Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - radovi moga sina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


radovi moga sina

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 12:13
Stvarno Monna, prekrasni crteži, posebno onaj zadnji.
Tvom sinu sve čestitke!
Clap
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 13:29
Veliki talenat ima tvoj dino svaka čast ,on je već veliki umjetnik  što dokazuju ovi radovi.Clap
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 18:04
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

Gledam slike i ne vjerujem da netko tako nešto može nacrtati.
Meni su govorili da lijepo crtam ali sada sam shvatio da je to samo bila roditeljska laž koja tješi sina... "da da jako je lijepo, ma predivno".

Jer kad vidim ovu zadnju sliku i Waltera na njoj, onda se vidi šta je umjetnost.

ps. ne bih ga ja ni fotoaparatom tako dobro uslikao.




heheheh... i ja sam tako svom sinu...bilo je: "lijepo crtas", pa onda "stvarno lijepo crtas", pa "ovo je super".....a sad mi oko ispadne kad bacim pogled dok on nesto"šara"Wink
hvala ti na lijepim rijecima, nadam se da cemo se jednom naci i na kavici kod mene, sa suprugom naravno, pa ces imati priliku to vidjeti i uzivo....meni osobno je jos bolje uzivoWink
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 18:06
floramye, ane6 Hug, hvala cure, drago mi je da vam se svidja....hvala na lijepim rijecima...
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 18:59
Monna, komplimenti sinu, lijepo da si stavila slike da i mi uživamo. Nadam se da će nastaviti brusiti talent i raditi ono što mu tako dobro ide.
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 19:17
hvala nisaHug....sigurna sam da hoce....crta cijeli svoj zivotWink...kad je bio manji znao je reci da mu je dosadno, ja mu velim: pa crtaj.....sad sam ode crtati kad nema sta drugo.....
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 19:57
Monna tvoj sin ima zlatne ruke. Ja uvijek kažem takvo nešto je stvarno Božiji dar. Prekrasno. Ona prva u dušu dira, one tužne okice.
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 20:11
karlismile79, hvala!!!!
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 20:37
Genije je rođen i zato draga Monna Vaša podrška da se dalje razvija biti će o presudne vaznosti, nemoj zanemarivat njegov talent već ga u tim godinama usmjeravaj i hrabri da nastavi, ako treba hvataj veze za likovnu akademiju jer to mu je suđeno, nemoj ponovit moju grešku pa da djete izgubi volju, s puno ljubavi ga usmjeravaj i daji mu podršku jer su to godine kad dijete lako odustaje
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 20:47
Bravo za Dinu. Nadam sa da vremenom, iz iskustva, neće izgubiti interes jer bila bi velika šteta. Monna, ako posustane,  guraj ga i potiči jer je veliki talenat.
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2014 u 02:41
Rijedak talent.Svaka čast.Ima na fejsu grupa koja se zove DRAWING PENCIL pa neka malo pogleda makar vjerujem da on za takve grupe već zna.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2014 u 21:03
mona potpisujem sve što su cure prije mene napisale a vi mu budite potpora  u daljnjem radu, talent nikada neće izgubiti samo ga može nadograđivati ,vidi se po radovima da dragi Bog nije škrtarijo kada mu je djelijo talente ,on to samo mora koristiti uz vašu pomoć
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2014 u 00:58
ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
bravo za sinaThumbs Up to je posebni talentTongue ali da bi se ovako šta postiglo treba imati puno ljubavi i samopoštovanja, naravno i podrške najbližihHeart
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2014 u 10:53
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Čestitke mladom umjetniku! Ovo je više nego fantastično!!!!

Monna draga, imaš i zašto biti ponosna i preponosna!



Potpisujem !
Ovo je prekrasno !
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2014 u 11:02

Jedva čekam da staviš još koju sliku da još malo uživam !
Ja uopće neznam crtati, pa mi je nevjerojatno da netko može ovako nešto napraviti.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2014 u 11:41
Draga Monna , blue sky je predivno opisala talent tvojeg djeteta ;
ja nemam tome nista za dodati nego samo zelju da iz tog prekrasnog
hobija napravi zivotno zanimanje okrunjeno uspjehom .
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 11:41
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Genije je rođen i zato draga Monna Vaša podrška da se dalje razvija biti će o presudne vaznosti, nemoj zanemarivat njegov talent već ga u tim godinama usmjeravaj i hrabri da nastavi, ako treba hvataj veze za likovnu akademiju jer to mu je suđeno, nemoj ponovit moju grešku pa da djete izgubi volju, s puno ljubavi ga usmjeravaj i daji mu podršku jer su to godine kad dijete lako odustaje
hvala na lijepim rijecima i savjetima, draga aralijasmile79....nekako sumnjam da ce odustati od svoga hobija jer crta cijelo djetinjstvo, a za fakultet cemo vidjeti....jos je u srednjoj, arhitektonski tehnicar, tako da ni arhitektura ne bi bila losa za studiranjeWink(neodlucan on, a neodlucni i mi roditelji)
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 11:57
bucka smile91, hvala na komentarima i pohvalama
kiki-kosmile91,i sama znas, klinci su stalno na kompu, fejsu, pa kojekakvim grupama
marismile91,drago mi je da ti se svidjaju crtezi, hvala
anastazijasmile91, stavit cu neke buduce radove, mozda i neke stare, sad je okupiran skolom i ucenjem pa ni ja ne forsiram....bitno mi je da skola ide....,a hvala bogu ide...
blue skysmile91, gute feesmile91, cure samo da znate kakav je osjecaj pratiti dijete od saranja po zidovima, cak mi je jednom prilikom kamencicem posarao, odnosno izgulio boju na autu, pa preko bojanki, kojekakvih djecjih crteza pa sve do ovoga danas....svaki rad je s ponosom nosio "na pregled"....mama jel ti se ovo svidja...ono...nacrtao mi je mnostvo vazica, cvjetica...a onda sam mu rekla: ma dobro...to je sve jednostavno, ajde probaj nacrtati psa, za mamuWink....i tako je krenulo....bas moram skinuti sa zida pse, sto je radio za moju dusu kad je imao 12 godina, pa skenirati da vidite...
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2015 u 21:00
Ima li novih radova, sigurno ima, rado bih vidjela a vjerujem i ostali članovi....Clap
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2015 u 09:27
joj milice, ima i novih radova....ali ja sam nekako lijena bila skenirati i postaviti.....drago mi je da si navratila.....cim uhvatim priliku postavit cu koju slicicu
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,277 sekundi.