Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Detalji iz mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Detalji iz mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 39>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 13:08
Prekrasan vrt, predivne biljke. Svaka častsmile55
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 13:47
Zaboravila sam pitati da li ti je preživjela delonix regia? Ja sam je jednom posijala i iznikla je ovolika kao tvoja, presadila je prije ljeta u zemlju i očito na krivo mjesto i nisam dovoljno zaljevala pa se osušila.


a ovako napreduje delonix regia


život je more
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 17:45
Hvala svima na komplimentima! Nakon takvih lijepih riječi, jedino mogu dobiti inspiraciju i volju da još vrijednije uređujem svoj vrt.


jasminaaa, budi strpljiva jer sve jako brzo raste...za par godina i tvoj će vrt biti lijep i prepun cvijeća.


A što se tiče mog drvceta, delonix regia, trenutno je u fazi mirovanja, opalo je lišće, u garaži je i nadam se da će na proljeće nastaviti rast. Bilo bi mi stvarno žao da bude drugačije.


Još malo pa će proljeće (dobro, ne baš malo...), pa ćemo opet sijati, saditi i uživati u našim cvjetnim oazama...moram malo maštati jer mi je vrt okovan snijegom i ledom
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2009 u 13:42
Dada kakva je situacija sa snijegom, dali ima kakvih novih detalja u tvom vrtu, kakav je klematis i dali ce zasjat u punom sjaju ? Moj izgleda nekako jadno, no valjda ce se oporaviti naproljece.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 21:53
Dada, ponovno sam pregledala tvoj vrt i nisam uoćila živicu od tuja. Daj molim te poslikaj taj dio da imam predođbu koliko trebaš zvjezdana.
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 22:38
Nemam sad bolju sliku od ove...to je u onom "drugom" dvorištu koje mislim srediti ovog proljeća...thuje se malo vide iza moje Reuške...dužina je oko 12 metara...


Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 22:48

Prekrasan vrt..kad vidim tako nešto, shvatim da moram puno puno raditi na svojem.

Divno, odmah čovjek dobije inspiracijuSmile

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 22:55
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

 
najdraži hobby uz cvijeće je čitanje časopisa Moj lijepi vrt, a tu je i opasni pas čuvar...ako se netko samo usudi približiti mojim časopisima, Rea će skočiti i polizati ga po licu

Najdraži hobi i najdraža "opasna" ljubimica", sa naglaskom polizati po licu, to nam je zajedničko LOL. Veeelika pusa opasnoj ljubimici.
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 22:56
Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

Prekrasan vrt..kad vidim tako nešto, shvatim da moram puno puno raditi na svojem.


Divno, odmah čovjek dobije inspiraciju[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" />




I to je sasvim dobar početak...uz malo volje, naravno...Takav vrt možeš imati za samo par godina...

Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 22:59
kat.rea, tako su mili i dragi ti naši malamuti...prije bih rekla da su kao mace...prave maze...
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 23:02
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

kat.rea, tako su mili i dragi ti naši malamuti...prije bih rekla da su kao mace...prave maze...
Baš tako, ma koliko godina imali uvijek ostaju maze. Vječiti zaigrani štenci.
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2009 u 21:10
Sunce se danas pojavilo u Brodu...miriše na proljeće, a dok stvarno ne zatopli, dva zvončića i jaglac stvaraju ugođaj u mom domu...











Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2009 u 21:15
Ne znam dali su mi ljepši zvončići ili stalak na kojem se nalaze.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 12:57
ova ideja sa stalcima je super, jesi to kupila ili je to ručni rad  ma prekrasna je dekoracija

cviće je lipo obožavam boju plavo na ljubičasto.
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 19:53
Originalno poslano od člana vanja vanja napisao:

ova ideja sa stalcima je super, jesi to kupila ili je to ručni rad  ma prekrasna je dekoracijacviće je lipo obožavam boju plavo na ljubičasto.



Stalak sam kupila (ne vjerujem da je ručni rad),a posude za cvijeće su došle naknadno.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 20:06
Dada28 mislila sam ručni rad tvoga mužiča , usput ako nije tajna ko tokvo nešto prodaje
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 20:32
Originalno poslano od člana vanja vanja napisao:

Dada28 mislila sam ručni rad tvoga mužiča , usput ako nije tajna ko tokvo nešto prodaje


To sam naručila iz kataloga www.poetschke-ambiente.de
...zapravo, vidjela sam u katalogu, a sestra mi je naručila...Košta oko 20 eura
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 21:31
Stalak je super, a i hvala što si stavila web stranicu gdje si to našla, jer ima super ideja.
život je more
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 09:58
dada zahvaljujem na odgovoru i veb adresi poz. 
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 23:11
dada28 zvončići su prekrasni.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.