Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Otpadni Bio Enzim - Novi život za vaše biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Otpadni Bio Enzim - Novi život za vaše biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 495051
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 21:40
Odlučila sam na proljeće obradovati svoje biljke enzimom. Sad prikupljam informacije i tražim kantu s dobrim poklopcem. Imam i par pitanja. Može "obična" voda iz vodovoda ili destilirana? Jel problem ako se koristi ovo voće iz trgovina,pristiglo tko zna od kud i tretirano tko zna čime?

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 21:17
 Da Ajči, to je taj miris, mora mirisati na voćnu ili povrtnu kiselinu, jer kad je pokvaren miriše na pokvarena jaja, što nažalost govori da nije ispravan...ali ima lijek i za njega.  Ne baca se već mu se dodaje naknadno kila šećera i produžuje proces na još mjesec dana....tada se tekućina oporavlja i vraća joj se povrtni ili voćni miris ( octena kiselina )  Ne znam da li si pročitala jer dok zalijevaš svoje biljke s njim, zapravo radiš veliku korist i sebi, cijeloj svojoj obitelji  i napravila si veliki korak za naš planet....Zalijevajući biljke, generira se  Ozon ( O3 )  i otpušta se ogromna količina kisika u atmosferu..

 Također čišćenje kućanstva, pranje rublja i sl. istim, ima istu namjenu,a kuća će odisati prozračnošću i svježinom. Odjeća će postati mekša, a ako se dodaje u gelove i šampone poništava sve kemijske otrove u istima...također vrijedi i za kupljeno voće i povrće, opere se Enzimom i nema straha od otrova..








Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 21:10
U pravu si za "smedji" secer.I moji su ured gotovi za manje od mjeseca i spremni ua vrt.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 21:00
 Spomenut ću još nešto...slobodno možete koristiti bijeli šećer, jer smeđi šećer je isto što i bijeli, nema nikakvu veću nutritivnu vrijednost,  ni kvalitetu, niti je zdraviji, ima samo veću cijenu, a u biti je obični obojani šećer.....Osim ako baš stvarno ne želite kupiti neki skupi smeđi šećer ( šećerna trska ) od provjerenih Bio i Bio trgovina gdje ćete platiti 1kg možda nekih 50-60kn ili možda i više. Smile


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 20:59
nakon što sam danas upotrijebila enzim na sobnim biljkama osjetila sam nekakav kiselkasti miris.šutjela sam da ukućani ne komentiraju.srećom nemaju tako dobar nos kao ja.sada nakon nekoliko sati cijela kuća miriši na nekakvu svježinu i miris je vrlo ugodan
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 20:31
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Upravo sam pročitala tekst koji si linkala. Čini se nevjerojatno, tako jednostavno s toliko mogućnosti. Valjalo bi isprobati. Taman ima toliko vremena da se napravi prvi otpadni bio enzim do proljeća. 
 
 Neki dan sa spremila već 4. turu . Jedna je već potrošena, druga sad nedavno istekla ( rok odstajanja )  treća je namjenjena za piće,  četvrta je spomenuta ( napravljena nedavno )...LOL

  


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 20:24
 
Šefe, Moon ja ću vam samo reći ne isprobati, nego se odmah baciti na posao i napraviti...Zar vam treba još dokaza, ja još moje biljke nisam ubila....eno ih napreduju, neke sporije , neke brže, vjerojatno kako kojoj treba vremena..EmbarrassedHeart Nije ovo nikakav trik, ni reklama, ovo je stvarno život za biljke, probajte, ništa ne košta, trud je minimalan, a rezultati će itekako biti vidljivi... Naravno očekujem vas ovdje s izvješćem ! Embarrassedsmile186smile84




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 20:04
Prepisujem Moon i kažem čini se nevjerojatnim i svakako vrijedno za isprobati.

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 19:58
Upravo sam pročitala tekst koji si linkala. Čini se nevjerojatno, tako jednostavno s toliko mogućnosti. Valjalo bi isprobati. Taman ima toliko vremena da se napravi prvi otpadni bio enzim do proljeća. 
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 19:41
 Ajči, želim ti puno uspjeha , a biljčicama da zablistaju ! smile186smile84smile78


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 19:01
drago mi je da si otvorila ovu temu.danas sam prvi puta zalila sobne biljke enzimom iz ''monsterine kuhinje''.nadam se napretku.
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 18:42
 
Uz sve ovo prenosim i pozitivne učinke na cvijeću moje mame koja kaže da joj je bijeli božićni kaktus, otkako ga zalijeva Enzimom već treći puta cvjetao...nažalost nisam bila tamo, pa ne mogu priložiti slikice, ostaje samo da mi povjerujete na riječ.Smile
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 18:24
 Pošto nemam sad trenutno previše vremena opširno pisati o tome, reći ću samo da ova tekućina ne znači samo život za zdrave biljke, nego sam primjetila da napola mrtve biljke vraća u život...to znači one koje su već totalno u "otpisanima", samo u par navrata zalijevanja istih i iznenadit ćete se....EmbarrassedThumbs Upsmile84 Ugodno naravno...EmbarrassedSmile




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 18:15
 
Ono što želim reći, ova tema će biti isključivo za moja i vaša ( bar onih koji su se skupa samnom odvažili i onih koji će se tek odvažiti napraviti ovu tekućinu ) saznanja i iskustva kako Enzim djeluje na biljke, a naravno to ćete ovdje podijeliti sa svima nama.EmbarrassedHeartThumbs Up

 Naravno dobro je da se i slikice prilože ovdje..EmbarrassedThumbs Up








Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 18:10

 
 Evo nadam se da će ovaj link biti vidljiv svima..EmbarrassedHeart  Čisto da se malo podsjetimo o čemu se radi...Embarrassed


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 18:02
 
 Dakle otvaram ovu temu isključivo vezanu za naslov teme koji sam kaže, Otpadni bio Enzim. 
 
   Kako sam se prva upustila u taj eksperiment, prva dobila povratne informacije od koga drugoga nego od svojih biljaka, tako sada samo mogu reći Hvala dr. Joean Oon koja je ipak najviše zaslužna za to vrlo korisno otkriće.Embarrassedsmile84










Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 495051
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.