Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Otpadni Bio Enzim - Novi život za vaše biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Otpadni Bio Enzim - Novi život za vaše biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 51>
Korisnik
Poruka
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2014 u 20:57
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Stvarno , pohvale vrijedna !      

          smile79smile86


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2014 u 00:41
Evo, napravila sam i ja jednu turu u kanti od farbe koju sam dobro oprala, a na poklopac je mm montiral vrelnjaču. Kantu držim u kuhinji na toplom i čekam da počne izlaziti plin. Nadam se da hoće.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2014 u 08:12
ana ta vrelnjača ti je za vino??
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2014 u 07:50
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

 
Bugice teško je to reći, ako je dosta toplo, počne pjeniti u roku tri,četiri dana, a nekad to zna potrajati pa počne pjeniti u roku od tjedan dana...



Izgleda da je bilo dosta toplo, pa se već jučer počelo pjeniti Big smile - dakle, za 2 dana u mom slućaju Tongue
U pripremi je druga tura...Wink
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2014 u 11:22
 Baš lijepo, nek samo pjeni ! smile55


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2014 u 15:26

No, evo i druga tura je na tavanu u grijanoj sobi smile46

Prva tura mi je nekako pola-pola (voće - povrće), a u ovoj prevladavaju banane, kivi, limun, naranča, jabuka, uz dodatak vrlo malo povrća. 

Monstera, puno ti hvala smile76

Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2014 u 16:48
 

                                   smile78smile84



Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 00:33
@   Anabistrica
----------------

tvoj model mi je super !      
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 01:44
Ajama, Gute Fee, je, to je vrelnjača za vino. Probušili smo rupu, montirali je i učvrstili silikonskim ljepilom da ne ulazi zrak u kantu. Danas je počelo kuhati. Nadam se da neće biti nekih jakih mirisa jer mi je to u kuhinji odnosno boravku. Špajza i radiona gdje nebi smetalo, nisu dovoljno tople.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 02:45
Lijepi si patent napravila, Anabistrica!!WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 20:46
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Originalno poslano od člana tačkaćica tačkaćica napisao:

Jako korisna tema. Hvala Mons. Probala bi u ovakvim bocama kao magadan moram li otvarati bocu?

  Bez obzira u čemu je spremljen, enzim se mora provjetravati....osim ako ne želiš da ti sve eksplodira i ode po zidovima ili nedaj Bože ako se tko nađe u blizni još nekoga i ozlijedi....Ljudi rekla sam vam već po stoti puta Nemojte se s time igrati !   
I ponavljat ću skroz dokle to bude potrebno, za vaše dobro! 








heehhhe jesi bas slatka Monstera LOLBig smile
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 21:06
Danas sam napravila novu turu sa 10 l vode i biti će u kući u kupaonici...Obavezno ću svaki dan provjetravati i promješati...Wink
sutra je novi dan
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 21:38
 
Pustili smile181nemoj me zato gricnuti,  nisam  jestiva....








Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 21:50
necem,jok moji enzimi gotovi za 6 dana,jeedva cekam da svu kucu operem sa tim blagom.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 22:01
 
Ajde samo Smile, vidit ćeš ni da imaš 10 prozora ne bi ti bilo toliko prozračno kao kad sve prebrišeš enzimom..


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2014 u 08:19
E, cure, cure... Sad ja jedva čekam da i moj bude gotov smile61  pa da imam najljepše cvijeće i paradajze na Švarči smile187smile78 
Na vrh
gostovic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 07 Svibanj 2013
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 77
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gostovic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2014 u 08:51
 a ja sam rano jutros imala "poplavu"..svaki dan otvaram čep da plinovi izađu, a danas ujutro iz jedne boce, kad sam otvorila čep, iscurilo mi pola tekućine...a onda sam ja dodala novu vodu na smjesu i više ne zatvaram čep..
da li sam dobro napravila što sam nadoknadila vodu koja je iscurila?   
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2014 u 11:18
 Gostović, bojim se da si curenjem vode izgubila i šećer, pa bi vjerojatno bilo dobro da ga bar nešto nadoknadiš, sve u svemu,  mislim da ne bi trebalo biti nekih većih problema...Smile


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
gostovic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 07 Svibanj 2013
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 77
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gostovic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2014 u 12:44

hvala na savjetu, odmah večeras dodajem i šećer..

Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2014 u 12:48
            smile186Tongue


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 51>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.