Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Otpadni Bio Enzim - Novi život za vaše biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Otpadni Bio Enzim - Novi život za vaše biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 51>
Korisnik
Poruka
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2014 u 23:24
 Eeeee to draga, to ti je super ideja! smile186smile84


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2014 u 23:47
večer bioencimičari...bit će nam ovo svim plodorodna godina..mi se vidi ;), imam samo jednu opasku za reči...ništa se ne dešava ako se tekučina smrzne vani..učinak i svojsto ostaju isti nakon odmrzavanja...tako da se nebrinete..
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2014 u 23:51
 He,he,he draga ! smile78smile84 Znala sam ja da ćeš ti nama doći i još nešto donijeti vezano za Enzim, mudrice moja ! Embarrassedsmile78


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2014 u 23:54
..pamoram vas oraspoložiti...zašto da se brinete..smrzne odmrzne = isto :)
--ma ža mi vas pustit da se patite..hehehe
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2014 u 00:05

    Meni je totalno svejedno, moj se ionako neće smrznuti jer je u kući.......Po preporuci kako mi je Ajči savjetovala za sjetvu biljaka, ja izbacila sav namještaj i složila bačve s Enzimom u kuću......  Ma šalim se, naravno ovo s namještajem....nego stvarno imam nešto u kući pa me ni ne brine smrzavanje.....LOLLOL




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
bastovanka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bastovanka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2014 u 09:44
Pozdrav drustvo. Evo da se i ja prijavim u klub bioencimičara Smile, monstera me "zarazila" Smile, pa sam i ja stavila jednu turu.
Moj enzim se nalazi u podrumu, dali mu je tu dovoljno toplo?
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2014 u 10:16
 Baštovanka, prije svega Dobro došla u naš klub ! smile73   Hm? Podrum, pa ne mogu ti baš to sad pouzdano reći, ali probaj povremeno provjeravati što se događa s tekućinom,  ako osjetiš neki čudan miris ( osjeti se kao miris plijesni ) tada mislim da ćeš ga morati preseliti negdje na toplije...iako evo Wiz nam kaže da tekućina može ostati i vani, ili čak i smrznuti, no bojim se da se tada fermentacija ne odvija, nego se vjerojatno zaustavlja sve do toplijeg vremena...To je moje mišljenje... Embarrassed


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2014 u 10:19
Ja vec vidim dalekovidno,kod svih nas encimicara plodovi i stabljike bilja presli u komsiluk nemaju vise mjesta za rasti.Bit ce čuda od stolilogramskih tikvi i kupusa smile156i objave po svijetu kako je jedna zena iz Hrvatske rasirila ovu vijest o enzimu.LOL
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2014 u 10:30
 Ha,ha,ha Pustilka...smile96   Nemoj me tjerati da već sad moram ići potražiti šibu, pa te smile232smile197smile156


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2014 u 10:37
Originalno poslano od člana Pustolovka Pustolovka napisao:

Ja vec vidim dalekovidno,kod svih nas encimicara plodovi i stabljike bilja presli u komsiluk nemaju vise mjesta za rasti.Bit ce čuda od stolilogramskih tikvi i kupusa smile156i objave po svijetu kako je jedna zena iz Hrvatske rasirila ovu vijest o enzimu.LOL

    Pa za ovo niš čudno, plodovi mogu uvjek preseliti kod susjeda.....znaš ono, tipa " dobiju noge i nestanu ".....


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Davorka1969 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2014
Lokacija: Planet Zemlja
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Davorka1969 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2014 u 17:32
Ja sam promijenila moj recept - dodala sam malo suhog kvasca. Čitala sam da to skrati proces sa tri mjeseca, na oko 2-3 tjedna. Ako štima Već se zapjenilo!
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2014 u 17:56
mons ne sekiraj se jedan dio će i tako završiti kod susjeda,ali tvoje bi morale biti kao kuća da nemaju kud.tvoji hektari se protegli u daljinu.ima tu mjesta za još puno enzim-biljaka
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2014 u 18:31
Monstera bas ima maratonske staze od baste,kod nje nema gladi ni za 5-eto djece.Big smile
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2014 u 19:00
Dvije kante su pune,jedna voćna,a jedna povrtna.Jedva čekam rezultat.Bit će baš u pravo vrijeme gotov.
Na vrh
marta78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2010
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 285
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marta78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2014 u 20:49
Evo i ja sam složila jednu kantu,toliko ste me zainteresirale da sam morala probati, samo me zabrinjava temperatura, malo mi je nezgodno držati kantu od petnaest litara u kuhinji ili dnevnoj sobi , pa još neugodni mirisi....
Na vrh
Davorka1969 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2014
Lokacija: Planet Zemlja
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Davorka1969 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2014 u 21:03
Kod moga se čuje kako ispod gume pišti zrak, a miriše na limetu   
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2014 u 21:05
Originalno poslano od člana Davorka1969 Davorka1969 napisao:

Ja sam promijenila moj recept - dodala sam malo suhog kvasca. Čitala sam da to skrati proces sa tri mjeseca, na oko 2-3 tjedna. Ako štima Već se zapjenilo!
 
Ne bih znala, ja mislim da je bolje da tekućina odradi svoje, bez prisilnih ubrzavanja...moje ima tek nekih par dana, a već pjeni,tako da nemam potrebe za dodatnim ubrzavanjem....LOLLOL
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2014 u 21:07
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

mons ne sekiraj se jedan dio će i tako završiti kod susjeda,ali tvoje bi morale biti kao kuća da nemaju kud.tvoji hektari se protegli u daljinu.ima tu mjesta za još puno enzim-biljaka

 Koji hektari Ajči, pa tu nema ni jedan jedan hektar....ne znam da ima malo više od pola jutra ( rali, kako god hoćeš...LOLLOL )


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2014 u 21:08
 
          Camellia držim ti Thumbs UpTongueHeart !


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2014 u 21:11
Originalno poslano od člana marta78 marta78 napisao:

Evo i ja sam složila jednu kantu,toliko ste me zainteresirale da sam morala probati, samo me zabrinjava temperatura, malo mi je nezgodno držati kantu od petnaest litara u kuhinji ili dnevnoj sobi , pa još neugodni mirisi....

  Marta, lijepo da si nam se pridružila! ClapClapThumbs UpHeart A ako te stvarno brinu neugodni mirisi, mogu ti reći, da se osjete samo dok otvoriš kantu, začas i nestanu kao da ih nije ni bilo, vjeruj mi...Moj enzim je u kuhinji, malo se osjeti samo dok otvorim da promješam, ali ne traje ni minut ili dva, već se više ništa ne osjeti..sve brzo ishlapi, tako da te to ne bi trebalo uopće brinuti..Smile




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 51>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.