bila patronažna sestra, vagala ga i sl.  a sestrica Nika( 18 mj)  kad je vidjela da ga uzima  skočila od tate i prema patron. sestri i viče "ne, ne, bata", mislila je da će ona nešto njemu učiniti jer je plakao.Baš s dječicom ima veselja i nikada nije dosadno.......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 07:26
Čestitamo na rođenju malog Filipa uz želje da ga kroz život prate zdravlje, sreća, ljubav i uspeh!!!
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2014 u 21:13
Hvala svima od srca na predivnim riječima i čestitkama za rođenje našega unuka Filipa......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2014 u 21:14
Cestitam draga na rodenju malog Filipa - neka vam bude na radost a roditeljima na ponosHug
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2014 u 20:59
Iskrene čestitke sretnoj baki!
život je more
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2014 u 20:21
Čestitke od srca,baki da što duže uživa u toj sreći.
smile79
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2014 u 21:03
Lijepe trenutke ste mi poklonili uz sve ove čestitke koje ste mi uputili za rođenje unuka.

Veliko hvala svima.....smile79
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2014 u 21:06
milice, iskrene čestitke na rođenju unučića i sve najbolje cijeloj obitelji!
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2014 u 19:29
drga moja pošto sam rijetko na forumu tek sada vidim da si ponovo postala baka, pa neka je sa srećom kao prvo tebi ,roditeljima a novorođenčetu mnogo zdravlja i sreće u životu.smile79
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2014 u 20:55
Drage moje, svaka vaša čestitka za rođenje našega Filipa me veseli i zato vam

veliko hvalasmile79
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.