Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Otpadni Bio Enzim - Novi život za vaše biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Otpadni Bio Enzim - Novi život za vaše biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 51>
Korisnik
Poruka
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2014 u 22:05
Ajd, dobro... onda moram još čekati!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2014 u 22:07
Andina, jadnica mala, kako si to samo tužno rekla Hug
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 15:09
Moj je prestao sa erupcijama, valjda se to neće pnoviti. Baš je bio naporan, svaki dan mu peri kantu i po par puta.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 19:40
 Hhahahahha, kod tebe to onda "redovito" kupanje kante? smile96smile96
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 19:54
jesi li sigurna da tu nije u igri nekakav barut.
možda te netko hoće odgovoriti od enzimasmile96
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 20:04
Ma možda je barut bio bjeli šećer. Ma ja vam ne vjerujem u veliku razliku između bjelog i smeđeg šećera kao ni bjeli i crni kruh. Pofarbaju pa nam uvale kao i med, otope šećer i pričaju kako je ljekovit.
Ma ništa in ne vjerujem.Embarrassed

Ma dobro nek je samo stao, po cjeli dan trčim sa kantom prema wc-u, i pravim propuh da se smrad očisti.LOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 21:07
  smile96smile156 Curke strašne ste !  A što se tiče smeđeg i bijelog šećera , Šmrcko dijelim mišljenje s tobom i već sam to spomenula nekoliko puta bar što se tiče tog obojenog šećera kao i obojenog crnog kruha...


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 21:18
Jeste li vi temeljno oprali kore od voca prije ubacivanja u vodu? Moram li to bas doooobro istrljati i kako ste vi postupili?
Sta mislite, je li dovoljno bogata kombinacija kora od mandarine, banana i cijelih rotkvica?
Da ubacim bar jednu cijelu jabuku?
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 21:40
 
Kaćunak trpaj doslovno sve to što si nabrojala. Nije nužno prati kore voća ( osim ako nije jako blatno)


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 21:55
Kore od banane imam cetiri, plus dosta ljuske od mandarine i 4 cijele rotkvice. To tezi tek 800 gr. ali  sam mislila ubaciti odmah u 10 l vode i 1 kg secera, a sutra odmah da dodam ostatak oguljina. Bojim se da mi banana onako na zraku do sutra ne pocrni, pa sam sve sto imam veceras potopila.
Sutra samo dodam jos 2,2oo kg nekog voca, a? Moram opljackat prodavnicu
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 22:51
Moj enzim nakon dva mjeseca fino miriši po voću. Još uvijek ga ne otvaram, nego čekam do 22. travnja kad bi trebao biti gotov. Jako sam znatiželjna kako će mi ispasti. Ako bude dobar, odmah stavljam drugu turu. Stavila bi ja i prije ali nemam prikladne posude.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2014 u 16:44
Evo mojih bio enzimčića Smile

Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2014 u 16:59

Originalno poslano od člana kacunak kacunak napisao:

Kore od banane imam cetiri, plus dosta ljuske od mandarine i 4 cijele rotkvice. To tezi tek 800 gr. ali  sam mislila ubaciti odmah u 10 l vode i 1 kg secera, a sutra odmah da dodam ostatak oguljina. Bojim se da mi banana onako na zraku do sutra ne pocrni, pa sam sve sto imam veceras potopila.
Sutra samo dodam jos 2,2oo kg nekog voca, a? Moram opljackat prodavnicu

  Probaj doći do 2,200 kg voća da ne opljačkaš trgovnu..smile96




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2014 u 17:03
 
Curke drage samo naprijed...  smile186smile84samo pazite da ne budemo još morale plaćati porez na bio enzim...ako nam dođu ovi s pogranične, gotove smo.....


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2014 u 08:41
Limun, gomila mandarina, banana, jabuka, rotkva, zelena salata, 1 krompir, malo pera mladog luka. Valjda je to ok? Sve sam prije 3 dana to ubacila, jutros da promijesam-a ono vec suska... Tongue
Znaci, pocelo je. Jest da ce moj enzim biti gotov tek u junu, ali imacu vremena bar 2 mjeseca da ga isprobam na cvijecu.
 Mons, ako mi ljubicice krepaju, drzi se dobro
Tada ides sa mnom pod ovaj sto, ali se necemo smijati
Hahaha...
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2014 u 08:43
Podnosim raport smile176, prijavljujem problem sa trećom turom enzima - ne miriši baš najbolje (uvijek sam mislila da je od poriluka Wacko), kako stvari stoje, moram ga "popravljati". Dosipati ću kilu šećera i, mons, što onda? Pustim bez otvaranja ili otvaram povremeno?
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2014 u 08:47
Bugica, koliko ja znam, dodas secera i mjesec dana ne otvaras.
Sacekaj i Mons da potvrdi.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2014 u 08:48
Originalno poslano od člana kacunak kacunak napisao:

Bugica, koliko ja znam, dodas secera i mjesec dana ne otvaras.
Sacekaj i Mons da potvrdi.


Hvala Heart
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2014 u 09:27

Originalno poslano od člana kacunak kacunak napisao:

Bugica, koliko ja znam, dodas secera i mjesec dana ne otvaras.
Sacekaj i Mons da potvrdi.


 Da Kaćunak, doda se 1kg šećera i produžetak na mjesec dana..otvarati se također mora povremeno jer i tada postoji opasnost da ne bi eksplodiralo...
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2014 u 22:45
Limun, gomila mandarina, banana, jabuka, rotkva, zelena salata, 1 krompir, malo pera mladog luka. Valjda je to ok? Sve sam prije 3 dana to ubacila, jutros da promijesam-a ono vec suska... Tongue
Znaci, pocelo je. Jest da ce moj enzim biti gotov tek u junu, ali imacu vremena bar 2 mjeseca da ga isprobam na cvijecu.
 Mons, ako mi ljubicice krepaju, drzi se dobro
Tada ides sa mnom pod ovaj sto, ali se necemo smijati
Hahaha...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 51>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,282 sekundi.